Liga Conferencia Europa
Descenso

actualidad en twitter

41
14:13:51 - V Karviné nám už druhý den vydatně prší, ale na trávníku s se žádné kaluže netvoří. Duel 26. kola @fortunaligacz p… Ver en twitter
15:09:40 - Už čtvrtým rokem vyhlašuje @DenikSport nejlepšího ligového fotbalistu současnosti. Ve stočlenné společnosti se obje… Ver en twitter
14:46:47 - ⛔️KONEC⛔️ Po jednání VV FAČR jsou soutěže od třetí ligy níže ke dni 8. dubna 2020 plošně ukončené! Znamená to, že B… Ver en twitter
20:15:02 - @StepanHanus @fortunaligacz Tak z něho jsme v šoku ještě teď😜✌️
41
17:50:16 - Na každé straně padla ve druhé půli jedna branka a utkání skončilo remízou 🇳🇬 #BOHCEB Ver en twitter
17:36:58 - Čolič penaltu proměnil a srovnal stav zápasu! #BOHCEB
17:35:19 - Dynamo bude kopat penaltu! #BOHCEB
17:30:41 - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartek posílá Klokany do vedení! #BOHCEB Ver en twitter
16:45:59 - V první půli bylo živo před oběma brankami, ale gól nepadl 🇳🇬 #BOHCEB Ver en twitter
41
15:50:21 - ℹ️ Kvůli koronavirové pandemii se mění zápasový režim ženského týmu ACS. Hráčky Sparty, které se zúčastnily soustře… Ver en twitter
15:16:45 - 📅 TERMÍN | Zápas 24. kola @fortunaligacz na hřišti @SK_Dynamo_CB odehrajeme v neděli 21. března od 16:00. Utkání od… Ver en twitter
08:20:25 - POMÁHÁME | Přiznání fans ACS: Nefandíme pouze Spartě! Nová doba přináší různé zvraty. O neuvěřitelná přiznání není… Ver en twitter
14:53:58 - Ver en twitter
14:51:18 - ❤️ SPARTA NADOBRO | V prosinci jste plyšáky zaplnili domácí kotel na Letné! Teď se hračky dostaly k dětem do dětské… Ver en twitter
41
12:54:49 - 💬 Ondřej Smetana | “Vážím si toho, že mě vedení klubu oslovilo. Beru to pokorně a zároveň zodpovědně.” ▶️… Ver en twitter
08:51:21 - 📽 afterTALK | Teplice (Jan Juroška) celé video ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
20:22:37 - 🆕 Baník ukončil spolupráci s Lubošem Kozlem. ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
19:41:34 - 📸 Kompletní fotogalerie z utkání proti @FK_Teplice ➡️ Ver en twitter Ver en twitter
19:25:00 - 🎙️ Luboš Kozel | "Za každou cenu jsme chtěli uspět, ale hlavně ten první poločas ten výkon nebyl podle představ.… Ver en twitter
41
18:26:37 - Parádní obrat pečetil @ondylingr! 🥳 #slosla Ver en twitter
18:04:27 - 📝 | Sešívaní v těžkém utkání na půdě třetího Slovácka zvítězili 3:2, přestože v zápase dvakrát prohrávali. Obrat ří… Ver en twitter
17:53:32 - ⏲️ KONEC | Slávisté v zápase dlouho prohrávali, ale díky dvěma brankám Nica Stancia a trefě Ondry Lingra vezeme po… Ver en twitter
17:50:43 - 93" | ✋ Žlutou kartu viděl Ondřej Kúdela! 🔵⚪️ 2:3 🔴⚪️ #slosla
17:49:08 - 90" | Poslední střídání sešívaných! 🔄 Zahraje si Jakub Hromada! 🔵⚪️ 2:3 🔴⚪️ #slosla Ver en twitter
41
19:34:53 - Brankář #FCSL Milan Knobloch si zachytal proti svým bývalým spoluhráčům. A už potřetí v sezóně neinkasoval z penalt… Ver en twitter
17:13:11 - I když to tak z fotky nevypadá, Michal @Sadilek32 ani po dvou brankách nelétal hlavou v oblacích a zůstával nohama… Ver en twitter
16:26:56 - 4⃣ branky z 5 střel na branku - slušná bilance... 😎 #FCSL #LIBPCE Ver en twitter
14:13:37 - Tři nejvýraznější borci týmu #FCSL z pátečního duelu #LIBPCE. Souhlasíte? 🙂 P.S.: Vyzpovídali jsme pro vás všechny… Ver en twitter
11:42:38 - Střelec dvou branek @kafiko94 se po duelu #LIBPCE rozpovídal nejen o Marsu a Venuši: 🪐 Ver en twitter Ver en twitter
41
18:44:50 - @1_FCS Vyrovnaný zápas. Hodně štěstí ve zbytku sezony 🎩
18:22:04 - Už som chcel napísať, že Slovácko > Leicester, ale keďže dokázali dať doma zošívaným o dva góly viac ako The Foxes,… Ver en twitter
17:57:05 - @1_FCS Ver en twitter
17:55:17 - @1_FCS Pěkný zápas! Nevadí, ne vždy to vyjde. Teď rychle vyčistit hlavu, Pardubky už čekají v pátek.
17:55:26 - @1_FCS Aspoň jsme lepší než Leicester 2 góly za 90 minut - 0 za 180 🤣🤣
41
17:53:55 - Karel Jarolím po utkání Boleslav Karviná Ver en twitter prostřednictvím @YouTube
17:29:18 - Jaromír Zmrhal po utkání Boleslav Karviná Ver en twitter prostřednictvím @YouTube
17:09:37 - Vítězství po velmi vydařeném poločase FK Mladá Boleslav – MFK Karviná 2:0 (2:0) ➡ Ver en twitter #fkmbVer en twitter
15:55:46 - Ve druhém poločase již branka nepadla a my tak konečně připisujeme 3 body po vítězství 2:0. #fkmb #fkmladaboleslav Ver en twitter
14:52:36 - Po prvním poločase vedeme nad Karvinou 2:0. #fkmb #fkmladaboleslav Ver en twitter
41
08:27:20 - Útočník @FKJablonec Martin Doležal věděl, že při rozhodujícím gólu do sítě @sfcopava zakončí hlavou. Více v pozápas… Ver en twitter
17:07:25 - Trenér @FKJablonec Petr Rada odkoučoval svůj 400. ligový zápas. Při výhře svých barev nad @sfcopava chválil skvělý… Ver en twitter
16:47:05 - Hráčem zápasu zvolili fanoušci autora vítězné branky (s asistencí @Pod_Y39) Martina Doležala 💪⚽️💚 Nejlepší hráči J… Ver en twitter
16:03:52 - @FKJablonec po čtyřech zápasech naplno bodoval na hřišti @sfcopava, výhru vystřelil útočník Doležal. Více v reportu… Ver en twitter
15:55:37 - KONEC ZÁPASU! Konečně za tři body! Po brance Martina Doležala vítězíme v Opavě 1:0! #vprvnilinii #OPAJAB Ver en twitter
41
11:44:28 - Zkušený kouč @FKJablonec Petr Rada má za sebou své 4⃣0⃣0⃣. utkání ve @fortunaligacz a na tiskovce po #OPAJAB chváli… Ver en twitter
19:25:16 - ⚽ Když už se doma na jaře konečně trefíme, sebere nám góly ofsajd... Teď je potřeba zvednout hlavy a makat dál! 💯… Ver en twitter
15:20:37 - 📷 První půle #OPAJAB obrazem #OpavoPojdme Ver en twitter
14:47:28 - ⏱ Poločas | První půle mnoho příležitostí nenabídla, skóre tedy zůstává neměnné. #OpavoPojdme #OPAJAB Ver en twitter
13:04:01 - 👥 Sestava | V duelu s @FKJablonec se do základu vrací kapitán Honza Žídek! © Na hrotu útoku se představí Tomášové R… Ver en twitter
41
17:54:37 - Utkání na Baníku končí remízou 1:1. Reportáž z utkání ➡️ Ver en twitter #OVATEP #FORTUNALIGA #skláři Ver en twitter
16:53:31 - Poločas dopadl v Ostravě bez branek #OVATEP #FORTUNALIGA Ver en twitter
15:05:10 - 1️1️ V této základní jedenáctce půjdeme do zápasu na Baníku. ❌ Pro zranění chybí Patrik Žitný a Jan Shejbal, pro ka… Ver en twitter
08:20:04 - Dnes hrajeme na Baníku! 🆚 FC Baník Ostrava 📍 Městský stadion Ostrava ⏰ 16:00 hod. 🚫Diváci 📺 O2 TV Sport ℹ️… Ver en twitter
13:32:39 - Domácí utkání s @bohemians1905 odehrajeme v neděli 21. března od 14:00 #TEPBOH #FORTUNALIGA Ver en twitter
41
22:40:08 - Tomáš Chorý se prosadil poprvé po svém zranění 👏 #fcvpHostovani Ver en twitter
21:33:15 - 🗣 David Limberský: „Asi bych nikdy neřekl, že se dostanu k takovému číslu. Vážím si toho, je to pocta. Jsem rád, že… Ver en twitter
21:32:02 - Congrats my lovely « děda » 😂😘 Ver en twitter
21:30:34 - 🗣 @JDavid_Beauguel: „Jsem šťastný za týmové vítězství. Samozřejmě i za Limbu, který odehrál 400. zápas. Říkám mu Dě… Ver en twitter
20:58:46 - 🤝 Adrian Guľa: „Limbův milník je super. Dosáhl úžasného čísla, to je třeba ocenit. Stabilní hráč, který je zdravý a… Ver en twitter
41
17:14:08 - ✍ REPORTÁŽ | Skvělé! Ševci navázali na domácí výhru a v Olomouci vyhráli po 13 letech ▶ Ver en twitter Ver en twitter
15:59:26 - ⏱ KONEC | Z Olomouce vezeme všechny tři body! 🥳🙌 #OLOZLN Ver en twitter
14:57:07 - ⏱ POLOČAS | Po prvním poločase vedeme v Olomouci díky proměněnému pokutovému kopu Romana Potočného ze 23. minuty!… Ver en twitter
13:06:04 - 📜 SESTAVA | Vítězná sestava se nemění! #OLOZLN👇🏻 Ver en twitter
08:43:24 - 🗓 MATCHDAY | Ševce čeká moravské derby. Na Andrově stadionu vyzvou domácí Sigmu. #OLOZLN 🆚 @SKSigmaOlomouc ⌚️ 14:… Ver en twitter
41
18:52:00 - 🎙️ HUBNÍK | „Za celý zápas jsme si moc šancí nevypracovali, protože soupeř výborně bránil. Měli jsme hrát více přes… Ver en twitter
18:26:47 - Jak zhodnotili utkání #OLOZLN trenéři Radoslav Látal a Bohumil Páník? 🎙️ Ver en twitter
17:48:10 - ✍️ REPORTÁŽ | Proti výborně bránícímu soupeři si sigmáci nevypracovali dostatek šancí na to, aby mohli pomýšlet na… Ver en twitter
15:55:41 - ⏱️ KONEC | Z utkání s @footballzlin si odnášíme porážku 0:1 🙁 #OLOZLN Ver en twitter
15:45:40 - STŘÍDÁNÍ | #OLOZLN | 84´ ⬇️ González ⬆️ Breite