6 21 13 6 3 4 16 19 -3
15 10 13 3 1 9 9 21 -12

últimos comentarios...

41

17:40:25 - Zajímavý vývoj má pro náš tým i tabulka. Docvakli jsme týmy před námi a dohnat nás může pouze vítěz posledního dneš… https://t.co/zvHLztKIpO
17:27:03 - 90" Konec utkání Kromě pětiminutovky kolem 50. minuty, kdy nás Karviná zatlačila do defenzivy, jsme si i přes čer… https://t.co/X0t5q6cSOo
17:15:58 - 86" STŘÍDÁNÍ ⬇️ Tomáš Zajíc ⬆️ Jiří Krejčí #ZASLOVACKO #KARSLO
17:09:24 - 79" GOOOOOL! Honza Kalabiška pálí v posledních zápasech jako z děla! 🚀 KAR 0:2 SLO #ZASLOVACKO #KARSLO https://t.co/D43OtBcrz2
17:04:09 - 71" STŘÍDÁNÍ ⬇️ Milan Petržela ⬆️ Patrik Šimko #ZASLOVACKO #KARSLO
41

FC Zlín

20:39:57 - 🎥 ADNAN DŽAFIĆ | „Fotbal se hraje na góly. Soupeř nás potrestal a ze čtyř situací vstřelil dvě branky. Když nedáme… https://t.co/G8efhUK1sW
20:30:53 - 🎥 JAN KAMENÍK | „Hodnocení utkání je pro mě hořké. Minimálně za druhou půli jsme si zasloužili s Mladou Boleslaví b… https://t.co/W1XdK6uW5c
15:36:31 - 📜 SESTAVA | Trenér Jan Kameník vyšle do dnešního zápasu proti FK Mladá Boleslav tuto sestavu! 👇 ▶️ Nastoupit nemůž… https://t.co/A3WOhhSKOi
11:13:55 - MATCHDAY | FORTUNA:LIGA je po repre pauze zpět!👌 🆚 @fkmladaboleslav ⌚️ 16:30 🏟 Stadion Letná 🏆 @fortunaligacz 📄… https://t.co/MFfxHoG4Gv