NK Domzale NK Domzale
Olimpija Ljubljana NK Olimpija Ljubljana

actualidad en twitter

59
21:49:43 - Konec tekme. Na Fazaneriji brez zadetkov, čarno-bejli so proti koncu drugega polčasa zatresli okvir vrat.… Ver en twitter
20:45:38 - Konec prvega polčasa na Fazaneriji. Obe mreži zaenkrat še mirujeta. #čarnobejli #mismomura #UCL Ver en twitter
19:05:32 - 📝| 𝐂̌𝐀𝐑𝐍𝐎-𝐁𝐄𝐉𝐋𝐈𝐇 𝐗𝐈 ⚫️⚪️ #čarnobejli #mismomura #UCL Ver en twitter
16:46:32 - Na terenu tekmeci, izven njega prijatelji. Pred nocojšnjim obračunom z Ludogorcem je v Šunkarna in Gourmet Kodila p… Ver en twitter
09:00:09 - 🤩 𝐄𝐕𝐑𝐎𝐏𝐒𝐊𝐈 𝐒𝐏𝐄𝐊𝐓𝐀𝐊𝐄𝐋 𝐍𝐀 𝐅𝐀𝐙𝐀𝐍𝐄𝐑𝐈𝐉𝐈 🆚 PFC Ludogorets 🏟 Fazanerija ⏰ 20:00 🙏 Prihod na stadion vsaj 1,5 ure pred tekm… Ver en twitter
59
14:59:05 - Utrinki otvoritve nove klubske trgovine.✨ Odpiralni čas: Torek: 16.00-19.00 Petek: 9.00-12.00 Se vidimo!… Ver en twitter
11:30:03 - David Zec je nova okrepitev v obrambi NK Celja! “Všeč mi je, da je naša ekipa mlada, nekaj fantov poznam že od pre… Ver en twitter
16:32:38 - V nedeljo, 18. 7. nas čaka prva tekma sezone! Zaradi preprečevanja širjenja virusa COVID-19, vas vljudno prosimo,… Ver en twitter
17:40:36 - Tamar Svetlin je novi igralec NK Celje. 19-letni vezist prihaja iz NK Domžale in bo svojo pot nadaljeval v celjskem… Ver en twitter
15:52:53 - NK Celje je novo silo pridobil iz Belorusije. V Celje se seli Ivan Mayevski! “Občutek ob prihodu v Slovenijo je pri… Ver en twitter
59
21:00:53 - Uspešen začetek sezone. Drugi polčas naslednji četrtek na Malti. 👏🐉 #verjamemvzmaje Ver en twitter
19:57:26 - Zmaga Zmajev! #verjamemvzmaje Ver en twitter
19:51:55 - 90" Še 5 minut dodatka.
19:50:16 - 87" Enrik Ostrc je zamenjal Svita Sešlarja.
19:46:51 - 85" Goste rešuje vratnica. Aldair je nevarno sprožil.
59
19:31:51 - Po 1. polčasu v Stockholmu 0:0 #GremoMaribor #MiSkupajEnoSmo Ver en twitter
19:28:58 - 42" v boju za žogo v našem kazenskem prostoru Selmani in Martinović, ob padcu našega branilca so domači nogometaši… Ver en twitter
19:27:51 - 41" znova sta poskušala Kotnik in Žugelj, ki ni bil natančen ob zaključku #GremoMaribor #MiSkupajEnoSmo
19:27:26 - 40" obetavna situacija za Hammarby, po uspešnem sprejemu je ciljal Ludwigson, brez resnejše preizkušnje za Juga… Ver en twitter
19:23:23 - 36" Repas z 20m, blokiran poskus, žoga mimo desne vratnice v kot; po kotu pa najlepša priložnost za naše moštvo: po… Ver en twitter
59
19:54:54 - 🔝 | Aloe Vera Rescue gel za lajšanje tegob v napornih dneh, ko je delovni ritem zahtevnejši, potovanj kar nekaj, vr… Ver en twitter
10:37:50 - 🔜 | Konec tedna s prvenstveno premiero: Maribor - Domžale, Ljudski vrt, nedelja, ob 20.15 #PrvaLigaTelemach Ver en twitter
15:18:57 - 🅰️ | @svenkaric 👉🏻 v vlogi podajalca na prvi (Swift Hesper) in drugi (Honka Espoo) domači tekmi #UECL! Šoštarič Ka… Ver en twitter
12:12:30 - Evropski prvenec: ✅ #UECL #DomzaleHonka Ver en twitter
09:41:20 - 🤝 | Tretja evropska tekma se je končala z neodločenim rezultatom. #UECL #DomzaleHonka Ver en twitter