Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

FK Jablonec

10:30:18 - Včerejší střelci @FKJablonec Jan Sýkora a Miloš Kratochvíl v pozápasových rozhovorech na klubovém webu hodnotí 52.… https://t.co/wQBpH0Vc9Q
17:10:20 - Jaké bylo pozápasové hodnocení trenérů @FKJablonec a @FCSlovanLiberec? #vprvnilinii #LIBJAB https://t.co/WBwVTLFuO4
17:02:22 - @fortunaligacz @FCSlovanLiberec Série se prodloužila na 11 zápasů bez porážky od Liberce 👏💪⚽️💚 https://t.co/yAkVepp8Da
16:32:37 - 52. Podještědské derby mezi @FCSlovanLiberec a @FKJablonec skončilo remízou 2:2. Více v zápasové reportáži… https://t.co/jf6UghB6FD
16:23:28 - KONEC ZÁPASU! 52. Podještědské derby nakonec končí remízou 2:2. O naše branky se postarali Jan Sýkora a Miloš Krato… https://t.co/IAtG7acjzv
41

FK Teplice

21:07:11 - Reportáž z dnešního utkání se Spartou -> https://t.co/EhaFokVpGa #TEPSPA #FORTUNALIGA #skláři #glassboys
20:14:13 - Se Spartou jsme vyválčili bod! #TEPSPA #FORTUNALIGA #skláři #glassboys https://t.co/zfDknOF5E3
19:05:32 - Díky vítěznému týmu ve Fortuna fotbalové střelnici dnes sektor 34 okolo Fanklubu FK Teplice získává 200 voucherů na… https://t.co/PAHWJyIwb6
18:52:21 - Po poločase hrajeme před skvělou kulisou se Spartou bez branek 0:0! #TEPSPA #FORTUNALIGA #skláři #glassboys https://t.co/JGx0Mml7dq
17:05:05 - Trenér Stanislav Hejkal dnes nemůže počítat se zraněnými Ljevakovićem, Nazarovem a Jeřábkem, za ČK také s Petrem Ma… https://t.co/rNNGxuwg8a
41

FC Slovan Liberec

16:35:45 - Nedělní utkání 8. kola jsou u konce.🎉@fcslovanliberec zvítězil nad @FKDuklaPraha těsným výsledkem 1:0.… https://t.co/2vstJRk3rz
20:22:08 - Děkujeme všem fanouškům, kteří nás dnes přišli podpořit a přispěli k nadprůměrné atmosféře zápasu. I díky vaší podp… https://t.co/7H710urmAv
16:22:45 - 52. Podještědské derby nemá vítěze... #LIBJAB Historická bilance tak po dnešku bude 24 - 15 - 13. https://t.co/bGwcxovbNZ
15:42:30 - Radost bohužel netrvala dlouho... 53.min. 1:2 😞
41

1. FK Príbram

11:46:01 - 📸📰 FOTO + REPORT // Z utkání se @slaviaofficial najdete na našem webu nejen reportáž ze zápasu, ale i fotogalerii.… https://t.co/qlrrLqM6KX
23:37:17 - 🗣 TISKOVKA // Roman NÁDVORNÍK hodnotil utkání se Slavií Praha. Co řekl ke zvratu v utkání, penaltě a vlastní brance… https://t.co/ER2DyyE9i2
21:50:44 - Adam Petrak dnes odehral svuj prvni ligovy zapas ve sve kariere. Adam si prosel za posledni rok spousty spatnych ve… https://t.co/VDaGhzpBFK
22:28:57 - ⏹️ KONEC ZÁPASU // @slaviapraha to neměla se zelenočerným týmem jednoduché. První brankou v této sezóně na hřišti s… https://t.co/EAy5ewPD4c
41

FK Mladá Boleslav

00:00:25 - Boleslavský trenér Weber měl radost z výhry ➡️ https://t.co/6lzQV6J6cu 🎥 https://t.co/zaIDZOmxUX #fkmb #fkmladaboleslav
19:09:07 - První podzimní výhra na soupeřově hřišti FC Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav 0:2 (0:1) ➡️ https://t.co/MZbRaIt9it… https://t.co/A19xPLRMJJ
17:21:55 - Po prvním poločase vedeme ve Zlíně o jednu branku #fkmb #fkmladaboleslav https://t.co/tG8p1eFS4r
15:40:44 - Dnes jdeme do boje v této sestavě Booooolkaaaaaaaa #fkmb #fkmladaboleslav https://t.co/YLQQbvmeSF
41

FC Baník Ostrava

18:42:14 - 🎙️ BOHUMIL PÁNÍK / "Viktorka ukázala, že má formu. Když nehraje poháry a chystá se jenom na ligu, tak je silná, dyn… https://t.co/Otnrt647RF
18:37:12 - 🎙️ MARTIN FILLO / "Druhý poločas se nám vůbec nepovedl." ROZHOVOR ▶️ https://t.co/1yt1VIIFOD https://t.co/q7eMN0R3gf
18:28:30 - REPORT / Baník v Plzni nestačil a ve druhé půli třikrát inkasoval. ▶️ https://t.co/pxu7JTCLz4 https://t.co/Qr4BzdVSUT
18:24:44 - 🗨️ Bohumil Páník: "Viděli jsme fotbal jen z jedné strany. Už v první půli jsme hodně tahali za kratší konec, tam j… https://t.co/yGt46Aj2tw
41

SK Slavia Praha

11:52:45 - 📸🅱️| Fotogalerii z vítězného utkání #SKSBtym na hřišti Štěchovic najdete na webu ➡️ https://t.co/w6ScDNlh58 https://t.co/aZu7taUFkW
11:26:56 - Obrat proti Příbrami přinesl 3️⃣ body! 🔃 #slapri 📄 REPORT https://t.co/jqpXNStlRe 💬🧢 TRENÉR https://t.co/mFnoXCY7M4… https://t.co/pCq1me04Oa
11:12:46 - Michal Frydrych se přidal k prestižní společnosti hráčů, kteří už mají za sebou 2⃣0⃣0⃣ ligových startů! 🎖️ Jen tak… https://t.co/n0BGPCo6AC
10:59:33 - „Brácho, nechceš si jít večer kopnout?“👬 Milan a Michal Škodovi vedli oba včera svá mužstva s kapitánskou páskou n… https://t.co/ETTteEOz5I
10:56:36 - ❗️Dnes je poslední den, kdy si ve @SlaviaMuseum můžete prohlédnout speciální expozici Česko⚽️Anglie. Otevřeno máme… https://t.co/DyrIMv4tCW
41

Bohemians Praha 1905

17:23:12 - KONEC | 1:0 Vítězství nad Opavou vystřelil Vodháněl! 💚😍💪 #BOHOPA #FOTBALOVANEDELE https://t.co/MRIVWQmQU7
16:52:58 - 63" | 1:0 GOOOOOOOOOOOOOOOL! Vodháněl posílá Bohemku do vedení! #BOHOPA #FOTBALOVANEDELE https://t.co/sSRFQwwY1j
16:34:38 - POLOČAS | 0:0 Klokani měli dvě příležitosti, ale do kabin se jde za bezbrankového stavu. #BOHOPA #FOTBALOVANEDELE https://t.co/OWnKDIlX9p
15:33:54 - 1’ | 0:0 Zápas začal! #BOHOPA #FOTBALOVANEDELE
41

FC Zlín

20:39:57 - 🎥 ADNAN DŽAFIĆ | „Fotbal se hraje na góly. Soupeř nás potrestal a ze čtyř situací vstřelil dvě branky. Když nedáme… https://t.co/G8efhUK1sW
20:30:53 - 🎥 JAN KAMENÍK | „Hodnocení utkání je pro mě hořké. Minimálně za druhou půli jsme si zasloužili s Mladou Boleslaví b… https://t.co/W1XdK6uW5c
15:36:31 - 📜 SESTAVA | Trenér Jan Kameník vyšle do dnešního zápasu proti FK Mladá Boleslav tuto sestavu! 👇 ▶️ Nastoupit nemůž… https://t.co/A3WOhhSKOi
11:13:55 - MATCHDAY | FORTUNA:LIGA je po repre pauze zpět!👌 🆚 @fkmladaboleslav ⌚️ 16:30 🏟 Stadion Letná 🏆 @fortunaligacz 📄… https://t.co/MFfxHoG4Gv
41

1. FC Slovácko

22:11:13 - 🅱️ I Sestava FCS B: Dzeminskyy - Baran, Jamný, Jansa, Juroška Jan, Krejčík, Pek, Peričevič (75" Olšanský), Pernica,… https://t.co/ZjGeZL5tnI
22:11:12 - 🅱️ I Konec utkání 1.FC Slovácko B 1:3 Blansko Branky: 79" Juroška - 8" Přerovský, 9" Žák, 90" Tulaydan
20:00:18 - Vítězství @1_FCS i přes udělení červené karty. 50 ligový gól útočníka @fcviktorkaplzen, Michala Krmenčíka 💪 nebo re… https://t.co/oZGXnlSgnP
17:40:25 - Zajímavý vývoj má pro náš tým i tabulka. Docvakli jsme týmy před námi a dohnat nás může pouze vítěz posledního dneš… https://t.co/zvHLztKIpO
41

FC Viktoria Plzen

18:40:36 - Lukáš Hejda: „Přesně takhle jsme tu gólovou akci chtěli zahrát, bylo to nacvičené. Hloušan to dal dobře před bránu,… https://t.co/uV43B7Cmq8
18:25:04 - Potřetí v sezoně byl hráčem zápasu zvolen Michael Krmenčík 👏⚽️ #fcvp #PLZOVA https://t.co/LUGWds3uOf
18:11:46 - 🗣 Pavel Vrba po zápase #PLZOVA: „Viděli jsme velice dobré utkání, které fanoušky bavilo. Co se týče úrovně zápasu,… https://t.co/aBYWGd0kV4
17:28:51 - ⚽️⚽️⚽️ VÍTĚZSTVÍ Tři body! 💪 @fcbanikostrava jsme porazili po gólech Lukáše Hejdy (1. v sezoně), Michaela Krmenčíka… https://t.co/cSalYRHhWK
17:26:25 - 90+5" GÓÓÓÓÓÓL VIKTORIA!!! 🙌🙌🙌 A ještě přidáváme třetí gól! V poslední minutě se po rohu prosadil TOMÁŠ CHORÝ 👏… https://t.co/bMosMbbMnz
41

AC Sparta Praha

21:16:14 - 📰 KAYA | „Dal jsem gól, ale máme jen bod. Kdybychom vyhráli, byla by to po zápase dvojitá radost, ale takhle ne...“… https://t.co/y2i3OjetuZ
21:12:23 - 📺 TISKOVKA | „Zklamali jsme ve finální fázi.“ Trenér Václav Jílek po remíze v Teplicích. #acsparta ➡️… https://t.co/wUzFjdfZ4E
21:01:08 - 🎥 FRÝDEK | „To, jak jsme odehráli posledních deset minut, to je velké zklamání. Asi jsme se strachovali o výsledek.… https://t.co/Ac736BbqG4
20:55:53 - 📺 HEČA | „Dneska se mi podařilo něco chytit, ale bohužel, není to k ničemu. Dostaneme hloupý gól, kdy soupeř zkusí… https://t.co/IdwbAb7vP2
20:11:35 - ✍️ REPORTÁŽ | Sparta přišla o výhru v Teplicích v poslední minutě zápasu. Více se dozvíte v reportáži. #acspartahttps://t.co/HhZx9Rr525
41

SK Sigma Olomouc

12:42:35 - KONEC | B-tým doma nestačil na Velké Meziříčí ⚽️ SK Sigma Olomouc B – FC Velké Meziříčí 0:1 (0:1) Branka: 37. Sim… https://t.co/ysQEvsS0df
11:11:57 - POLOČAS | B-tým prohrává o poločase s Velkým Meziříčím 0:1. Branku hostů vstřelil v 37. minutě Simr ⚽️ https://t.co/qDHEFoM2dJ
09:44:37 - SESTAVA | Proti Velkému Meziříčí nastoupí B-tým v této základní sestavě 👇⚽️ 1️⃣1️⃣ Buchta - Sladký, Zima, Neuer, L… https://t.co/pYtAhrMtip
20:13:51 - REPORTÁŽ | Návrat do ligových bojů po reprezentační přestávce tentokrát Hanákům nevyšel. Ve 13. kole FORTUNA:LIGY p… https://t.co/RJWKiW38J4
18:25:53 - KONEC | Dnes jsme 3 body nezískali. S Českými Budějovicemi jsme prohráli 1:3 ⚽️ https://t.co/0GNRSbwWwi