EKSTRAKLASA - Liguilla por el Título - Temporada 2019-20 - Jornada 7 Goleadores
Una vez que la Comisión Delegada de la RFEF ha dado el visto bueno a la finalización de las competiciones no profesionales, hemos procedido a actualizar los colores de las clasificaciones, y añadir los equipos clasificados para la segunda fase en nuestra pizarra de ascensos y descensos

EKSTRAKLASA - Liguilla por el Título

El coronavirus en Polonia
Todos los paises afectados
Positivos Recuperados Muertos
Fuente: Wikipedia 25.669 12.641 1.143

La EKSTRAKLASA - Liguilla por el Título, con 72 goles en 28 partidos, obtiene un coeficiente de 2.57 goles por partido, que materializan 13 victorias locales, 7 empates y 8 victorias visitantes.

Nota de interés. En caso de que algún partido sea anulado por alineación indebida, los goleadores de ese encuentro no serán contabilizados en la clasificación del pichichi.
Jugador Equipo Goles

Noticias, actualidad...

148

MKS Cracovia Kraków

17:50:17 - 📍Szczecin #POGCRA Ver en twitter
14:55:20 - Na naszym Instagramie czeka na Was mała rozgrzewka przed wieczornymi emocjami 📲 Bliżej meczu pojawią się również tr… Ver en twitter
09:00:00 - Nasz pierwszy wyjazd po powrocie @_Ekstraklasa_ - kierunek Szczecin! 👊 #MatchDay ⚪️🔴 🆚 @PogonSzczecin 🕗 20:00 🏟️ S… Ver en twitter
19:50:00 - Dzieciaki, pamiętacie o naszym konkursie? 😊 Do środy włącznie czekamy na Wasze prace z wizerunkami ulubionych piłka… Ver en twitter
18:50:00 - Dobrze wiesz, możesz obstawiać w @stspolska! ✅ Zapisz się do akcji naszego Partnera, obstawiaj mecze 28. kolejki… Ver en twitter
148

SSA Jagiellonia

18:36:20 - 🎙️ Radosław Sobolewski: Nie jestem zadowolony z tego remisu, natomiast podobała mi się gra mojego zespołu. Była to… Ver en twitter
18:24:36 - 🎙️ Iwajło Petew: Popełniliśmy wiele łatwych błędów. Mimo wszystko dzięki temu spotkaniu mamy bardzo jasny obraz. Ni… Ver en twitter
17:20:03 - W taki sposób doprowadziliśmy do wyrównania w starciu z @WislaPlockSA ⚽️ W roli głównej Jakov Puljić. 🇭🇷 Ver en twitter
16:54:32 - ⏱️ 90" Koniec meczu!!! Remisujemy po trafieniu z rzutu wolnego Jakova Puljicia w ostatnich minutach! Dziękujemy za… Ver en twitter
16:51:47 - ⏱️ 90" I JEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakov Puljić z rzutu wolego! Jednocześnie jest to jego debiutancki gol w… Ver en twitter
148

Zaglebie Lubin

18:36:20 - Żółta kartka dla Thomasa Rogne, który bezpardonowo zatrzymał Sasę Zivca. Kartonikiem napomniany również trener gośc… Ver en twitter
18:33:52 - Piotr Lasyk rozpoczyna drugą połowę spotkania #ZAGLPO! Dwie zmiany w zespole Lecha. Moder i Marchwiński zmieniają M… Ver en twitter
18:17:51 - Koniec pierwszej połowy! Bardzo dobre 45 minut w wykonaniu KGHM Zagłębia, po których prowadzimy z @LechPoznan 3:1!… Ver en twitter
18:16:21 - Żółta kartka dla Bashkirova za faul w środku pola. __ ⏱️ 45+1" #ZAGLPO 3:1
18:15:12 - Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa meczu. __ ⏱️ 45" #ZAGLPO 3:1
148

Legia Warszawa

18:30:21 - No to w drogę... z #innogyGO 🚘 Wesprzyj akcję #GOTOWIDOPOMOCY i kup obiad warszawskim seniorom ➡… Ver en twitter
16:15:10 - "Usłyszałem, że praktycznie nie mam szans na potomstwo. Zaczynaliśmy godzić się z myślą, że to niemożliwe, aż tu na… Ver en twitter
14:51:52 - ❗️ 17-letni napastnik Szymon Włodarczyk został włączony do seniorskiej drużyny @LegiaWarszawa 😍 – Każdy zawodnik… Ver en twitter
15:00:00 - Młodzież rządzi nie tylko na boisku, ale i poza nim 💪 Na zdjęciu harcerze @harcerstwo - wolontariusze akcji… Ver en twitter
14:15:00 - 🔙 6 czerwca 2012 roku... przy Stadionie Legii Warszawa odsłonięto pomnik legendarnego Kazimierza Deyny ⭐… Ver en twitter
148

MKS Pogon Szczecin

17:54:04 - 👏👏👏 Ver en twitter
17:00:00 - Ostatnia szansa, żeby kupić wirtualny bilet na #POGCRA 🔚 Zobaczmy się #naWirtualnymStadionie 🏟️ 🎟️… Ver en twitter
15:36:36 - Dzisiejsze spotkanie z @MKSCracoviaSSA obejrzeć możecie zupełnie za darmo na @nowycanalplus 📺 Zarejestruj się na… Ver en twitter
14:32:01 - ⚽ X 🇵🇱 👉 Live @_Ekstraklasa_ coming up on FreeSports this weekend, starting with @PogonSzczecin vs… Ver en twitter
12:23:26 - Dobrze wiesz, możesz obstawiać w @stspolska! 💪 Zapisz się do akcji naszego Partnera, obstawiaj mecze 28. kolejki… Ver en twitter
148

GKS Piast Gliwice

12:56:29 - Czwarte zwycięstwo z rzędu, pierwsza wygrana w Kielcach od 2014 roku, 14 bramka @JorgeFelix_22 w tym sezonie... O t… Ver en twitter
11:45:04 - 🗣️ "Powiedzieliśmy sobie, że ten mecz nie jest jeszcze przegrany. Wierzyliśmy, że możemy wygrać, walczyliśmy o każd… Ver en twitter
10:05:36 - Wielkimi krokami zbliża się jubileusz Piasta, dlatego mamy dla Was prawdziwą💣! Rozmowa w formie podcastu, w której… Ver en twitter
22:00:00 - Urodziny obchodzą dzisiaj Martin Nespor oraz Matej Izvolt, byli zawodnicy Niebiesko-Czerwonych! 🎉 Wszystkiego najle… Ver en twitter
148

KS Lechia Gdansk

18:30:00 - Mamy dla Was trochę statystyk w formie graficznej z meczu przeciwko @GornikZabrzeSSA 👍🇳🇬💚 Ver en twitter
16:30:00 - 🎙️ Trener Piotr Stokowiec po meczu z Górnikiem mówi o charakterze zespołu oraz grze dwoma napastnikami 😎💪 ⬇️ ⬇️ ⬇️… Ver en twitter
14:30:00 - Łapcie skrót z wczorajszego spotkania ✌️💚🇳🇬 #GORLGD Ver en twitter Ver en twitter
12:01:23 - 📷 Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu przeciwko @GornikZabrzeSSA 🔥 Ver en twitter Ver en twitter
10:00:00 - Na miły początek dnia mamy dla Was kilka słów od bohatera wczorajszego meczu w Zabrzu - Łukasza Zwolińskiego 💪⚽️💚… Ver en twitter
148

KKS Lech Poznan

18:37:08 - 🕕 48" 🔶 Żółtą kartką ukarany trener Dariusz Żuraw. __ #ZAGLPO 3:1
18:36:24 - 🕕 47" 🔶 Żółtą kartką ukarany Thomas Rogne, który nie zagra w kolejnym meczu Kolejorza. __ #ZAGLPO 3:1
18:34:05 - 🕕 46" Początek drugiej połowy meczu. W przerwie nastąpiły dwie zmiany w składzie Lecha. Jakub Moder i Filip Marchwi… Ver en twitter
18:16:54 - 🕕 45"+1 ⏸️ Do przerwy przegrywamy 1:3. __ #ZAGLPO 3:1
18:09:50 - 🕕 40" ⚽️ Drugi karny dla gospodarzy. Starzyński ponownie pokonuje Mickeya van der Harta. __ #ZAGLPO 3:1