LIGA I
Nota de interés. En caso de que algún partido sea anulado por alineación indebida, los goleadores de ese encuentro no serán contabilizados en la clasificación del pichichi.
Jugador Equipo Goles

Noticias, actualidad...

156

CFR 1907 Cluj

Au ajuns băieții la stadion!👏 Să le urăm mult succes în această seară împotriva celor de la Astra Giurgiu! Hai CFR… https://t.co/m9Kq0UZHKD
Conferința de presă premergătoare meciului cu Astra Giurgiu! 🚂 #CampioanaNoastra #HAICFR #ClujCapitalaFotbalului https://t.co/zWpcLWuwFW
Conferința de presă premergătoare meciului cu Astra Giurgiu! 🚂 #CampioanaNoastra #HAICFR https://t.co/0rdzqu2AA5
Fiți alături de noi, astăzi, de la ora 12:20, vom transmite LIVE pe Facebook conferința de presă premergătoare meci… https://t.co/LQq7W6w4Ub
156

CSMS Iasi

Politehnica a învins Viitorul, obținând a 2a victorie consecutivă și a urcat pe locul 6! Sâmbătă, 23 februarie, de… https://t.co/cMa4eN6nIz
Acel moment când călătorești peste 800 de kilometri doar ca să fii alături de echipa ta! Mulțumim! Viitorul - Polit… https://t.co/HBO53g9Z1U
GOOOOOOOL POLITEHNICA! 1-0! Gardoș deschide scorul în minutul 85! #UnitiVomInvinge #Politehnica1945 https://t.co/QDzWSOFkfw
Băieții sunt la încălzire! 15 minute până la start în Viitorul - Poli! #UnitiVomInvinge #Politehnica1945 https://t.co/xbORZauRfy
Incursiune în vestiarul Politehnicii! Vă dați seama care este Primul 11 pentru meciul din această seară? De la ora… https://t.co/XoXuoLE1YQ
156

Universitatea CS

⚪🔵 Așa a fost atmosfera cu 3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣de olteni în tribune. Câți crezi că mergem în capitală la meciul cu FCSB?… https://t.co/5ylgkXyYLh
️🎯 Nuno Rocha și golul său de 3️⃣ puncte. #AsaELaCraiova #AbonatiLaIstorie #CampioniLaSuporteri https://t.co/CyZtLxCSyz
💪 O după-amiază alb-albastră! #AsaELaCraiova #CampioniLaSuporteri #SustineStiinta
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ȘTIINȚA! A înscris Nuno Rocha. Din minutul 72, FC Hermannstadt - Universitatea Cra… https://t.co/5L1tWJ4guh
156

FC Viitorul

Video (15.02.2019) - Conferință Gheorghe Hagi după meciul cu Poli Iași | FC Viitorul https://t.co/parE7JBs0m
AFC Hermannstadt U19 și Ceahlăul Piatra Neamț U17, adversarele Viitorului din sferturile Cupei României | Academia… https://t.co/TVwqtoP8Dz
And you are definitely our favorite 🎾 player @Simona_Halep 💪 🇷🇴 #Constanta #ViitorulFC #SimonaHalep https://t.co/j5SSoKFlXr