Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

SK Sigma Olomouc

PREMIÉRA | Španělský záložník Pablo González 🇪🇸 si dnes proti Opavě připsal první start za #sksigma. Na hřišti strá… https://t.co/T3DLueOG4w
REPORTÁŽ | V předehrávce 9. kola FORTUNA:LIGA jsme na domácí porazili Opavu 2:0. O naše branky se v druhém poločase… https://t.co/GVzhY748yS
KONEC | Opavu porážíme na domácí půdě 2:0 díky brankám Martina Nešpora a Tomáše Zahradníčka ⚽️💙 #sksigma https://t.co/7hNE6jsmbG
GÓÓÓL | Tomáš Zahradníček přidává v 83. minutě druhou naši branku. 2:0! ⚽️💙 #sksigma https://t.co/ERwvkzJtCE
STŘÍDÁNÍ | Poslední střídání Sigmy. Jiří Texl střídá Pabla Gonzáleze ⚽️ #sksigma
41

SK Slavia Praha

🎙️ | Trenér Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci po vítězném utkání proti Slovácku ocenil výkon svých svěřenců… https://t.co/awWIgoWuUN
🎙️ | Vítězné utkání se Slováckem zhodnotili pro #slaviatv střelec prvního gólu Josef Hušbauer a nové posily Jakub H… https://t.co/rdGQDw1pan
„Zejména v první půli jsme hru kontrolovali, oproti utkání v Opavě to byl diametrálně rozdílný výkon," říká trenér… https://t.co/elAJq7xs8I
💬 | „Dostal jsem prostor na dvacet minut v ligovém zápase, a hned dal gól. Takže pro mě je to všechno jako z pohádk… https://t.co/KoKukieyEz
💬 „Zápas jsem si užil. Jsem ale hlavně rád, že jsme ho zvládli," hodnotil vítězné utkání Jakub Hora. 🗻 #slaslo 📰 R… https://t.co/ljkuaMFiWn
41

FC Zlín

🗣 JOSEF CSAPLÁR | Po reprezentační přestávce rozjedou ševci ligu domácím duelem proti Spartě. Jak prozradil hlavní… https://t.co/aAwJDEXYSk
41

FC Slovan Liberec

Do zápasu v Liberci jdeme v této základní sestavě, Michal Jeřábek po zranění jen na lavičce, Jakub Mareš chybí pro… https://t.co/8NMHWPI8Ob
B TÝM | Klokani v pondělí po obědě přivítají rezervu @FCSlovanLiberec 💪 #BOHLIB https://t.co/qeiiLZrnqQ
41

FK Jablonec

B-tým ve Zbuzanech bohužel nevytěžil z herní převahy žádné body a odjíždí s porážkou 0:1. V příštím kole se Jablone… https://t.co/zZoXNTCh5J
B-TÝM HRAJE ČFL! Dnes se svěřenci trenéra Jaroslava Vodičky představí ve Zbuzanech! 💪⚽️💚 #vprvnilinii https://t.co/TiJQuHpbsM
V pondělí jedeme do Plzně! 💪🏻⚽️💚 Jaká je situace v obou klubech před pondělním zápasem? #vprvnilinii #PLZJAB https://t.co/YuqhJ9eDSf
LIGA POKRAČUJE! Po reprezentační přestávce se opět rozbíhá FORTUNA:LIGA. Náš tým míří v pondělí do Plzně, kde nás č… https://t.co/mSZ7ExbmZS
41

AC Sparta Praha

🚗 VÝJEZDOVÉ INFO | Chystáte se s námi v neděli vyrazit do Zlína? Přečtěte si všechny důležité informace! #acspartahttps://t.co/KvkcB1kreA
📊 STATISTIKY | V neděli se Sparta utká s @footballzlin. Ze Zlína jsme si vítězství v české lize odvezli jen třikrát… https://t.co/gIPEZk419V
👤 TVÁŘE SPARTY | Projektový manažer Roman Dušek pracuje ve Spartě sedm let. Jeho úlohou je například příprava zápas… https://t.co/yD14VRrw8Q
🎧 SRDCE ZE ŽELEZA #27 | Dalším hostem našeho podcastu je Jaromír Blažek! Na které zápasy vzpomíná, proč mu děkoval… https://t.co/VykpSWT0LP
📋 B-TÝM | Svěřence trenéra Václava Kotala čeká v šestém kole ČFL rezerva Příbrami. ℹ️ K týmu s vrátili reprezentant… https://t.co/NpNI0caJMm
41

Bohemians Praha 1905

A TÝM | Klokani se po reprezentační přestávce představí na hřišti Karviné. Informace k utkání na VĎ:… https://t.co/40YYrEaxSF
🎂 VŠECHNO NEJLEPŠÍ | 24. narozeniny dnes slaví obránce Jan Vondra. Přejeme hodně štěstí a hlavně zdraví! https://t.co/zUeT1C3PfW
41

1. FK Príbram

Kouč @fkpribram Roman Nádvorník po výprasku od @fkmladaboleslav těžko hledal slova... https://t.co/mbjAAPevjd
🕛KONEC // Utkání proti Mladé Boleslavi nám hrubě nevyšlo a domů si vezeme vysokou porážku 😔 https://t.co/JfrzJ0jSVw
V 10. minutě jdou domácí do vedení. Penaltu po zákroku Treglera proměnil Mešanovič. #mblpri https://t.co/HcRoAhHMvV
41

1. FC Slovácko

Michal Kohút je základní sestavě @FK_Pardubice pro utkání @FN_liga proti Dukle! https://t.co/TMeVYGLgSt
Dobré ráno Slovácko, dnes to opět začne! Vzduchem zavoní ligový fotbal, který byl trošku v ústraní, díky reprezenta… https://t.co/SnEdJbGf2Y
⚽️‼️V sobotu od 19 hodin v Edenu zápas @slaviaofficial s @1_FCS 💪Informace o vstupenkách, parkování 🚗občerstvení 🍔🍟… https://t.co/LubkL6oi9n
Na sobotního utkání se @slaviaofficial bude dohlížet videorozhodčího Pavel Královec, asistovat mu bude Ivo Nádvorní… https://t.co/hqzvjzJCMU
41

FK Mladá Boleslav

Góóóóóóól 51´ Boleslav - Příbram 4:0, Branka: Komlichenko #fkmb #fkmladaboleslav https://t.co/0PD7TTlDpn
Po prvním poločase vedeme nad Příbramí o tři branky. 👍👍👍⚽️⚽️⚽️ #fkmb #fkmladaboleslav https://t.co/jKsNdvzfCk
41

FC Baník Ostrava

🎙️ Tomáš Smola / "Budějovice, počítám, přijedou v bloku, bude se dobývat. Rychlý gól by tomu určitě pomohl." PREVI… https://t.co/weIJpMnv2G
📊 Bilance s Dynamem České Budějovice v samostatné lize: 1⃣5⃣ vítězství 1⃣1⃣ remíz 1⃣0⃣ porážek 4⃣9⃣✖3⃣8⃣ https://t.co/yRAyA8vFP6
41

FK Teplice

Reportáž z dnešního utkání v Liberci -> https://t.co/wyIntWXwEf #LIBTEP #FORTUNALIGA #skláři #glassboys
Z Liberce se vracíme s jednobodovým ziskem za remízu 1:1 #LIBTEP #FORTUNALIGA #skláři #glassboys https://t.co/X1CaO2Bkot
Na hřišti Slovanu Liberec vedeme 1:0 díky skvělému přímému kopu Petra Mareše #skláři #glassboys #LIBTEP #FORTUNALIGA https://t.co/mAs9yNbmWx
41

FC Viktoria Plzen

Pavel Bucha dnes pomohl dvěma góly k vysoké výhře Mladé Boleslavi nad Příbramí 👏 Jen tak dál, Buchič 🙌❤️💙 #fcvp https://t.co/bl2NXtJCt1
Už se nemůžete dočkat kapitána na place? 👀 Přijďte se podívat v neděli na béčko – Roman Hubník by měl konečně nasto… https://t.co/kBke9wAIhi
Vše důležité před pondělním utkáním najdete právě tady 👇👇👇 https://t.co/woJm8x4lap ◾️ Jan Kopic o zápasech s repre… https://t.co/OUTpv3fhAl