Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

FK Teplice

Reportáž z dnešního utkání v Liberci -> https://t.co/wyIntWXwEf #LIBTEP #FORTUNALIGA #skláři #glassboys
Z Liberce se vracíme s jednobodovým ziskem za remízu 1:1 #LIBTEP #FORTUNALIGA #skláři #glassboys https://t.co/X1CaO2Bkot
Na hřišti Slovanu Liberec vedeme 1:0 díky skvělému přímému kopu Petra Mareše #skláři #glassboys #LIBTEP #FORTUNALIGA https://t.co/mAs9yNbmWx
41

FC Viktoria Plzen

🎂 Dnes oslavil své osmatřicáté narozeniny Martin Ticháček! Přejeme jen to nejlepší, pevné zdraví a hodně nejen spor… https://t.co/ZsaVmsxqNC
Žáci #fcvpU15 porazili @FCSlovanLiberec 10:3, útočník Pavel Hašek nasázel neskutečných sedm gólů ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Tým… https://t.co/XwHEzD8c3Y
Dorost #fcvpU19 porazil @SK_Dynamo_CB gólem v poslední minutě utkání 1:0, vstřelil ho Slavomír Strmiska 👏 Sedmnáctka Dynamu podlehla 1:2.
Roman Hubník po zápase za #fcvpB: „Hrozně jsem se těšil, dlouho jsem nehrál. V 1. poločase jsme podle mě měli dát n… https://t.co/5IIYzqvG00
V penaltovém rozstřelu se prostřídalo devět hráčů do pole z každého týmu, nakonec z něj ale vzešli vítězné hosté. Z… https://t.co/81w2LWbwyz
41

FK Jablonec

Dnes si připomínáme smutné výročí 20 let od tragického úmrtí naší legendy brankáře Zdeňka Jánoše 🙏🏻🕯 Nikdy nezapome… https://t.co/q1hnlKLvec
B-tým ve Zbuzanech bohužel nevytěžil z herní převahy žádné body a odjíždí s porážkou 0:1. V příštím kole se Jablone… https://t.co/zZoXNTCh5J
41

1. FK Príbram

Dnes je to dlouhých 20 let co při nehodě zahynul příbramský brankář Zdeněk Jánoš. V našich barvách stihl odchytat p… https://t.co/CHJR3kxhea
Kouč @fkpribram Roman Nádvorník po výprasku od @fkmladaboleslav těžko hledal slova... https://t.co/mbjAAPevjd
🕛KONEC // Utkání proti Mladé Boleslavi nám hrubě nevyšlo a domů si vezeme vysokou porážku 😔 https://t.co/JfrzJ0jSVw
41

FC Baník Ostrava

🎙 Bohumil Páník / “Nepojistili jsme to třetím gólem, v závěru jsme se zaměřili, abychom to už uhráli.” TISKOVKA ▶️… https://t.co/JSzgt3hUGt
🎙 Martin Fillo / “Mohli jsme to v klidu dohrát, ale udělali jsme jednu chybičku.” ROZHOVOR ▶️… https://t.co/Y5BiQwpcd4
🗨️ Bohumil Páník: "V první půli jsme měli více situací, ale až Filous to krásně dohrál. Když jsme přidali druhý gó… https://t.co/XHnqgZ7saL
41

FK Mladá Boleslav

Jan Šeda a Muris Mešanovič hodnotí povedené utkání FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram 6:0 🎤🎥 https://t.co/YsVivDkKzh #fkmb #fkmladaboleslav
S chutí hrající Boleslav soupeře rozstřílela FK Mladá Boleslav – 1. FK Příbram 6:0 (3:0) ➡️ https://t.co/iZTuoxqwJj… https://t.co/628kOwZIJz
41

FC Zlín

🎥 TOMÁŠ WÁGNER | "Nepovedl se nám hlavně začátek utkání, především těch patnáct minut rozhodlo o celém utkání. Prot… https://t.co/BYk0PvSx10
🎥 JOSEF CSAPLÁR | Jsem smutný a zklamaný z toho zápasu. Především kvůli výsledku. Proti takovému soupeři si nemůžem… https://t.co/wgmmYVsNk7
KONEC | Ševci ve druhé půli nedokázali zvrátit nepříznivý vývoj a tak si Sparta po třech letech odváží ze zlínské L… https://t.co/bA2e11nR3Z
📜 SESTAVA | V základní sestavě proti @ACSparta_CZ jsou všechny tři nové posily! Začínáme v 15 hodin! https://t.co/0sq3FWcyDk
🔥 MATCHDAY | Na naši zlínskou Letnou přijíždí AC Sparta Praha! 🆚 @ACSparta_CZ ⌚️ 15:00 🏟 Letná Stadion (Zlín) 🏆… https://t.co/3r0NYnWhs2
41

FC Slovan Liberec

.@SlaviaZeny nedaly ve čtvrtém kole šanci ženám @FCSlovanLiberec a připsaly si další tři body po výhře 5:0. https://t.co/GqFu9bS3Hj
Do zápasu v Liberci jdeme v této základní sestavě, Michal Jeřábek po zranění jen na lavičce, Jakub Mareš chybí pro… https://t.co/8NMHWPI8Ob
41

AC Sparta Praha

📰 B-TÝM | Reportáž z domácího vítězství rezervy nad "béčkem" Příbrami 2:0. 📋 Premiéra Karabce, návrat uzdraveného F… https://t.co/gFLdGF3F3E
📹 TISKOVKA | „Každé vítězství z venku je cenné. Věřím, že budeme schopni navázat na tento výkon a ještě ho povýšíme… https://t.co/kBaPjMxZSQ
🎥 FRÝDEK | „V prvním poločase jsme hráli aktivně, to můžeme hodnotit pozitivně. Ve druhém jsem spíš vyčkávali na br… https://t.co/E9OktEYTBk
📺 LISCHKA | „Od operace jsem snil, že si zahraju za Spartu. Uběhlo necelých devět měsíců a je to tu. Jsem šťastný,… https://t.co/lYhVGTSccB
41

Bohemians Praha 1905

PRVNÍ BOD Z VENKU | Ve vyrovnaném utkání se z gólu neradoval ani jeden tým #KARBOH #nebuduchybethttps://t.co/iFxINb0zdD
POLOČAS | 0:0 Do kabin se jde po vyrovnaném průběhu hry za bezbrankového stavu. #KARBOH #nebuduchybet https://t.co/jwPZIXUbr3
1" | 0:0 Zápas začal! #KARBOH #nebuduchybet
Zápas bude řídit tato trojice rozhodčích: Marek - Blažej, Váňa. #KARBOH #nebuduchybet
41

SK Sigma Olomouc

KONEC | FK Blansko – SK Sigma Olomouc B 3:1 (2:0) Branky: 6. Žák, 23. Sedlo, 61. Ilko – 86. Kebr (pen.) Sestava:… https://t.co/gjfQgbPtKN
41

1. FC Slovácko

90" Konec utkání Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a odvážíme si z Prahy prohru 0:3. #ZASLOVACKO #SLASLO
79" Lukáš Provod dává třetí branku Slavie. SLA 3:0 SLO #ZASLOVACKO #SLASLO
45" Poločas Slovácko prohrává 0:2, když toho v prvním dějství příliš nepředvedlo. #ZASLOVACKO #SLASLO
30" Vladimír Coufal zvyšuje na 2:0 pro Slavii. #ZASLOVACKO #SLASLO
19" Slavia vede 1:0 po brance Hušbauera. #ZASLOVACKO #SLASLO
41

SK Slavia Praha

🎥 | Na #slaviatv najdete poslední díl seriálu TOTÁLN! SEZÓNA, závěrečná epizoda má název „Zbořil"! 🎖️Seriál můžet… https://t.co/6g1d6vgy3R
Slávisté odlétají v dobrém rozmaru do Milána k prvnímu zápasu @ChampionsLeague proti Interu. @SeznamZpravy a… https://t.co/O37G9a64ZC