Noticias, actualidad...

59

NK Celje

Po končanem srečanju je na: https://t.co/rTauAvMSEi dvoboj z Muro in našo letošnjo sezono ocenil naš trener Dušan K… https://t.co/R8nD2B4kUu
..v 3. minuti nas je s svojim 1. golom v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije in drugim v karieri, popeljal… https://t.co/H0S8Ckgnqn
Konec srečanja v Fazaneriji. Remi, ki v kvalifikacije za Ligo Evropa pelje Muro. Čestitke murašem in srečno v Evrop… https://t.co/fjvp2xdyNX
..v 51. minuti izenačenje Mure na 1:1, strelec zadetka Amadej Maroša.. #MojeMestoMojKlub #TekmaLeta #GremoCele💛💙
S 1. golom L. Kerina v letošnji sezoni po 45’ vodimo z 1:0‼️ Naši gladiatorji so zapustili areno in odšli na odmor.… https://t.co/LIkkXTy21A
59

NK Maribor

Končne vijol"čne številke @PrvaLigaSi 2018/19: 78 točk, najmanj dobljenih (34) in največ (82) doseženih zadetkov. Z… https://t.co/aOaYuf5Gh2
Zaključek šampionskega prvenstva s porazom v dinamični tekmi številnih priložnosti: @NKDomzale 2 - @nkmaribor 1… https://t.co/3OoaFQUL1b
90+5" še zadnji poskus, Klinar s podajo v kazenski prostor, žoga je zadela Klemenčiča, ni označeno igranje z roko..… https://t.co/LORiOmcQWr
Še 5 minut igre in zaporedni napadi našega moštva, Dervišević je podal iz kota, Vrhovec najvišji v skoku, natančno… https://t.co/IeCCTpyGmh
88" predložek Derviševića iz prostega strela, do udarca z glavo Tavares, ni uspel priti do želenega zaključka #MiSkupajEnoSmo #plts #DOMMB
59

NS Mura

Znana je že postava Mure, ki se bo danes ob 17.55 uri zoperstavila Celju v boju za končno četrto mesto na prvenstve… https://t.co/YkwEUB4w3e
59

NK Rudar Velenje

59

Olimpija Ljubljana

"90 Še tri minute sodniškega dodatka.
"87 Protinapad Aluminija, v katerem je Horvat z leve strani podal pred gol, Vidmar pa je bil dobro postavljen in je ujel žogo.
"76 Aluminij je oblegal vrata zmajev, vendar pa je obramba Olimpije, na čelu z vratarjem Vidmarjem, ustavila vse poskuse domačih.
"75 Savić je izvedel kot z leve strani in podal na oddaljeno vratnico, tam pa je Jakupovič z glavo nastreljal Janžekoviča.
59

NK Triglav

KONEC: @NKRudarVelenje - NK Triglav Kranj 2:2 (Tijanič, Majcen) Na zadnji tekmi sezone v Velenju rezultat ne odgov… https://t.co/LaYAYvfemm
GOL: Rudar - Triglav 2:1, Radić 85"
59

NK Domzale

👏 | Konec nove uspešne sezone. Čestitke celotni ekipi, trenerskemu štabu in vodstvu kluba za vse dosežke v tem tekm… https://t.co/juWnLsBj4Q
95’ Z leve strani je podal Vuk, za las je zamudil Gnezda Čerin
94’ Zaradi grobega prekrška nad Vukom si je rumeni karton prislužil Vrhovec
91’ Z golove črte je žogo odbil Vuk
59

NK Krsko

59

ND Gorica

V zadnji prvenstveni tekmi številni debiji in dva zadetka Adisa Hodžića. Premierni nastop v plavo-belem so zabelež… https://t.co/NCZ6u5IRPO
90’ Rumeni karton tudi Haliloviću. #plts @nkkrsko 3-2 @NDGorica
88’ Ante Kordić je zadel. Likar brez možnosti, potem ko je žoga spremenila smer po strelu z roba kazenskega prostor… https://t.co/OFdMh8Pjdy
84’ Hiter protinapad Trivunovića se je zaključil s strelom in napako Zalokarja, katerega so uspešno rešili domači b… https://t.co/onpJJCDveF
79’ Vladimir Oršolić je porumenel. #plts @nkkrsko 2-2 @NDGorica