Fase por la permanencia

Clasificaciones generales

Últimos twits publicados...

2019-01-18 11:11:26
📺📺📺 60" || 1:1 || Wciąż remisowo z @FCHermannstadt, więc łapcie parę kadrów! #Belek2019 Tu LIVE 📺➡️… https://t.co/dePhyJRzfX
2019-01-18 10:55:44
46" || 1:1 || Zaczęła się II połowa meczu z @FCHermannstadt. #Belek2019 Tu LIVE 📺➡️ https://t.co/WAezXabkCf
2019-01-18 10:46:20
Przerwa || 1:1 || Po pierwszych 45 minutach remisujemy z @FCHermannstadt. #Belek2019 Tu LIVE 📺➡️… https://t.co/RXauQDD5oy
2019-01-18 10:42:30
@JakubRzezniczak 🙏🤚!
2019-01-18 10:36:16
34" || 1:1 || Wyrównanie. Po uderzeniu wolejem z ok. 16. metra, piłka kozłuje i wpada do bramki. #Belek2019 Tu LIV… https://t.co/ZlD32hF9Po
2019-01-18 10:14:45
2019-01-18 10:13:08
11" || 1:0! || Drygas uderza z dystansu, rykoszet i prowadzimy z @FCHermannstadt! #Belek2019 Tu LIVE 📺➡️… https://t.co/Gq3Ci5SFMF
2019-01-18 10:00:00
Lasha Dvali odchodzi. Gruzin przechodzi do @Fradi_HU na zasadzie transferu definitywnego. - Na tej sytuacji skorzys… https://t.co/7ONdl9Vuwy