60

NK Rudar Velenje

70" Iz igre Milan Tučić, v igro Žiga Škoflek! #srecnorudar
59" Iz igre Leon Črnčič, v igro Ivan Vasiljević! #srecnorudar
GOOOOOOOOOOOOL! Izenačenje v Murski Soboti! Za Knape je zabil Milan Tučić! 💚🖤⚒️ #srecnorudar #PLTS https://t.co/gyaZMXpmUz
60

NK Triglav

Jutri ob tem času bo znan razplet tekme #plts med @nkolimpija in NK Triglav Kranj... Začetek dvoboja ob 17:00 v Lju… https://t.co/7LzXtXuOiB
[AKADEMIJA] Nogometaši NK Triglav Kranj U15 bodo danes ob 16:00 gostili NK Interblock Ljubljana. Mladi Orli bodo v… https://t.co/T1Co7VgE82
60

NS Mura

pri #nsmura v prihodnje tudi Armin Ćerimagić, ki je z Muro sklenil pogodbo do 30. junija 2020. Dobrodošel!… https://t.co/thY2Ny0YZy
V 31. minuti izenačenje na 1:1. Zadel je Milan Tučić. @nsmura_ms : @NKRudarVelenje 1:1
60

NK Maribor

Serija se nadaljuje: tudi četrtič zapored iz Nove Gorice z zmago 💪 Zadetki, izjave, naj trenutki nove vijol"čne sob… https://t.co/Wx9wQ6B6O9
@NDGorica 0, @nkmaribor 3 ⚽️⚽️ Mešanović ⚽️ Pihler 13 krogov, 30 točk. Gremo Maribor! #MiSkupajEnoSmo #plts #GORMB https://t.co/4iqUsqobwD
Še je bilo dovolj časa za nov gol: Tavares z dolgo podajo do Bajdeta, ki si je med prodorom priboril položaj za uda… https://t.co/du6S4S8CMy
In gol smo dali, tretjič! 90+1", 0:3, še 1x Jasmin Mešanović!!! #MiSkupajEnoSmo #plts #GORMB
Še 4 minute igre v Novi Gorici... #MiSkupajEnoSmo #plts #GORMB
60

ND Gorica

Kljub borbeni predstavi beležimo prvi domači poraz v letošnji sezoni. #plts @NDGorica [0-3] @nkmaribor https://t.co/nFWTU7kDHE
91: Mešanović je zadel. #plts @NDGorica [0-3] @nkmaribor
90: Še štiri minute dodatka. #plts @NDGorica [0-3] @nkmaribor
86: Menjava tudi pri Mariboru. Zahovića je nadomestil Bajde. #plts @NDGorica [0-2] @nkmaribor
85: Dvojna menjava pri Gorici. Kotnik in Filipović iz igre, vanjo vstopata Džuzdanović in Bužinel. #plts @NDGorica [0-2] @nkmaribor
60

NK Domzale

📸 | Ob dobri in kombinatorni predstavi do točke v Kidričevem. Celotna fotogalerija ➡️ https://t.co/6AjjoCwiO0… https://t.co/rqBSH9xJ2n
Je bila enajstmetrovka ali ne? Se veselimo obrazložitve v naslednjem Sodniškem kotičku na @nzs_si & #ZNSS. 😉… https://t.co/cLVOYYNxCY
⏱ | Pobude nam žal ni uspelo nagraditi z zadetkom, tako da se iz Kidričevega vračamo s točko. Tekmo smo sicer (znov… https://t.co/BS7htuLyl2
83’ Priložnost je imel Shamar Nicholson, na koncu le kot.
82’ Serija rdečih kartonov se očitno nadaljuje … Tokrat je bil izključen Žan Žužek, ki je prejel drugi rumeni karton.
60

NK Celje

Na uradnem FB profilu in spletni strani NK Celje do fotogalerije z včerajšnjega druženja 💛💙 #MojeMestoMojKlubhttps://t.co/e4a2fMHysl
Včeraj je bil na Stadionu Z"dežele dan 💛💙 družine. Kako smo grofje preživeli prijetno četrtkovo popoldne si lahko o… https://t.co/QFAUZ2sJv2