La SUPERLIGA, con 198 goles en 72 partidos, obtiene un coeficiente de 2.75 goles por partido, que materializan 32 victorias locales, 20 empates y 20 victorias visitantes.

actualidad en twitter

58
20:44:03 - Fortuna liga: Bratislava 0-2 Žilina
18:24:35 - Dnes začíname jarnú časť 20. kolom Fortuna ligy na bratislavských Pasienkoch: Slovan Bratislava - MŠK Žilina (19:00)
18:22:57 - Prípravné stretnutia v tureckom Beleku: Anži Machačkala 1-1 MŠK Žilina MŠK Žilina 2-1 Metalurg Záporožie MŠK Žilina 0-0 F.K. Vardar Skopje
18:20:21 - Prípravné zápasy doma v Strážove: MŠK Žilina 3-2 FK Fotbal Třinec MŠK Žilina 2-1 Sigma Olomouc
18:18:34 - 17-ročný László Bénes, slovenský reprezentant do 19 rokov podpísal 3-ročnú zmluvu s naším klubom.
58
19:51:46 - Dnešný zápas nám absolútne nevyšiel. Chlapci bojovali, ale dnes sme proste nemali svoj deň 😠 Ver en twitter
18:50:02 - Po zlom vstupe do zápasu prehrávame po polčase o gól a navyše ešte celý druhý polčas dohrávame s červenou kartou. Ver en twitter
11:46:41 - Dnes v stretnutí 12. kola Fortuna ligy privítame opäť na vlastnom trávniku MFK Ružomberok. Zápas má úvodný výkop o… Ver en twitter
12:59:55 - Henrich Ravas a jeho chytená penalta v 57. minúte za stavu 0:1 Heňo paráda 🔥💪👏 Ver en twitter
58
09:00:00 - ⚽ DERBY DAY ⚽ 🆚 @SKSlovan 🏆 @FortunaLigaSK 🗓️ Today ⏰ 17:00 CEST 🏟️ Štadión Antona Malatinského 📺 Dajto… Ver en twitter
14:35:53 - @gilbertthewheel Lovely collection! Ultras Spartak asks people to wear black shirts for Sunday match so Škrtel"s je… Ver en twitter
12:59:55 - 7 years ago Spartak won the derby 4:0 and Ján Vlasko was one of the key players back then with his name among the g… Ver en twitter
20:57:17 - 🎟️ The derby match is officially sold out. See you on Sunday. 🇹🇹
19:30:00 - Several Spartak players appeared in new music video of a local rap performer. This new song celebrates 20th anniver… Ver en twitter
58
16:34:26 - 90" | FULL-TIME Trenčín win 3-0 and is in the next round of #SlovnaftCup. 🟨🟩 0-3 (0-0) ⬜🟥 #PRITRE ⚽️ #goals: 81"… Ver en twitter
13:50:37 - 🔄 SUBS: Babka, Ramón, Šulek, Ikoba, Azango, Kadák, Ibrahim, Letenay, Mičuda
13:50:36 - 👥 | LINE-UP How we start 🆚 TJD Príbelce in the #SlovnaftCup: ⤵️ STARTING XI: Kukučka – Yem, Pires, Stojsavljević… Ver en twitter
09:00:12 - ⚽ | MATCHDAY 🆚 TJD Príbelce 🏆 4th round - Slovnaft Cup 📅 27/10/2021 ⏰ 2:30 PM 🏟️ Stadium Príbelce 📲 #PRITRE 📣 My s… Ver en twitter
10:17:44 - 🎂 | HAPPY BIRTHDAY Erik Jendrišek 3️⃣5️⃣ and Eduvie Ikoba 2️⃣4️⃣ celebrate today. 🎁🎈🎉 All the best boys! 💪🤍❤️… Ver en twitter
58
17:52:42 - Koniec: MFK Ružomberok 🆚 ŠK Odeva Lipany 1:0 (0:0) Gól: 73. TOMÁŠ BOBČEK Postupujeme do ďalšieho kola.… Ver en twitter
17:32:30 - V 73. minúte dáva gól TOMÁŠ BOBČEK a vyhrávame nad Lipanmi 1:0! Ver en twitter
16:48:19 - Po prvom polčase: MFK Ružomberok 🆚 ŠK Odeva Lipany 0:0 #slovnaftcup #mfkruzomberok #ruzomberok #ruzadotoho
15:39:25 - Naši hráči nastúpia dnes o 16:00 na zápas MFK Ružomberok 🆚 ŠK Odeva Lipany v tejto zostave. #slovnaftcupVer en twitter
11:21:39 - „Teším sa, že som sa konečne presadil z priameho kopu. Chcel som prekopnúť múr a najmä trafiť bránku. Podarilo sa,“… Ver en twitter
58
23:31:01 - ŠK Slovan v treťom zápase Európskej konferenčnej ligy zvíťazil nad Lincolnom Red Imps 2:0. V tabuľke F-skupiny sme… Ver en twitter
13:50:34 - Európsky pohárový večer je tu, dnes o 21:00 vyzveme v treťom stretnutí Európskej konferenčnej ligy gibraltárskeho m… Ver en twitter
16:16:47 - Mediálne komuniké z mimoriadneho Prezídia ÚLK k predčasne ukončenému stretnutiu 11. kola Fortuna ligy FC Spartak Tr… Ver en twitter
14:26:13 - 2⃣ dni do zápasu Belasí vo štvrtok 21. októbra o 21:00 odohrajú druhý domáci zápas v skupine Európskej konferenčn… Ver en twitter
17:11:14 - Do tretieho zápasu belasých v @europacnfleague zostávajú tri dni. Naše mužstvo sa už oddnes naplno koncentruje na… Ver en twitter