Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

110

FS Metta

Sieviešu Meistarkomanda nedēļu noslēdz ar 3:1 uzvaru🆚 Riga United Ladies. 💚⚪️ ⚽️⚽️ Vainere ⚽️ Fjodorova… https://t.co/l1vfYHsLIv
65" Spēlētāju maiņa FK Metta sastāvā: ⬇️#8 Kristaps Liepa ⬆️#20 Benson Fazili 💚⚪ #SPAvsMET
46" Spēlētāju maiņa FK Metta sastāvā: ⬇️#33 Jēkabs Lagūns ⬆️#15 Rendijs Šibass 💚⚪ #SPAvsMET
Pimais puslaiks noslēdzies - pagaidām esam iedzinējos ar 0:1. Turpinām cīņu! 💚⚪ #fkmetta #SPAvsMET #Virsliga2019
110

FK Ventspils

Apsveicam!👍✌️👏👏👏 Un novēlam visiem pārējiem @fkventspils_ līdzjutējiem jaunus panākumus nākamajās mājas spēlēs! 👌💛💙… https://t.co/1BJfwKCLJ5
🔥 @fkventspils_ - @RigaFC_Official - 1️⃣:0️⃣ Spīdošs pretuzbrukums, raksturs, un čempions pieveikts! 👌✌️💛💙 Plašāk-… https://t.co/e81MMtCNzh
🔥 @fkventspils_ - @RigaFC_Official - 1️⃣:0️⃣ Блестящая контратака, характер, и чемпион повержен!👌✌️💛💙 Подробности… https://t.co/uI0qjoiflN
⚽️⏯️ VIDEO: Jo Santos gūst vārtus, palīdzot @fkventspils_ ar 1:0 uzveikt @RigaFC_Official . #Virsliga2019 #Futbolshttps://t.co/bf2ITO1ZIW
Pēc izgāzta sezonas sākuma Kurzemes klubi ir atguvušies un kāpj kalnā. Ventspilij tagad līdz 3. vietai (kuru ieņem… https://t.co/QXKQ07vtRJ
110

FK Spartaks Jūrmala

💥 UZVARA 💥 Otrajā puslaikā izturējām @FSMETTA spiedienu un ļoti svarīga uzvara ar minimālo rezultātu 1⃣:0⃣ Vienīg… https://t.co/dW3WxzMKkF
1. puslaiks ir noslēdzies par labu mūsu komandai 1️⃣:0️⃣ 🔥 Vārtus guva #27 Tin Vukmanič ⚽️ Tā turēt! 🔴⚪️⚽️… https://t.co/mKXXDaHbvP
110

Riga FC

Lauvas Latvijas izlasē! 🔝🇱🇻⚽️ Lions in Latvia National Team! 🔥 🦁Antonijs Černomordijs 🦁Ritvars Rugins 🦁Oļegs Laizā… https://t.co/Wg6jwGMSt6
Šovakar Virslīgas 15. kārtas spēlē Riga FC neizmantoja lielu skaitu momentu, ielaida vārtus pēc pašu kļūdas un ar r… https://t.co/Fw2sSlo5oI
FT! 0:1! Sometimes it is like this...We were attacking almost all game...🦁⚽️🇱🇻🔥 https://t.co/uVZymnETzd
77’ Viena rupja kļūda, un Žo ar lielisku sitienu izvirza vadībā Ventspili - 0:1! 😕