viernes, 17 de agosto de 2018
18:30

1

2

15´ - Ivan Schranz, 1-1

0-1, Martin Chlumecky - 13´
1-2, Martin Chlumecky - 90´

sábado, 18 de agosto de 2018
17:00

1

1

52´ - Elvis Mashike Sukisa, 1-1

0-1, Rudolf Reiter - 42´

17:00

1

0

90´ - Alexander Jakubov, 1-0

17:00

6

1

3´ - Nikolai Komlichenko, 1-0
21´ - Nikolai Komlichenko, 2-0
44´ - Ladislav Takacs, 3-1
53´ - Ladislav Takacs, 4-1
58´ - Nikolai Komlichenko, 5-1
68´ - Tomas Ladra, 6-1

FC Baník Ostrava

📊 Vzájemná bilance s @SKSigmaOlomouc v samostatné lize: 1⃣2️⃣ vítězství 1⃣6️⃣ remíz 1️⃣8️⃣ porážek 5️⃣1️⃣✖️5️⃣6️⃣
🗯 BOHUMIL PÁNÍK: “Olomouc jsme pochopitelně pečlivě sledovali jak v lize, tak poháreu proti Kajratu. Je to velice k… https://t.co/R17lV0NjwK
@Matesaaaci Zavřeno 😉
📸 Baník si v pátek dopoledne zatrénoval na výborně přichystaném trávníku Unie Hlubina. https://t.co/h3nahzADot
🏆 Baník nastoupí proti Uničovu v @MOL_Cup potřetí: 👉2004/05 Uničov 🆚 Baník 0:1 ⚽️ Varadi 👉2011/12 Uničov 🆚 Baník 0… https://t.co/KlDgajU158
60

SFC Opava

Nevíte někdo, co se děje v Mladé Boleslavi? 🤔 Špatná konestelace hvězd, nebo? Kluci z @defenziva na nás asi nebudou… https://t.co/VsK11aDt3E
👥 Sestava na @fkmladaboleslav má tuto podobu ➡️ Fendrich – Hrabina, Svozil, M. Helebrand – Radić, Schaffartzik – Ju… https://t.co/s288Wp66si
60

FC Viktoria Plzeň

„Karviná měla mimořádně těžký los, navíc hrála jen jednou doma. Nebude to snadné,“ říká před duelem v Karviné trené… https://t.co/le7cEVEc0r
Na penalty došel také duel #fcvpU17 s Jihlavou, opět to bylo po remíze 2:2, když se v základní hrací době trefili J… https://t.co/irI3yN8t9u
Výhru za sebou mají také dorostenky 👏 V prvním utkání nové sezony vyhrály v Hradci Králové 2:0 po gólech Barbory Po… https://t.co/5zRJxDdCB8
Dorost #fcvpU19 získal ve druhém kole celostátní ligy bod, když v Touškově podlehl @fcvysocina na pokutové kopy. Po… https://t.co/gXw7cFztLE
Věděli jste, že Radim Řezník strávil rok své mládežnické kariéry právě v Karviné? Nedělní utkání ale nijak specific… https://t.co/EpJ7dNvzCH
60

FK Jablonec

Nejsme v krizi, jen jsme nedávali góly, pravil trenér @FKJablonec po výhře nad @slaviaofficial https://t.co/j7PPlNepJ5 #vprvnilinii #SLAJAB
Reportáž z dnešního cenného vítězství @FKJablonec nad @slaviaofficial 2:0 https://t.co/ceTvkCqDj8 #vprvnilinii #SLAJAB
60

FK Mladá Boleslav

60

Bohemians Praha 1905

53" | 1:1 Mashike vyrovnal....#LIBBOH
45" | 0:0 Bohemka vede po první půli nad @FCSlovanLiberec po gólu Reitera! #LIBBOH https://t.co/Xhfm5SWalz
60

FK Dukla Praha

David Douděra měl po zápase slova podpory pro smolaře večera Martina Chlumeckého 😞 https://t.co/hlvikLq18f
Ve 13. minutě šlo Slovácko do vedení vinou našeho vlastního gólu, o minutu později ale srovnal na 1:1 z penalty Iva… https://t.co/YV17hDipab
Utkání s @1FCSlovacko právě začalo.
60

MFK Karviná

@Gialloblu13 Hola!!! Si que van a estar, como en años anteriores. Esperamos tenerlas listas ya para mañana, y si no… https://t.co/nTNx8IteK8
Disponible el nuevo calendario del grupo de Castilla y León de Tercera División tras la inclusión del… https://t.co/sdxVwXx9MZ
60

FK Teplice

Z poslední šance utkání jsme ve Zlíně inkasovali a odjíždíme tak bez bodu Reportáž z utkání ->… https://t.co/KLclzuNw0B
Trenér Daniel Šmejkal vyšle dnes proti Zlínu tuto základní jedenáctku! #ZLNTEP #FORTUNALIGA https://t.co/tRCwyCkc8Y
Dnes nastoupíme ve Zlíně! 🆚 FC Fastav Zlín 📍 Letná, Zlín 🕰 17:00 hod. #️⃣ #FORTUNALIGA #️⃣ #ZLNTEP https://t.co/p52hs1znAA
60

AC Sparta Praha

ZÁPAS | Všichni sparťani jsou v neděli potřeba na Letné, společně prodloužíme vítěznou sérii! #acsparta https://t.co/CedSte5rAD
⚽ REPORTÁŽ | Sparťanská U19 rozstřílela ve druhém ligovém kole Dynamo České Budějovice 7:0. 💪 #acsparta ➡️… https://t.co/h0a5KXDsnv
SPARTA, DO TOHO! | I v neděli se vyplatí koupit si náš zápasový magazín! Na titulní straně bude Vukadin Vukadinović… https://t.co/p8zvo2PvRj
Co, kdy, jak? Organizační informace před nedělním ligovým zápasem s Příbramí. Probíhat bude také prodej vstupenek… https://t.co/UpTFHzZiBx
60

FC Slovan Liberec

60

1. FK Příbram

Ve druhém kole @MOL_Cup nás bude čekat celek z ČFL - SK Zápy. Utkání by se mělo odehrát na půdě soupeře 29.8. 🏆⚽️ https://t.co/nWQhOzMeNR