Fase por la permanencia

Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

11:15:07 - Tak se nám ty statistiky včera zase trochu posunuly správný směrem... Už osmá venkovní výhra! 🔝📊 #FCSLVer en twitter
22:33:06 - @fortunaligacz Někdy i jeden gól stačí ke štěstí... 😉😎 #FCSL #podjestedskederby
19:53:08 - Je to tam!!! 💪 Ver en twitter
19:38:05 - 80" - GÓL #FCSL! 🤩 Tomáš Malinský! #JABLIB 0:1 Ver en twitter
19:36:34 - 79" - 3. střídání #FCSL! 🔄 #JABLIB 0:0 Ver en twitter
41

SFC Opava

19:56:43 - ⏱ Doma jsme podlehli @bohemians1905 0️⃣:1️⃣. #OPABOH Ver en twitter
18:45:05 - ⏱ Poločas | Vyrovnaná první půle branku nenabídla. Dočkáme se po změně stran? 🤔 #OpavoPojdme #OPABOH Ver en twitter
17:00:44 - 👥 Sestava | Oproti utkání v Teplicích hlásíme v sestavě několik změn. 🔄 Zranění do hry nepustí Josefa Hnaníčka s Lu… Ver en twitter
07:51:31 - 🟡🔵 Dnes už se zase hrajeme! 🙌 ⚽ Slezský FC Opava 🆚 @bohemians1905 ⏱ středa 3. června, 18:00 🏟 Městský stadion, Op… Ver en twitter
41

20:52:52 - 👥 Edelman – Hranáč (20. Václavík), Gabriel, Míka (60. Fišer), Halász – Ruda (46. Pešek), Havel (72. Strmiska), Hezo… Ver en twitter
20:52:52 - A další dobrá zpráva – béčko vyhrálo v Benešově druhý zápas Letní ligy 6:1! 💪 ⚽️ 27. Vrňák – 13. Kepl, 34. Václaví… Ver en twitter
19:51:50 - KONEC ZÁPASU ⚽️⚽️ TŘI BODY!!! 💪 Z těžkého zápasu na půdě @fcbanikostrava vezeme domů tři body 👏 Aleš Hruška vychyta… Ver en twitter
19:44:55 - 🔄 87" Naposledy v zápase střídáme: ⬅ Aleš Čermák, Joel Kayamba ➡ @Pista_Mihalik, Tomáš Hořava #fcvp #OVAPLZ 📷… Ver en twitter
19:37:23 - 78" GÓÓÓÓÓÓÓL VIKTORIA!!! 🙌 Jooooo, 2:0! 👏 Po centru Pavla Buchy z pravé strany se před brankou zjevil Jan Kovařík,… Ver en twitter
41

FC Zlín

08:10:06 - 🎥 PETR JIRÁČEK | „Vzhledem k naší situaci hodnotím bod pozitivně. Mladá Boleslav má dobrý tým a v tabulce je úplně… Ver en twitter
07:51:45 - 🎥 BOHUMIL PÁNÍK | „Odsud se body vozí těžce. Boleslav je zde úspěšná. Dvacet minut ve druhém poločase měli vynikají… Ver en twitter
20:49:44 - ✍️ REPORTÁŽ | Ševci vezou z Mladé Boleslavi bod Svěřenci trenéra Bohumila Páníka si připisují druhý bod po restart… Ver en twitter
19:56:06 - ⏱ KONEC | Ve druhém poločase jsme se branky nedočkali a ševci si tak z Mladé Boleslavi odváží bod za remízu! #MBLZLN Ver en twitter
18:50:49 - ⏱ POLOČAS | Po první půli je stav nerozhodný, když ševci přišli o jednobrankové vedení již po třech minutách hry.… Ver en twitter
41

21:10:57 - V dresu Ústí nad Labem dnes @matejvalenta10 vstřelil proti Vlašimi nejen svůj 1. gól letošní sezony, ale i 1. gól v… Ver en twitter
14:58:34 - 🗣️ | To, že ze zápasu téměř nic neviděli, slávistickým fanouškům nevadilo a celou dobu svůj tým hlasitě podporovali… Ver en twitter
11:18:26 - V Příbrami za tři body! ✅ #prisla 📄 REPORT Ver en twitter 💬🧢 TRENÉR Ver en twitter 💬🎯 MUSA… Ver en twitter
10:47:09 - 🔥🔥🔥 #prisla Ver en twitter
10:20:22 - 📸 | Kompletní galerii z vítězného utkání proti @1fkpribram najdete už nyní na webu! 🤜⚒️ #prisla 🖼️ GALERIE ➡️… Ver en twitter
41

FK Teplice

21:48:39 - Ve druhém poločase už se skóre nezměnilo...#skláři #SPATEP #FORTUNALIGA Ver en twitter
20:49:24 - Po poločase je to bohužel na Spartě jednoznačná záležitost #skláři SPATEP #FORTUNALIGA Ver en twitter
19:05:06 - Na Spartu jdeme v této základní sestavě! #skláři #SPATEP #FORTUNALIGA Ver en twitter
07:55:05 - Dnes jedeme na Spartu 🆚 AC Sparta Praha 📍 Generali Česká pojišťovna Arena ⏰ 20:00 hod. #️⃣ #FORTUNALIGA #SPATEPVer en twitter
41

21:47:44 - Ani ve třetím zápase po restartu @fortunaligacz jsme nezískali plný počet bodů. Po vyrovnaném průběhu v první půli… Ver en twitter
20:04:00 - KONEC | Dvě inkasované branky v druhé poločase rozhodly o naší prohře s @SK_Dynamo_CB 🙁 Ver en twitter
19:39:48 - Dynamo - Sigma 2:0 | V 79. minutě zajistil Českým Budějovicím dvougólové vedení Jiří Kladrubský 🙁
19:09:28 - Dynamo - Sigma 1:0 | V 50. minutě jdou České Budějovice do vedení díky brance Čavoše 🙁
18:52:33 - POLOČAS | Po první půli hrajeme s @SK_Dynamo_CB 0:0 ⚽️ Ver en twitter
41

21:45:56 - Trenér Jozef Weber bod za remízu se Zlínem nakonec bral. V hodnocení po utkání Boleslav - Zlín pochválil výkon Luká… Ver en twitter
21:23:23 - Lukáš Budínský po utkání se Zlínem litoval nevyužitých šancí a poděkoval fanouškům za podporu. Hodnocení zápasu pro… Ver en twitter
21:08:45 - Po herní převaze získali pouze jeden bod FK Mladá Boleslav – FC Fastav Zlín 1:1 (1:1) ➡️ Ver en twitter Ver en twitter
20:47:48 - Ve druhém poločase už branka nepadla a utkání tak skončilo remízou 1:1. #fkmb #fkmladaboleslav Ver en twitter
18:24:57 - 23´ Boleslav - Zlín 1:1, Branka: Budínský #fkmb #fkmladaboleslav Ver en twitter
41

22:09:24 - 💚 VÝHRA | Vezeme 3 body z Opavy 🇳🇬 #OPABOH Ver en twitter
19:49:06 - ⚽️ KONEC | Tři body vystřelil Pulkrab 💚 #OPABOH Ver en twitter
19:27:43 - 72" | 0:1 GOOOOOOOOOOOOOOOL! Pulkrab posílá Klokany do vedení! #OPABOH Ver en twitter
19:17:45 - 62" | 0:0 Mosquera přiťukl Levinovi, který pálil nad branku. #OPABOH
19:06:12 - 50" | 0:0 Texl po standardní situaci střílel do poloprázdné brány, ale trefil tyč! #OPABOH
41

00:08:25 - 📷 Kompletní fotogalerie na našem Facebooku. ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
22:32:23 - 🎙 Nemanja Kuzmanovič / “Je škoda, že góly jsme dostali z našich chyb.” ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
22:17:38 - 🎙 Luboš Kozel / “Plzeň ukázala sílu.” HODNOCENÍ ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
21:14:20 - REPORT / Plzeň v Ostravě potvrdila formu. ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
21:01:25 - Vždycky s námi! 💙 Díky za podporu!👏 Ver en twitter
41

23:22:20 - Dneska jsme nebyli sami! 🤗 Takhle slavili branku Vlasty Daníčka fanoušci za branami stadionu, kteří se domluvili,… Ver en twitter
20:54:22 - Na tyhle pozápasové rozhovory se bude jednou vzpomínat. Ver en twitter
22:55:40 - 🎥 Trenér Martin Svědík po vítězství nad Karvinou ⤵️ "Moc si cením toho, že jsme tento zápas po Liberci zvládli. Pa… Ver en twitter
21:49:22 - .@ACSparta_CZ nedala šanci Teplicím, @fcviktorkaplzen veze tři body z Ostravy 📜 Podívejte se kompletní výsledky 27.… Ver en twitter
19:59:25 - 90+4" Je dobojováno! Slovácko se po výhře 2:0 nad Karvinou vrátilo do top šestky! #zaslovacko #slokar Ver en twitter
41

FK Jablonec

11:13:30 - Obránce Jan Krob byl po zápase s Libercem nešťastný nejen z výsledku, ale také z výkonu hlavně ve druhém poločasu.… Ver en twitter
21:50:32 - Kouče @FKJablonec Petra Radu rozohnilo počínání jeho svěřenců při rozhodující inkasované brance v dnešním derby se… Ver en twitter
20:04:03 - V 53. Podještědském derby vyhrál @FCSlovanLiberec na půdě @FKJablonec. Jediný gól zápasu vstřelil deset minut před… Ver en twitter
19:52:30 - KONEC ZÁPASU! Derby končí naší porážkou 0:1 po brance Malinského... #vprvnilinii #JABLIB Ver en twitter
19:41:20 - 🔄 84’ střídáme! ⬇️ Jakub Považanec ⬆️ Jan Chramosta #vprvnilinii #JABLIB
41

23:38:22 - 📸 Z edice: „Fotky, ze kterých byste výsledek zápasu neodhadli.“ 🤔😅 #acsparta Ver en twitter
23:02:57 - 📺 KOTAL | „Dali jsme dost gólů. Ale tuším, že jsme měli asi pětadvacet střel a efektivita je na můj vkus málo. Mysl… Ver en twitter
22:47:14 - 🎥 SÁČEK | „Chtěli jsme dominovat a to se dařilo po celý zápas. Škoda, že jsme nevyužili další šance. Ale jsme hlavn… Ver en twitter
22:42:27 - 📺 KOZÁK | „Jsem rád, že když jsem po tak dlouhé době nastoupil v základu, tak jsem dal dva góly a přispěl k vítězst… Ver en twitter
22:01:26 - ✍️ REPORTÁŽ | Sparta navázala na vítězné utkání v Karviné a zvládla za tři body i domácí zápas proti Teplicím. O sv… Ver en twitter