PREMIER LEAGUE

domingo, 19 de mayo de 2019
* Pulsa en un número para +info
Previa Liga Campeones
Promoción Descenso
Descenso

Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

230

FC Prishtina

escudo
Shorti preliminar i UEL më 11 qershor Ndeshjet zhvillohen më 27 qershor dhe 4 korrik Prishtina edhe këtë edicion p… https://t.co/3XeNyrWkVw
Megjithatë, Prishtina sërish në Evropa Ligë Kjo do të jetë pjesëmarrja e tretë rresht Pas triumfit të sotëm në Kup… https://t.co/uvmNaEHDTJ