Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

FK Mladá Boleslav

Po pohárovém vyřazení je ligová prohra druhou hořkou pilulkou v krátké době ➡️ https://t.co/lkKoCUnOEe… https://t.co/SKDnnuD6sx
Dobrý herní projev nepotvrdili gólově FK Jablonec – FK Mladá Boleslav 2:1 (1:0) ➡️ https://t.co/qxNH32ySDt… https://t.co/rSB36O5kBH
Po prvním poločase prohráváme v Jablonci o jednu branku. #fkmb #fkmladaboleslav #mladaboleslav #boleslav #fotballhttps://t.co/c5kqY3c4LD
41

FC Zlín

POLOČAS | V poslední minutě prvního poločasu poslal ševce poslal do jednobrankového vedení Tomáš Poznar!!! ⚽️ https://t.co/yoe5D07zpO
41

1. FK Príbram

⚽️⏱️ KONEC // 2⃣:0⃣ Domácí @1FCSlovacko vítězí v utkání 6. kola nad naším týmem po dvou brankách Petržely. #SLOPRI https://t.co/GMndayPUFk
1⃣ POPRVÉ // První ligový start ve své fotbalové kariéře si dnes připisuje Petr Janota (19 let) 👏 https://t.co/UKDLaLbzD8
41

Ceské Budejovice

@UDLosGarres Murcia - SEGUNDA AUTONOMICA Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en https://t.co/aImQr84g27… https://t.co/MaRwIfB1l2
@MulenoClubF Murcia - SEGUNDA AUTONOMICA Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en https://t.co/2AK8eqVcg4… https://t.co/8WjYjnrMHI
@LorcaFCSAD Murcia - SEGUNDA AUTONOMICA Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en https://t.co/KKH0s88OgW P… https://t.co/KC6kWbLELq
@EFSANMIGUEL2003 Murcia - SEGUNDA AUTONOMICA Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en… https://t.co/uBaVW7KhDz
@EfAlhama Murcia - SEGUNDA AUTONOMICA Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en https://t.co/pneB4a7gEY Par… https://t.co/ryjeLHiGHH
41

FC Baník Ostrava

🗨️ Bohumil Páník: "Naše naděje na dobrý výsledek byla v prvním poločase, kdy jsme měli tři gólové situace. Nedali… https://t.co/7iFQO7KoqR
41

SK Slavia Praha

📸 | Záběry z vítězného zápasu 2. kola ČFL skupiny A proti Loko Vltavín! #SKSBtym 🖼️ GALERIE ➡️… https://t.co/CtjJtFeOzH
🛫 | V neděli v podvečer sešívaní vyráží do rumunské Kluže, proti které v úterý odehrají první zápas play-off… https://t.co/ezMVuGBHjx
41

FK Teplice

Reportáž z dnešního utkání najdete na webu -> https://t.co/VjKQFxvqLd #TEPPLZ #FORTUNALIGA #skláři #glassboys
Ve strhujícím utkání s Plzní jsme nakonec urvali bod za remízu 1:1 #TEPPLZ #skláři #glassboys #FORTUNALIGA https://t.co/DZibL93FZt
Trenér Stanislav Hejkal posílá do utkání tuto základní jedenáctku! Chybí stále zraněný Nazarov. #TEPPLZhttps://t.co/kl8hnp70bk
Po skoro měsíci opět doma! 🆚 FC Viktoria Plzeň 📍 AGC Aréna Na Stínadlech 🕰 19:00 hod. 📰 https://t.co/mjCl5tOF7F… https://t.co/nroiW86IAi
41

FC Slovan Liberec

Poslechněte si ohlasy po vítězném duelu v Karviné: #KARLIB 1⃣ Filip Nguyen: ⤵️ https://t.co/lYuI9b91Fz 🔟 Jakub… https://t.co/mvJKD1AHYZ
Dnes jsme v Karviné doslova vydřeli tři body! 💙#KARLIB To jsme potřebovali... 👍 #FCSL Škoda jen dvou vyloučení...… https://t.co/iWvLwsxLh6
41

SFC Opava

41

AC Sparta Praha

U16 - Meteor Praha 6-1 ✅ U18 - Meteor Praha 8-2 ✅
👏🏻 Krásná sparťanská neděle! A-tým - Baník 2-0 ✅ B-tým - Králův Dvůr 4-1 ✅ Ženy - Pardubice 7-0 ✅ U14 - Kroměříž 6… https://t.co/m0D0iXfROn
TISKOVKA | „Vsadili jsme na určité typy hráčů, kteří fungovali na soupeře. Myslím si, že jsme se rozhodli správně.… https://t.co/k2Pc39mcEz
📺 RADAKOVIĆ | „Nějaká euforie není na místě, už v minulosti se nám kolikrát povedl jeden zápas a pak jsme zase proh… https://t.co/v0KJdCn7Q3
HAŠEK | „Chtěli jsme ukázat, fanouškům i soupeři, že tady je Sparta. Že umíme plnit pokyny, že tady může hořet tráv… https://t.co/sUnPdrxANb
41

FC Viktoria Plzen

Lukáš Kalvach po #TEPPLZ: „Můj gól? Jsem za něj samozřejmě rád, že jsem to takhle trefil, ale kazí to ten výsledek.… https://t.co/9dYBnBieTn
Pavel Vrba po #TEPPLZ: „Viděli jsme bojovné utkání, kdy se oba týmy snažily hrát fotbal, ale bylo to spíš bojovnějš… https://t.co/qMelBfNRlU
Takový výsledek jsme si nepředstavovali 😕 Děkujeme ale za podporu všem fanouškům, kteří za námi vycestovali! 👏… https://t.co/lvuSwLYjU6
⚽️ KONEC ZÁPASU ⚽️ Viktoriáni remizovali na hřišti @FK_Teplice 1:1. #fcvp #TEPPLZ https://t.co/Bz9tlFWiNR
90+2" Další obrovská možnost, po centru Kalvacha tentokráte branku minul Ondřej Mihálik! #fcvp #TEPPLZ
41

SK Sigma Olomouc

REPORTÁŽ | V 6. kole @fortunaligacz zavítala olomoucká Sigma na horkou půdu Ďolíčku, domácího stadionu Bohemians Pr… https://t.co/Q9YKM3ImZK
AKTUÁLNÍ STAV | Bohemka vyrovnává. V 72. minutě dává gól hlavičkou po rohovém kopu Lukáš Hůlka.
AKTUÁLNÍ STAV | Bohemka snižuje na 1:2. Branku vstřelil v 62. minutě Jakub Podaný.
41

FK Jablonec

Jak hodnotili dnešní duel mezi FK Jablonec a FK Mladá Boleslav trenéři obou týmů? https://t.co/YRysWfcd7C #vprvnilinii #JABMBL
Další domácí vítězství si @FKJablonec připisuje na domácí Střelnici proti @fkmladaboleslav v poměru 2:1. Report:… https://t.co/8GbjS2A7p6
DOMA JSME STÁLE STOPROCENTNÍ! A vracíme se na druhé místo v tabulce po výhře 2:1 po gólech Jovoviće a Doležala. 💪⚽️… https://t.co/1sTAiO0xjp
🔄 82’ střídáme! ⬇️ Vladimir Jovović ⬆️ Jan Chramosta #vprvnilinii #JABMBL
V 80. minutě snižuje Mladá Boleslav na 2:1. Trefil se Ladra... #vprvnilinii #JABMBL
41

Bohemians Praha 1905

🎂 VŠECHNO NEJLEPŠÍ | 32. narozeniny dnes slaví Tomáš Fryšták! Přejeme co nejméně smolných momentů 🙈 a co nejvíc úsp… https://t.co/c9MNxF3LJP
87" | 1:2 Rajnoch svým druhým gólem posílá @FCHradec do vedení. #BOHHKR
51" | 1:1 Hosté srovnávají po rohovém kopu. #BOHHKR
41

1. FC Slovácko

@BuhZdarma @fortunaligacz Už tehdy jste říkal, že to co si přejeme, nemusí být vždy to co potřebujeme 🙂
@jaroslavknot @fortunaligacz Hard work. Everyday 🙂
@BuhZdarma @fortunaligacz No, musíte při nás stát dál 🙂
Neděle uzavřela 6. ligové kolo. Tři body si na své konto připsaly @ACSparta_CZ, @FKJablonec i v devíti dohrávající… https://t.co/jp9xq84y3y