Clasificacion MKS Cracovia Kraków - Senior Masculino - Clasificación - Partidos Jugados

Últimos twits publicados...

2020-01-24 20:44:51
Pozostając jeszcze w tematyce kocurów: Cracovia ⚪🔴 w Social Media 🦁 #DollyPartonChallenge Ver en twitter
2020-01-24 20:33:18
🔚 W trzeciej tercji do siatki rywali trafił jeszcze Adam Domogała i zabieramy trzy punkty do Krakowa. Brawo drużyna… Ver en twitter
2020-01-24 19:49:48
⏯ Drugą tercję zwyciężają rywale, ale to Pasy ⚪🔴 wciąż na prowadzeniu. Czekamy na ostatnie dwadzieścia minut! 💪 Ver en twitter
2020-01-24 19:01:56
⏯ To była dobra tercja w wykonaniu Pasów. Już w 69. sekundzie do bramki @pkh2014gdansk trafił Ondrej Mikula, a w 17… Ver en twitter
2020-01-24 18:30:00
🔛Zaczynamy spotkanie z @pkh2014gdansk ! Do boju Pasy❕❗ Ver en twitter
2020-01-24 18:22:15
To był dobrze przepracowany dzień 🙏🏻 Dwa wymagające treningi z wieloma wariantami zarówno w defensywie, jak i ofens… Ver en twitter
2020-01-24 14:46:57
No i fajnie! Hej @PocztaPolska, całkiem sprawnie Wam to poszło. 😎 Ver en twitter
2020-01-24 14:34:39
@Jacob_1906 cc: Zarząd @mkscracoviassa 😊
2020-01-24 13:51:15
#BelekRaport🇹🇷: jutro o godzinie 15:00 czasu lokalnego (13:00 🇵🇱) zagramy drugi mecz towarzyski w Turcji. Rywalem T… Ver en twitter