Últimos twits publicados...

2019-12-08 21:37:09
@jarokrolewski @Sec12454 @K_Stanowski @TSmokowski @WislaKrakowSA Panie Jarku, to prawda! Szczególnie tu ją dobrze b… https://t.co/liDRNu3iO3
2019-12-08 20:54:18
🔚 Być może nie jest to wynik do zera, lecz chyba i tak nie jest źle, prawda? 😉 Pasy wysoko pokonują bezpośredniego… https://t.co/mlxXURU6ed
2019-12-08 20:18:05
@jakubbialek @Wojtaszko2 Ufffff... Można więc się rozejść. 😉
2019-12-08 20:05:27
#OnThisDay 8 grudnia 2019 roku padł 1500. gol dla Cracovii w rozgrywkach @_Ekstraklasa_. Historia dzieje się teraz!… https://t.co/yiyEu4sLxF
2019-12-08 20:00:43
Wiele wskazuje na to, że możemy mieć dziś pasiasty dzień zwycięstw do zera. 😎 Wracamy za kwadrans! 👊 https://t.co/Ly3GT59uPF
2019-12-08 19:06:03
Pierwsza tercja dziś to wyraźna przewaga Pasów, udokumentowana dwiema bramkami! Czekamy na kolejne po przerwie. 👊 https://t.co/8fGf0miXHZ
2019-12-08 16:46:39
🔛 Ze Stadionu przenosimy się #NaLodowisko! 🏒 Pamiętajcie, że o 18:30 podejmujemy LOTOS PKH Gdańsk! 💪… https://t.co/4kqddgHTox