MKS Cracovia Kraków

Senior Masculino

Últimos twits publicados...

2019-12-14 16:00:51
🏒 Dziś 2⃣6⃣ urodziny 🎁🎈 obchodzi nasz 🥅 bramkarz Robert Kowalówka. Życzymy 💯 lat, mnóstwa uśmiechu i radości na co… https://t.co/h2DoYdnJcK
2019-12-14 15:53:03
Hej, Ty! Wytypowałeś już wynik #KORCRA w naszej aplikacji? 😎 Do wygrania wejściówki na mecz ze @SlaskWroclawPl (20.… https://t.co/ZphmikBDfS
2019-12-13 20:09:51
🔚 Tym razem się nie udało. Honorowego gola dla Pasów w trzeciej tercji zdobył Ondrej Mikula. https://t.co/TrysFXt8a0
2019-12-13 19:46:13
@forumwisla_pl Dzięki z RT. 😍 Będzie. 😚
2019-12-13 19:22:36
2019-12-13 19:00:01
Za 7 dni ostatni mecz przy Kałuży w tym roku! 🔥 Pamiętaj Kibicu Kochany ❤, gra o MISTRZA może udać się tylko z Tob… https://t.co/hTkaqnUPdb