FK Macva Sabac - FK Proleter Novi Sad 2 - 1

• 2 baterías Ni-MH recargables de larga duración. Carga completa en 1 hora para 30 minutos de recorte y afeitado
🎁 48,99 €
COMPRAR AHORA (48,99) ✌🏻

NEMZETI BAJNOKSÁG I

La NEMZETI BAJNOKSÁG I, con 430 goles en 146 partidos, obtiene un coeficiente de 2.95 goles por partido, que materializan 64 victorias locales, 34 empates y 48 victorias visitantes.

87
21:33:04 - Az @MTK_Labdarugas ellen másodszor, az idei bajnokságban negyedszer játszott döntetlent a #DVTK péntek este. Ebből… Ver en twitter
19:13:31 - A #DVTK és az @MTK_Labdarugas is sok helyzetet alakított ki, gól mégsem született Ver en twitter
18:06:43 - Hegedűs János csapatkapitányként vezette a #DVTK-t az @MTK_Labdarugas ellen Ver en twitter
17:23:06 - A rendes játékidő két-két gólt hozott, így a piros-fehérek tizenegyes rúgások után jutottak be a Női Magyar Kupa le… Ver en twitter
87
16:27:12 - Kijavítottam nektek: Újra OTT az Európa Liga!
18:05:04 - Küsü, gyere vissza, erősebben! Ver en twitter Ver en twitter
08:58:02 - Egyszer egy bölcs ember azt mondta: "ha nincs mit mondanod, akkor inkább ne szólalj meg!" Legyen ez a zárszó, hisze… Ver en twitter
20:09:13 - Mai meccs: Ver en twitter Ver en twitter
14:57:34 - Hopp, egy Nikola Mitrovic Zalaegerszegen.
87
18:32:21 - Boldog Karácsonyt Kívánunk!! ⚽️🎄 Ver en twitter
17:08:27 - Ver en twitter
16:54:00 - Ver en twitter
16:18:30 - Szünet: 0-0!
16:14:24 - 43. perc: Novák elől mentettek a gólvonalon. Óriási helyzet volt.
87
14:30:05 - „Mindenki tisztában van a céllal, senkit sem kell motiválni az utolsó két találkozó előtt, a remélt helyezés elérés… Ver en twitter
15:09:21 - Készülünk a DVTK elleni bajnokira 💪🌧🔴⚫️
11:53:22 - Ver en twitter
11:11:46 - Itt a Honvéd heti programja Ver en twitter
18:56:18 - Ver en twitter
87
11:23:32 - Paks - Mezőkövesd élőben: Értesüljön elsőként a pályán történtekről tudósításunkból. OTP Bank Liga 2020/2021, 25. f… Ver en twitter
14:28:33 - Tizenhetedszer a "kövesd ellen: Visszavághatunk az augusztusi és a december végi vereségért.  Ismét idehaza szállun… Ver en twitter
11:28:03 - Haraszti: Jót tett a lelkemnek!: Támadónk nagyszerű játékkal rukkolt elő, de kiemelte fiataljaink teljesítményét is… Ver en twitter
23:28:33 - Győzelemmel felérő iksz: Tamás Olivér is nyilatkozott a Vidi elleni meccs után. „Úgy érzem, most az újpesti mérkőzé… Ver en twitter
23:28:32 - Megérdemelt egy pont!: Vezetőedzőnk értékelte a fehérvári 2-2-t. „A végeredménnyel nagyon elégedett vagyok, hisz’ s… Ver en twitter
87
07:40:00 - Az MTK Budapest nyerte a nem hivatalos egyesületi pontversenyt Ver en twitter Ver en twitter
06:23:51 - Ma - november 16-án - 129 éves az MTK. Ver en twitter Ver en twitter
06:22:01 - Ma - november 16-án - 129 éves az MTK. Ver en twitter Ver en twitter
19:49:25 - Maccabi Kids Cup - 14-15.10.2017 Ver en twitter
18:15:15 - Gyirmót FC Győr-MTK Budapest 2-3 (1-2) Ver en twitter Ver en twitter
87
19:04:03 - Liu Shaoang is the world champion on 500 meters. ⛸ CONGRATULATIONS! 💚 #fradi #ftc #ferencvaros Ver en twitter
16:32:15 - One percent for tomorrow’s Fradi🙏 Support the foundation of FTC with one percent of your tax! 💚 #fradi #ftcVer en twitter
21:40:30 - ⏱ 84’ | 🔄 Substitution ➡️ Sigér Dávid ⬅️ Myrto Uzuni #FTCDVTK
21:34:47 - ⏱ 77’ | 1️⃣-0️⃣ | GOAL! There it is! Boli scores! #FTCDVTK Ver en twitter
21:23:30 - ⏱ 66’ | 🔄 Substitution ➡️ Giorgi Kharaishvili ⬅️ Tokmac Nguen ➡️ Lasha Dvali ⬅️ Samy Mmaee #FTCDVTK
87
08:00:00 - ⚽ MECCSNAP‼️ 🆚 Paksi FC II. 🏆 NB III. Közép csoport 23. forduló 🏟️ Paksi FC Stadion ⏰ 11:00 Ver en twitter
22:23:53 - "Bizakodó vagyok a csapatom játékát illetően." A Puskás Akadémia FC elleni mérkőzés összefoglalója és Michael Oenni… Ver en twitter
21:29:11 - A játék képe alapján megérdemeltünk volna legalább egy pontot, de nem tudtuk értékesíteni a helyzeteinket. Ver en twitter
20:24:08 - Nem unatkoztunk az első félidőben: egy tizenegyes itt, egy ott. Döntetlen az állás az első játékrész után. Ver en twitter
18:30:00 - Lássuk a mai tizenegyet! Az előző találkozón gólt szerző Perosevic, valamint Csongvai és Jovan Baosic is bekerült a… Ver en twitter