Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

Bohemians Praha 1905

09:14:00 - 🎥 ZEPTEJ SE VEDENÍ | První otázky fanoušků zodpověděl ředitel klubu Darek Jakubowicz 🦘 https://t.co/FZtSc8alvv #ZEPTEJSEVEDENI
08:56:00 - 💬 TISKOVKA | Po utkání s @fcbanikostrava promluvil trenér Luděk Klusáček 🦘 https://t.co/rzdbxellw0 #BOHOVA
08:36:00 - 🎥 ROZHOVOR | Lukáš Hůlka a Milan Havel o zápase s @fcbanikostravahttps://t.co/4VfXNpMTZP #BOHOVA
08:14:50 - 🍀 CHARITA | Patrik Le Giang vydražil své rukavice na pomoc malému Matiaskovi za úžasných 1 000 € a dalších 30 000 K… https://t.co/vYEkdhempp
41

SFC Opava

10:42:16 - ⚽️ Poslední domácí zápas letošního roku je tady! ✌️Po obědě vyzveme @FKJablonec. 🍏 #sfcopava #OPAJAB https://t.co/gTx9np1BFP
41

1. FC Slovácko

11:59:21 - ⚠️ Narodil se nedávno a je ještě malý (asi jako dva tweety), ale už teď je skvělý a má krásné srdce ♥! Twittrový ú… https://t.co/YUiapVABxn
20:14:59 - @1_FCS Fantastický a zodpovědný výkon předvedli také fanoušci @1_FCS! 👏👏👏🎩⤵️
21:34:57 - 🎥 Trenér Martin Svědík na tiskové konferenci po utkání s Viktorií Plzeň https://t.co/ZwdoLBi66J
19:05:03 - .@1_FCS po 14 letech porazilo na domácím stadionu @fcviktorkaplzen, která nyní ztrácí na první místo 14 bodů ⚽️ https://t.co/YiNPJkzy8c