Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

156

CFR 1907 Cluj

Goooooolll!!!!! Andrei Mureșan deschide scorul pentru CFR! CFR 1907 Cluj - Astra Giurgiu 1-0 https://t.co/Qti3PxNg78
Au ajuns băieții la stadion!👏 Să le urăm mult succes în această seară împotriva celor de la Astra Giurgiu! Hai CFR… https://t.co/m9Kq0UZHKD
156

FC Viitorul

Video (15.02.2019) - Conferință Gheorghe Hagi după meciul cu Poli Iași | FC Viitorul https://t.co/parE7JBs0m
156

Universitatea CS

🚘 Cu toată viteza înainte spre National Arena. Pe 24 februarie, de dragobete, fii alături de ea: Știința!… https://t.co/uOQ5fGVZpz
️⚽ 🆚 @FCSteaua 🗓 Duminică, 2️⃣4️⃣ februarie 🕗 20:00 🏟️ Arena Națională 🎫 În curând, detalii despre #BILETEhttps://t.co/n1zZFzho80
⚪🔵 Așa a fost atmosfera cu 3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣de olteni în tribune. Câți crezi că mergem în capitală la meciul cu FCSB?… https://t.co/5ylgkXyYLh
️🎯 Nuno Rocha și golul său de 3️⃣ puncte. #AsaELaCraiova #AbonatiLaIstorie #CampioniLaSuporteri https://t.co/CyZtLxCSyz
156

CSMS Iasi

Politehnica a învins Viitorul, obținând a 2a victorie consecutivă și a urcat pe locul 6! Sâmbătă, 23 februarie, de… https://t.co/cMa4eN6nIz
Acel moment când călătorești peste 800 de kilometri doar ca să fii alături de echipa ta! Mulțumim! Viitorul - Polit… https://t.co/HBO53g9Z1U
GOOOOOOOL POLITEHNICA! 1-0! Gardoș deschide scorul în minutul 85! #UnitiVomInvinge #Politehnica1945 https://t.co/QDzWSOFkfw
Băieții sunt la încălzire! 15 minute până la start în Viitorul - Poli! #UnitiVomInvinge #Politehnica1945 https://t.co/xbORZauRfy