Promoción Descenso
Descenso

actualidad en twitter

110
08:49:08 - 🎙Galvenā trenera Mihaila Koņeva komentārs pēc spēles pret RFS. ➡https://t.co/phb5OcMFNI Ver en twitter
02:00:14 - Ceturtdien RTU stadionā Latvijas futbola Virslīgas spēlē ar 0:3 zaudējām RFS. Šajā mačā uzbrukumā spēlējām vārtsarg… Ver en twitter
13:53:22 - Nepadevāmies arī šādā situācijā! Paldies par atbalstu! 🦁⚽️🇱🇻 Ver en twitter
13:08:27 - 📸: Zigismunds Zālmanis, Riga FC Ver en twitter
12:48:51 - Puslaiks! 🦁🇱🇻⚽️ Ver en twitter
110
21:57:47 - 💥 @fkventspils_ - @FSMETTA - 1⃣:0⃣ ✔️ Dzeltenzilie mājās noslēdza šo sarežģīto sezonu pašā labākajā veidā - pelnīta… Ver en twitter
21:55:54 - 💥 @fkventspils_ - @FSMETTA - 1⃣:0⃣ ✔️ Родные стены всегда помогают - завершаем победно!✌️⚽️👊 Подробности -… Ver en twitter
16:34:06 - 🎥 Noskaties spēles starp @fkventspils_ un @FSMETTA labākos momentus! 💪 #OptibetVirsliga #Virsliga2020 Ver en twitter
14:09:51 - VIDEO: @fkventspils_ gūst vārtus un pēdējā mājās spēlē svin uzvaru pār @FSMETTA . ⚽️ Dumte Christian Pyagbara 8"… Ver en twitter
13:53:13 - 💥UZVARA!💥 @fkventspils_ - @FSMETTA - 1:0 (1:0) FT ✌️👌#FKV #fkventspils #futbols #virsliga2020 #VENvsMET Ver en twitter
110
13:54:23 - Beigās piedzīvojam graujošāko zaudējumu kluba vēsturē. Ko varam pateikt pēc 0:7? Paldies par atbalstu, ticību fanie… Ver en twitter
12:50:17 - Pēc pirmā puslaika jūrmalnieki vadībā ar 2:0!
12:00:01 - Spēle sākusies! Tiešraidi skaties @Sportacentrs portālā 📹⚽️ Ver en twitter
11:25:03 - Īstens Jelgavas futbols 🔴🔵 Ar septiņiem jelgavniekiem sastāvā kapāsimies ne pa jokam! 💪⚽️ #FKJelgava2020Ver en twitter
10:54:47 - Vēl rezervē: Aleksandrs Cauņa, Mareks Rudakovs un Kristers Pantelejevs
110
18:57:26 - No Ventspils atgriežamies bez gūtiem vārtiem un punktiem. #fkmetta #virsliga2020 Ver en twitter
13:54:23 - Spēle noslēgusies!  @fkventspils_ 1:0 (1:0) FK Metta Sezonu noslēgsim svētdien mājās pret @valmierafc #fkmettaVer en twitter
13:19:39 - 61" Spēlētāju maiņa FK Metta sastāvā: ⬇️ #6 Oskars Vientiess ⬆️ #25 Renārs Guliaks 💚⚪ #VENvsMET
12:46:56 - Pirmais puslaiks noslēdzies - pēc 45 minūtēm esam iedzinējos ar 0:1. Turpinām cīņu otrajā puslaikā! 💚⚪ #fkmettaVer en twitter
12:08:21 - 8" @fkventspils_ izvirzās vadībā - 0:1. #VENvsMET
110
15:39:29 - ⚡️ #FINALWHISTLE ⚡️ 🎲 7:0 (2:0) 🆚 @fkjelgava 🏆 @FutbolaVirsliga 26th round ⚽️ 23’ Leon ŠIPOŠ 🇭🇷 ⚽️ 43’ Kwadwo ASA… Ver en twitter
11:24:22 - ⚡️ #LINEUP ⚡️ 🏆 @FutbolaVirsliga 26th round 🕠 13:00 🆚 @fkjelgava #fkspartaks #fkjelgava #virsliga2020 #SPAJEL Ver en twitter
09:03:40 -#MATCHDAY ⚡ 🆚 @fkjelgava 🕠 13:00 🏟️ Jurmala City stadium "Sloka" 🏆 @FutbolaVirsliga 26th round #fkspartaksVer en twitter
15:08:31 - FK Spartaks congratulates @RigaFC_Official for its third consecutive Latvian Champion title! 🏆🏆🏆 With 23 victories… Ver en twitter
14:47:01 - Today is a day to feel proud of being a part of this great country. May this spirit of freedom leads us all to succ… Ver en twitter