Noticias, actualidad...

156

CFR 1907 Cluj

Au ajuns băieții la stadion!👏 Să le urăm mult succes în această seară împotriva celor de la Astra Giurgiu! Hai CFR… https://t.co/m9Kq0UZHKD
Conferința de presă premergătoare meciului cu Astra Giurgiu! 🚂 #CampioanaNoastra #HAICFR #ClujCapitalaFotbalului https://t.co/zWpcLWuwFW
Conferința de presă premergătoare meciului cu Astra Giurgiu! 🚂 #CampioanaNoastra #HAICFR https://t.co/0rdzqu2AA5
Fiți alături de noi, astăzi, de la ora 12:20, vom transmite LIVE pe Facebook conferința de presă premergătoare meci… https://t.co/LQq7W6w4Ub
156

Universitatea CS

💪 O după-amiază alb-albastră! #AsaELaCraiova #CampioniLaSuporteri #SustineStiinta
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ȘTIINȚA! A înscris Nuno Rocha. Din minutul 72, FC Hermannstadt - Universitatea Cra… https://t.co/5L1tWJ4guh
💪 Peste 2.500 de suporteri ai Științei sunt pe stadion. #AsaELaCraiova #CampioniLaSuporteri #SustineStiinta https://t.co/GNC3bmGTEs
156

CSMS Iasi

Acel moment când călătorești peste 800 de kilometri doar ca să fii alături de echipa ta! Mulțumim! Viitorul - Polit… https://t.co/HBO53g9Z1U
GOOOOOOOL POLITEHNICA! 1-0! Gardoș deschide scorul în minutul 85! #UnitiVomInvinge #Politehnica1945 https://t.co/QDzWSOFkfw
Băieții sunt la încălzire! 15 minute până la start în Viitorul - Poli! #UnitiVomInvinge #Politehnica1945 https://t.co/xbORZauRfy
Incursiune în vestiarul Politehnicii! Vă dați seama care este Primul 11 pentru meciul din această seară? De la ora… https://t.co/XoXuoLE1YQ
Ultimul antrenament înainte de meciul contra FC Viitorul! Vineri, ora 20:00! #UnitiVomInvinge #Politehnica1945 https://t.co/p6yiHGhlsH
156

FC Viitorul

Video (15.02.2019) - Conferință Gheorghe Hagi după meciul cu Poli Iași | FC Viitorul https://t.co/parE7JBs0m
AFC Hermannstadt U19 și Ceahlăul Piatra Neamț U17, adversarele Viitorului din sferturile Cupei României | Academia… https://t.co/TVwqtoP8Dz
And you are definitely our favorite 🎾 player @Simona_Halep 💪 🇷🇴 #Constanta #ViitorulFC #SimonaHalep https://t.co/j5SSoKFlXr