J 1 FC Viktoria Plzen 3 - 1 SK Sigma Olomouc D
Fase por la permanencia

Clasificaciones generales

Últimos twits publicados...

2019-08-23 21:32:45
REPORTÁŽ | Fotbalisté #sksigma zvládli zápas 7. kola @fortunaligacz , když na Andrově stadionu porazili Teplice 2:0… https://t.co/D3ikGkIlOn
2019-08-23 19:53:24
KONEC | Retrodresy jsou vítězné! @FK_Teplice porážíme 2:0 díky brankám Kuby Plška a Martina Hály ⚽️💙 #sksigma https://t.co/FTdbvqwPuE
2019-08-23 19:44:52
STŘÍDÁNÍ | Poslední střídání Sigmy v zápase. Václava Pilaře nahradil v 84. minutě Radek Látal. #sksigma
2019-08-23 19:36:36
STŘÍDÁNÍ | V 71. minutě nahradil Ondru Zmrzlého Tomáš Zlatohlávek a v 75. minutě odešel ze hřiště Kuba Yunis. Místo… https://t.co/SLxiRkQmhu
2019-08-23 19:15:35
51. minuta | Teplický Petr Kodeš obdržel červenou kartu a hrajeme tak v přesile. #sksigma
2019-08-23 19:10:48
GÓÓÓL | Martin Hála zvyšuje ve 48. minutě na 2:0. Skvělý návrat do sestavy A-týmu po vážném zranění kolena! 👏… https://t.co/qfIuO6tmqh
2019-08-23 18:49:54
POLOČAS | O poločase vedeme nad @FK_Teplice 1:0 díky brance Kuby Plška z 2. minuty ⚽️ #sksigma https://t.co/TwPgGABJK7