17:00
FK Valmiera FK Valmiera

actualidad en twitter

110
17:06:57 - Ar četriem FS Metta audzēkņiem sastāvā EČ kvalifikācijas cikla spēles uzsāks Latvijas U-17 izlase. 🇱🇻💚 Uz spēlem p… Ver en twitter
11:24:30 - Rīgas čempioni! 💚🏆 U-12 komanda veiksmīgi aizvadījusi čempionāta pēdējo spēli un godam pierādījuši sevi, lai saņem… Ver en twitter
19:19:45 - U16 komanda turpina cīņu par medaļām. 🟢⚪️ Emocionālā spēlē spējam atspēlēties un izcīcam uzvaru Elites grupā pret… Ver en twitter
17:03:30 - Šīs @FutbolaVirsliga sezonas noslēdzošo apli iesākam ar 0:3 zaudējumu Liepājai. #fkmetta #virsliga2021 Ver en twitter
15:03:50 - Spēle noslēgusies! FK Metta 0:3 (0:1) @LiepajaFK 4. apli iesākam ar zaudējumu mājās. Paldies @FSMettaUltras un v… Ver en twitter
110
19:40:45 - Spēle noslēgusies! Papildlaika otrajā puslaikā RFS gūst divus vārtus (1:3) un iekļūst kausa finālā.
18:51:39 - Spēles pamatlaiks noslēdzies neizšķirti 1:1! Laiks papildlaikam!🇱🇻🦁⚽️ Ver en twitter
18:31:02 - 74’ Tomašs Šimkovičs izlīdzina spēles rezultātu - 1:1!
18:21:14 - 63’ VĀĀĀRTI!🔥🔥🔥 Kamilo Saiss no vārtu priekšas triec bumbu vārtos - 1:0!⚽️🦁🔝 Ver en twitter
17:48:13 - Spēles pirmais puslaiks noslēdzies! Neizšķirts - 0:0!⚽️🦁🇱🇻🏆 Ver en twitter
110
17:58:49 - 🔥 Noskaties @fkspartaks vārtu guvumus pret @DaugavpilsBFC! ⚽ Ogunniyi 78’ ⚽ Solovjovs 79’ ⚽ Wamba 82’… Ver en twitter
16:58:46 - BIG win 3:0 ✅👏 ⚽️ OGUNNIYI Abiodun 🇳🇬 ⚽️ SOLOVJOVS Aleksandrs 🇱🇻 ⚽️ WAMBA Leonel 🇨🇲 Ver en twitter
16:02:18 - The first half has ended without goals, 0-0. Ver en twitter
15:08:05 - Both teams are ready for kick-off. Ver en twitter
14:40:40 - ⚡️Starting lineup for todays match against BFC Daugavpils ⚔️🛡 Ver en twitter