Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

AC Sparta Praha

📰 OHLASY | „Po podzimu jsme si jako cíl vytyčili třetí místo a to jsme zvládli. Sezona ale pro nás nebyla dobrá a m… https://t.co/nuxlTvqsYb
✍ REPORTÁŽ | Sparta prohrála poslední zápas sezony se Slavií v Sinobo Stadium 1:2. #acsparta ➡️… https://t.co/DDBjo5o37S
90. MINUTA Rozhodčí nastavuje 5 minut. #acsparta
41

FC Viktoria Plzeň

🗣 Daniel Kolář: „Sezona byla podle mě velmi úspěšná. I když jsem skoro vůbec nebyl na hřišti, tak jsem rád, že jsem… https://t.co/1DbOOVDJTz
„Ligová sezona také nebyla špatná. Byli jsme jediní, kteří dokázali Slavii konkurovat až do konce a jsem rád, že se… https://t.co/vReowKm2D3
„A sezona? Postoupili jsme do Ligy mistrů a uhráli tam sedm bodů. To si myslím, že byl obrovský úspěch. .Některé zá… https://t.co/cApfkiaxnI
🗣 Pavel Vrba po zápase #PLZOVA: „Zápas jsme měli zvládnout hlavně v prvním poločase, kde jsme dali gól a měli ještě… https://t.co/ym6PaYPSOc
⚽️ KONEC ZÁPASU ⚽️ V posledním utkání sezony 2018/2019 jsme remizovali s @fcbanikostrava 1:1. Díky za podporu! ❤️💙… https://t.co/PnPxRK5WtQ
41

SK Slavia Praha

💬„Šli jsme od zápasu k zápasu a teď si to můžeme užít naplno,“ těší se na oslavy Tomáš Souček. #M19TRI 📰ROZHOVOR➡️… https://t.co/9pPVwSHHpu
💬 „Jsem rád, že jsem si odškrtl výhru v ligovém derby, která mi ještě chyběla. Klobouk dolů před klukama," říká po… https://t.co/M9TDBTdc12
41

FK Jablonec

V 90. minutě zápasu dnes poprvé po operaci srdce nastoupil David Lischka na ligový trávník! 💪⚽️💚 Drž se, Davide!… https://t.co/aGezA1FwqZ
Co řekli trenéři @FKJablonec a @FCSlovanLiberec na pozápasové tiskové konferenci po 51. Podještědském derby?… https://t.co/picsdLbqxt
@FKJablonec porazil gólem Holeše @FCSlovanLiberec a připravil ho pohárové sny. Reportáž ze zápasu:… https://t.co/VCRQW7X2B9
Derby je naše! 💪⚽️💚 Liberec jsme porazili 1:0 gólem Tomáše Holeše! #vprvnilinii #finaleligy https://t.co/mbogj3HUl6
🔄 90. minuta střídáme! ⬇️ Jakub Považanec ⬆️ David Lischka #vprvnilinii #finaleligy
41

FC Baník Ostrava

🗯 VÁCLAV PROCHÁZKA: “V první půli jsme byli bojácní. O poločase jsme si k tomu něco řekli a ve druhé půlce už to… https://t.co/1geyuIuKT2
📝 REPORT / Baník protrhl střeleckou mizérii a zahraje si rozhodující zápas o předkolo Evropské ligy. ▶️… https://t.co/HsqN5OCXpy
🗯️ BOHUMIL PÁNÍK: "O půlce jsme si trošku řekli, že musíme být daleko víc agresivní v koncovce. Nakonec se to poda… https://t.co/AQOil2QAoQ
41

FC Slovan Liberec

Po poločase, na rozdíl od @fcbanikostrava, neprohráváme... #FCSL #JABLIB #podjestedskederby https://t.co/Zo6YyIsrhD
Útočník @FCSlovanLiberec Pázler se hnal na branku Hanuše, ale ve velké šanci minul https://t.co/qFaVEaG19T