2

FC Viitorul

Últimos twits publicados...

2020-02-23 23:23:16
👏 Vă mulțumim că ați fost alături de noi! #SustineStiinta #VulcanulDePeOblemenco #CampioniLaSuporteri Ver en twitter
2020-02-23 21:08:14
😣 Înfrângere în ultima etapă a sezonului regulat. Ver en twitter
2020-02-23 19:59:19
⚽️ 0-1 după primele 45 de minute de joc. #SustineStiinta #VulcanulDePeOblemenco #CampioniLaSuporteri Ver en twitter
2020-02-23 19:01:18
✌ Hai, băieții! #SustineStiinta #AsaELaCraiova #CampioniLaSuporteri Ver en twitter
2020-02-23 17:34:31
✌ Așa atacăm victoria din această seară. #SustineStiinta #AsaELaCraiova #CampioniLaSuporteri Ver en twitter
2020-02-23 14:59:46
😏 Aici. Acum. #FanZone #SustineStiinta #CampioniLaSuporteri Ver en twitter
2020-02-23 14:11:40
👕 Azi jucăm în alb. Transmite-le băieților mesajul tău de încurajare! #VulcanulDePeOblemenco #AsaELaCraiovaVer en twitter
2020-02-23 11:04:45
🤩 Coperta programului de meci din această seară. #SustineStiinta #AsaELaCraiova #CampioniLaSuporteri Ver en twitter
2020-02-23 10:08:44
🎉 Cei 5 suporteri câștigători care vor fi invitați pe teren la pauza meciului Universitatea Craiova - CFR Cluj pent… Ver en twitter