Información a la última

00:20:03 · FINAL
CD Becerril - CD Arguineguín 3 - 1
00:17:03 · FINAL
UD Balos - UD Artenara 1 - 0
00:15:04 · FINAL
SL Benfica - Sporting CP 1 - 3
00:11:02 · FINAL
CEF Puertos - CD Doramas 2 - 0
00:04:03 · FINAL
CD Ingenio - CD Goleta 0 - 2
00:03:06 · FINAL
UD Taco San Luis - Fundación CDT 0 - 3
00:02:02 · FINAL
RC Victoria B - UD Las Palmas B 0 - 4
00:01:03 · FINAL
CD Doramas - UD Valleseco 2 - 1
00:00:07 · FINAL
CD Maspalomas - CD San Pedro Mártir 1 - 1
23:59:04 · FINAL
Real Unión Tenerife - CD Laguna 1 - 1
23:58:03 · FINAL
CD Santa Úrsula - UD Longuera-Toscal 2 - 2
23:58:03 · FINAL
UDV Santa Brígida - CF Unión Viera 3 - 0
23:57:02 · FINAL
Estrella CF - CF Unión Carrizal 2 - 1
23:57:02 · FINAL
UD Guía - CD Vecinklubf 2 - 0
23:57:02 · En directo
SL Benfica - Sporting CP 1 - 3
23:56:02 · FINAL
Atlético San Juan - CD Unión Tejina 1 - 1
23:55:02 · En directo
UDV Santa Brígida - CF Unión Viera 3 - 0
23:54:02 · FINAL
CD Candela - Atlético Tacoronte 1 - 2
23:54:02 · FINAL
CD Esperanza - CD San Andrés 1 - 1
23:54:02 · FINAL
CD Las Longueras - Universitario FC 1 - 6

Partido entre Chipre y Albania

CAMPEONATO EUROPEO FEMENINO DE LA UEFA - Ronda de Clasificación - Grupo E
miércoles, 11 de marzo de 2020 a las 15:00
Actualizado a las 03:45:41

Chipre

Albania

escudo

0

2

escudo
PS J G E P F C DF
escudo 0
escudo 0

Visto en twitter

3
escudo
09:07:03 - 🗓 #𝑶𝒏𝑻𝒉𝒊𝒔𝑫𝒂𝒚 - 𝑵𝒋𝒆̈ 𝒈𝒐𝒍 𝒇𝒂𝒏𝒕𝒂𝒔𝒕𝒊𝒌 𝒊 𝑺𝒉𝒌𝒆̈𝒍𝒒𝒊𝒎 𝑴𝒖𝒄̧𝒆̈𝒔 𝒏𝒅𝒂𝒋 𝑺𝒑𝒂𝒏𝒋𝒆̈𝒔 🇪🇸 Ver en twitter
20:56:07 - 👏🏻 FSHF po bën disa investime njëkohësisht, duke ndërtuar stadiume të reja, siç është 🏟 i Kukësit, një investim i F… Ver en twitter
17:05:25 - ℹ️ Sot kemi vendosur të analizojmë statistikat e Abissnet Superiores se cilët lojtarë arrijnë të bëjnë më shumë në… Ver en twitter
13:29:10 - 🤝 Liga Profesioniste e Futbollit sëbashku me FSHF-në do të riaktivizojnë negociatat me të gjithë institucionet dhe… Ver en twitter
10:53:14 - 👏 Në seleksionime ishin të pranishëm 50 lojtarë të datëlindjes 2008, 2009 dhe 2010, të cilët janë monitoruar nga af… Ver en twitter
Página generada en 0.113 segundos