MFK Karviná MFK Karviná
FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava

actualidad en twitter

41
14:13:51 - V Karviné nám už druhý den vydatně prší, ale na trávníku s se žádné kaluže netvoří. Duel 26. kola @fortunaligacz p… Ver en twitter
15:09:40 - Už čtvrtým rokem vyhlašuje @DenikSport nejlepšího ligového fotbalistu současnosti. Ve stočlenné společnosti se obje… Ver en twitter
14:46:47 - ⛔️KONEC⛔️ Po jednání VV FAČR jsou soutěže od třetí ligy níže ke dni 8. dubna 2020 plošně ukončené! Znamená to, že B… Ver en twitter
20:15:02 - @StepanHanus @fortunaligacz Tak z něho jsme v šoku ještě teď😜✌️
41
13:21:00 - 🅱️ Juniorka dnes od 14:30 zabojuje o důležité body v Rosicích, které jsou hned v závěsu čtvrté se ztrátou tří bodů… Ver en twitter
13:35:57 - ℹ️ Vstupenky zakoupené v předprodeji zůstávají v platnosti.
12:09:37 - ❌ ODLOŽENO | LFA rozhodla o odkladu sobotního zápasu Baníku v Karviné z důvodu karanténních opatření v týmu MFK.… Ver en twitter
10:29:49 - 🎬 #banik100 🎂 👤 Luděk Mikloško 👕 234 startů za Baník 🥈 3x stříbro (1983, 1989, 1990) 🏆 vítěz Středoevropsk… Ver en twitter
19:24:28 - 🎟 Předprodej na utkání se Spartou je v plném proudu a lístky mizí. Ver en twitter
41
08:00:01 - ⌛️ Už za 8 hodin to vypukne... #LIBOLO Zveme všechny fanoušky #FCSL na stadion U Nisy! 💙⚽️ Ver en twitter
16:00:00 - ⏳ Už jen 24 hodin zbývá do výkopu domácího zápasu proti @SKSigmaOlomouc. #LIBOLO Více v preview na webu #FCSL:… Ver en twitter
08:55:05 - Do Liberce přišel jako sedmnáctiletý, dnes už je mu 21 let a má na kontě 59 ligových startů. Blahopřejeme! 🎉🎂 #FCSL Ver en twitter
08:40:18 - Delegace @FacrRozhodci na sobotní duel #LIBOLO: R: Tomáš Batík AR1: Martin Leška AR2: Marek Podaný 4.R: Tomáš Švag… Ver en twitter
20:13:28 - Poslechněte si anglické odpovědi Júsufa Hilála nebo si přečtěte české titulky. A při tom si prohlédněte záběry z př… Ver en twitter
41
23:37:31 - OHLASY | Tonda Růsek po výhře nad Karvinou 🎙 #OLOKAR ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
23:35:34 - TISKOVKA | Trenér Václav Jílek hodnotí vítězné utkání proti Karviné 🎙 #OLOKAR ▶️https://t.co/mbp8Qx6cCT Ver en twitter
19:06:11 - ✍️ REPORTÁŽ | Sigma na domácí půdě porazila Karvinou 2:0. Góly zařídil Růsek a z penalty González. Tým Václava Jílk… Ver en twitter
17:58:16 - ⏰KONEC | Ve druhém poločase zvýšil González z penalty na konečných 2:0 a po čtyřech zápasech Sigma naplno boduje 💪… Ver en twitter
17:17:39 - GÓÓÓL | #OLOKAR | 2:0 | 53’ V 53. minutě zvyšuje z penalty Pablo González ⚽️ Ver en twitter
41
17:52:23 - Cicilia v závěru rozhodl o vítězství Slovácka 😕 #SLOBOH Ver en twitter
17:50:18 - Cicilia v nastaveném čase posílá Slovácko do vedení... #SLOBOH
17:49:24 - Jurečka v závěru z voleje vysoko přestřelil branku Bohemky! #SLOBOH
17:24:33 - Po prostrčení od Nováka skóroval Hronek, ovšem branka není uznána z důvodu ofsajdového postavení. #SLOBOH
17:05:14 - Obrovská šance na úvod druhé půle! Novákova rána se od břevna dorazila do oblasti brankové čáry, kde dobíhající hrá… Ver en twitter
41
19:57:03 - @fortunaligacz @1_FCS @FCSlovanLiberec Slovácko ! ⚽🍺🥃
19:08:57 - SOUHRN 12. KOLA: Slovácko popáté v řadě zvítězilo a stíhá Plzeň, Liberec přetlačil Olomouc Ver en twitter Ver en twitter
19:32:48 - @Alena_Haluzova Dííííky. Vy takyyyyyy! 😉
19:31:51 - @Paradax16 Díky. Bez vás by to nešlo! 💙🤍
19:31:02 - @B4SportCamps Thank you, friends!
41
10:43:50 - 🗣 Trenér Karel Jarolím před utkáním AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav „Na Spartu je potřeba se dobře připravit, a… Ver en twitter
11:42:31 - 🔵⚪️ Středa je zaměřená na sílu a střelbu ✊ příprava na Spartu ✊ #fkmb #fkmladaboleslav Ver en twitter
08:24:58 - Závěrečné utkání programu 12. kola FORTUNA:LIGY AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav se hraje v neděli 24. října 202… Ver en twitter
11:40:51 - 🏆 MOL CUP Osmifinále poháru zná svůj termín a čas výkopu FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň Středa 27.10.2021 I… Ver en twitter
08:26:05 - 🅱 Boleslavské béčko hraje v sobotu doma 💙🤍 13. kolo ČFL 23.10.2021 10:15 hodin FK Mladá Boleslav B - SK Zápy #fkmbVer en twitter
41
19:51:21 - 🅱 REPORTÁŽ | Sparťané vybojovali v Jihlavě bod po bezbrankové remíze. #acspartaBVer en twitter Ver en twitter
19:19:39 - VÝJEZD LYON | Informace o vstupenkách do Francie 👉 Ver en twitter Tři hodiny před zápasem s Boleslaví v neděli! Vyprodejme sektor!
18:25:01 - 🅱️-TÝM ⏰ KONEC Z Jihlavy odjíždíme s bodem po bezbrankové remíze. [Jihlava 0:0 Sparta B] #acspartaB Ver en twitter
18:18:01 - 🅱️-TÝM ⏰ 89. MINUTA 🔁 STŘÍDÁNÍ Poslední střídání ACS. Odchází Pudhorocký, kterého nahrazuje Večerka. [Jihlava 0:0 Sparta B] #acspartaB
18:12:22 - 🅱️-TÝM ⏰ 83. MINUTA 🟧 Domácí Ritter dostává žlutou za faul na Šilharta. [Jihlava 0:0 Sparta B] #acspartaB
41
18:09:41 - Viktoria Plzeň společně s ČSOB ocenila nejlepší mládežníky měsíce září! 🔝 Petr Kubín, Tomáš Minařík, Jakub Kovařík… Ver en twitter
10:42:02 - ℹ️ Viktoriáni, dorazíte v neděli? Pak věnujte pozornost předzápasovým informacím v našem článku. ▪️ rezervace na te… Ver en twitter
10:53:13 - #Hejda2024 ✍️ Lukáš Hejda: „Ve Viktorce jsem prožil spoustu krásných chvil. Naším cílem je, abychom jich i v budouc… Ver en twitter
10:52:07 - #Hejda2024 ✍️ Adolf Šádek: „Lukáš Hejda patří dlouhodobě k naším klíčovým hráčům, což je ještě umocněno tím, že od… Ver en twitter
10:39:40 - Kapitán prodloužil! ✍️ Lukáš Hejda podepsal s klubem novou smlouvu, která je platná až do konce sezony 2023/2024 ❤️… Ver en twitter
41
21:41:13 - 📺 MATEJ RAKOVAN hodnotí remízový duel s Pardubicemi na FASTAV TV. Ver en twitter
20:29:00 - 📺 JAN JELÍNEK hodnotí duel v pražském Ďolíčku, kde ševci vybojovali bod s Pardubicemi. #PCEZLN Ver en twitter
20:05:02 - ✍🏻 REPORTÁŽ | Ševci vydřeli bod a ukončili sérii porážek Zlínští si po pěti prohrách v řadě připsali bodový zisk.… Ver en twitter
17:59:16 - ⏱ KONEC | S Pardubicemi bereme bod za bezbrankovou remízu. #PCEZLN Ver en twitter
16:59:56 - 📜 POLOČAS | V první půli jsme se branky nedočkali. #PCEZLN Ver en twitter
41
17:16:09 - ℹ️ Nadační fond FK Teplice přispěl na vybudování venkovního posezení pro klienty Arkadie. 📰 Více informací najdete… Ver en twitter
15:16:52 - 🏆 Pohárové utkání se Spartou už zná svůj termín, hrát se bude ve středu 27. října od 17:00 hod. 🎫 Předprodej vstupe… Ver en twitter
09:46:34 - 🪙 Startuje charitativní aukce dresů pro Malou Majdalenku! ℹ️ Dražíme reprezentační dres Štěpána Vachouška! ℹ️ Aukce… Ver en twitter
08:31:30 - ℹ️ Včera se na Stínadlech neděkovalo jen tátům v rámci Víkendu otců, ale teplický klub včera na zápase s Plzní podě… Ver en twitter
18:25:26 - Honza Rezek dohrál mistrák s vedoucím týmem @fortunaligacz, šel na tiskovku a hned potom rozebírat zápas U19 s kole… Ver en twitter
41
14:02:44 - Po dnešním duelu v ČFL mezi rezervami @FKJablonec a @FK_Pardubice (2:0) si Jablonec upevnil první příčku v tabulce!… Ver en twitter
12:41:39 - B TÝM | KONEC ZÁPASU! Vedoucí tým ČFL ve 13. kole proti rezervě Pardubic nezaváhal a po gólech Torfiqa a Černáka ví… Ver en twitter
15:50:03 - V neděli do Plzně! Po pohárovém vystoupení nás čeká další těžký souboj s vedoucím týmem ligy 💪🏻⚽️💚 #vprvniliniiVer en twitter
13:11:04 - Rezervní tým @FKJablonec čeká zítra dopoledne poslední domácí představení v ČFL, v kterém přivítá @FK_Pardubice B.… Ver en twitter
08:27:47 - Proasdí se Čvančiho patička jako gól týdne? 🤩💚 Ver en twitter
41
17:09:06 - 🎙️ | Slávisté v neděli od 16:00 v Českých Budějovicích odehrají zápas s domácím Dynamem. Utkání proti týmu, kde hos… Ver en twitter
10:41:37 - 🎂 | 25. narozeniny dnes slaví dvojnásobný mistr a nejlepší hráč loňské sezony Lukáš Provod! 🥳🙌🎆🎈 Provi, přejeme vš… Ver en twitter
19:44:28 - 🅱️ | Slávisté na hřišti Písku domácím dlouho odolávali a zásluhou Adama Touly těsně vedli, v 79. minutě ale vyrovna… Ver en twitter
18:54:58 - 🅱️ | KONEC Sešívaní v druhém poločase srdnatě bránili těsný jednobrankový náskok, nedokázali se ale prosadit z ryc… Ver en twitter
18:46:17 - 85" | V závěru utkání domácí otáčejí skóre, druhou branku Písku vstřelil ranou z levé strany vápna Voráček. #SKSBtym 🟡🔵 2:1 🔴⚪️