VSTAŇTE, HRAJE BOHEMKA! K vršovickému derby dnes vyrazíme na stadion @slaviaofficial 🏟 Podpoříš nás přímo v Edenu… https://t.co/2InmRgkQhm
⚔️ B TÝM | V neděli dopoledne se naše rezerva představí v Chlumci nad Cidlinou. #CHLBOH https://t.co/vpmNKKvOdw
41

FC Viktoria Plzen

🗓 Upřesnění termínu 9. kola @fortunaligacz – s @FKJablonec se v Doosan Areně po reprezentační přestávce utkáme v po… https://t.co/d1NQB008ei
Útočník Tomáš Kepl odchází na roční hostování do druholigových @FK_Pardubice. Doplní tak další viktoriány Michala H… https://t.co/lk91yvoSgj
41

AC Sparta Praha

První derby sezóny je tady! Zápas sparťanek proti Slavii můžete od 16:00 sledovat na https://t.co/5sgtnw8wIN. Holk… https://t.co/lle5kEfUga
📊 STATISTIKY | V neděli nás čeká 5️⃣4️⃣. zápas proti @FCSlovanLiberec. Ten se tak stane naším vůbec nejčastějším so… https://t.co/hR4o5GHcd8
📰 B-TÝM | Rezerva veze z Benešova dva body za vítězství po pokutových kopech. 💪 Brankář Čtvrtečka se v rozstřelu bl… https://t.co/f4fgc05ztH
B-TÝM | Dvě chycené penalty Čtvrtečky znamenají výhru Sparty! Sparťané porazili Benešov pokutových kolech 7:6. #acsparta
B-TÝM | 90" KONEC UTKÁNÍ Zápas skončil v základní hrací době 0:0. O vítězi rozhodnou pokutové kopy.
41

1. FK Príbram

⏲️ DNES HRAJEME // Najděte si odpoledne od 17 hodin čas a doražte na domácí zápas proti @FKJablonec #pribram 💚🖤⚽ https://t.co/miBWJ8Gf4e
41

FK Jablonec

Vyšehrad snižuje na 1:2. V 59. minutě se trefuje Čvančara. @FN_liga #VYSDUK #fkdukla
MATCHDAY! Dnes od 17 hodin odstartujeme další ligovou bitvu! Tentokrát na hřišti Příbrami 💪🏻⚽️💚 #vprvnilinii #PRIJAB https://t.co/wcHhi3x2lm
3. KOLO ČFL! Náš B-tým dnes hraje od 17 hodin proti Slovanu Velvary! 💪⚽️💚 #vprvnilinii https://t.co/UPKIxJs3Pa
V sobotu jedeme do Příbrami! 💪⚽️💚 Jak našeho soupeře vidí trenér Petr Rada? #vprvnilinii #PRIJAB https://t.co/mR7p3TFkkB
41

FC Zlín

⚽️ MATCHDAY | Ševci hostí na zlínské Letné Karvinou! 🆚 MFK Karviná ⌚️ 17:00 🏟 Letná Stadion (Zlín) 🏆… https://t.co/RuaynS4FVf
🎙 STANISLAV DOSTÁL | CÍTÍM SE DOBŘE, JSEM RÁD, KDYŽ MŮŽU KLUKŮM POMOCT Rozhovor s jedničkou zlínské brány Stanisla… https://t.co/Fu0YmmGhrT
📅 OFICIÁLNÍ TERMÍN | 2. kolo @MOL_Cup mezi kluby FC FASTAV Zlín a SK Uničov se odehraje ve středu 28. 8. od 17:00 v Uničově.
41

SK Sigma Olomouc

FOTOGALERIE | Kompletní fotogalerii ze včerejšího vítězného utkání proti @FK_Teplice najdete na klubovém Facebooku… https://t.co/AAHzpmwO1p
REPORTÁŽ | Fotbalisté #sksigma zvládli zápas 7. kola @fortunaligacz , když na Andrově stadionu porazili Teplice 2:0… https://t.co/D3ikGkIlOn
KONEC | Retrodresy jsou vítězné! @FK_Teplice porážíme 2:0 díky brankám Kuby Plška a Martina Hály ⚽️💙 #sksigma https://t.co/FTdbvqwPuE
STŘÍDÁNÍ | Poslední střídání Sigmy v zápase. Václava Pilaře nahradil v 84. minutě Radek Látal. #sksigma
STŘÍDÁNÍ | V 71. minutě nahradil Ondru Zmrzlého Tomáš Zlatohlávek a v 75. minutě odešel ze hřiště Kuba Yunis. Místo… https://t.co/SLxiRkQmhu
41

FC Baník Ostrava

🗨️ Jan Laštůvka: "Kluci mi to hodně usnadnili. Bylo to spíše hodně o koncentraci. Dlouho jsem nehrál a nechtěl jse… https://t.co/PvjQjSIKmD
41

1. FC Slovácko

90" Nadstavují se 3 minuty #ZASLOVACKO #OVASLO
88" STŘÍDÁNÍ ⬇️ Ondřej Šašinka ⬆️ Patrik Hellebrand #ZASLOVACKO #OVASLO
41

FK Teplice

V Olomouci je to sice po prvním poločase na branky 1:1, ale ta teplická vyrovnávající nebyla na pokyn VAR uznána, p… https://t.co/hnlXdKDEeY
41

SK Slavia Praha

DNES HRAJE TAKÉ SLÁVISTICKÉ BÉČKO! #SKSBtym 🆚 TJ Jiskra Domažlice 🏆 3. kolo, ČFL skupina A 🕖 17:00 🏟️ Domažlice, Pa… https://t.co/Fo6WVtCzzN
🎂 27. narozeniny dnes slaví útočník Mick van Buren! Přejeme vše nejlepší, hodně zdraví a mnoho úspěchů v probíhajíc… https://t.co/HJew5NCPFo
DNES HRAJE SLAVIA, JAK TO KRÁSNĚ ZNÍ! #slaboh 🆚 @bohemians1905 🏆 7. kolo @fortunaligacz 🕖 19:30 🏟️ Sinobo Stadium 📺… https://t.co/ycy4M1EWsK
Informace o Fanzoně a akcích před stadionem, o novinkách ve Fanshopu 🔴⚪️⚽️ o nové hvězdě na Chodníku slávy⭐️ nebo c… https://t.co/z2LCrywte8
🗓️ Upřesnění termínu 9. kola @fortunaligacz. #slaslo 🕖 @1_FCS na své půdě přivítáme v sobotu 14. 9. od 19:00! 📺 U… https://t.co/zoyS0fOUwD