Últimos twits publicados...

2019-12-06 22:10:55
2019-12-06 22:07:47
2019-12-06 22:06:11
Po pięknym dośrodkowaniu mamy wyrównanie‼️‼️‼️ ⚪️🔵🔴 📢Jeszcze jedna bramka‼️‼️‼️ #GÓRWIS https://t.co/1Trj1ynfOQ
2019-12-06 22:02:41
🕤72" Zmiana w drużynie Wisły Kraków. W miejsce oznaczonego 16stką Jakuba Błaszczykowskiego, na boisku pojawia się z… https://t.co/s5xmypZrHP
2019-12-06 22:01:24
🕤71" I znów żółta kartka dla zawodnika Wisły. Po nieprzepisowym zatrzymaniu kontry piłkarza Górnika, ukarany z nume… https://t.co/IONWII90nB
2019-12-06 21:56:29
🕤66" Kolejna żółta kartka dla zespołu z Krakowa. Otrzymuje ją zawodnik z numerem 7, Michał Mak. #GÓRWIS
2019-12-06 21:49:37
Niestety, błyskawiczna odpowiedź Wisły. W 58 minucie znów prowadzenie gości 2-1. Bramkę zdobywa Chuca z numerem 18.… https://t.co/pLxKt5DRXN
2019-12-06 21:47:50
W 56 minucie, tuż po wejściu na boisko bramkę zdobywa Łukasz Wolsztyński. ⚪️🔵🔴 📢Jeszcze jeden, jeszcze jeden‼️‼️… https://t.co/kJ00MZ9yEb