Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

FK Jablonec

Rezerva @FKJablonec má první tři body do třetiligové tabulky ČFL. Dnes doma přehrála Jiskru Ústí nad Orlicí 4:1. Ví… https://t.co/naNPn8lghw
B-TÝM VÍTĚZNĚ! Naše rezerva v sobotu dopoledne porazila Ústí nad Orlicí 4:1! Dvě branky vstřelil Rozkovec, po jedné… https://t.co/cd0VtusMU1
B-TÝM HRAJE DOMA! V sobotu 17. srpna od 10:15 hodin přivítá náš B-tým na hřišti v Břízkách Jiskru Ústí nad Orlicí!… https://t.co/WcwrWBeg7w
Další domácí bitva se blíží! V neděli od 17 hodin přivítáme na Střelnici tým FK Mladá Boleslav! 💪⚽️💚 #vprvniliniihttps://t.co/o1bSxTnLNS
41

FC Viktoria Plzen

Pro dnešní zápas 2. kola ČFL skupiny A proti @fkpribram B vybral trenér @10Horvi následující sestavu! Místo zraněn… https://t.co/wBi4Lt7oGl
Dnes míříme do Teplic 💪 Minule se nám zde výsledkově nezadařilo, tak to pojďme napravit! 👊 #fcvp #TEPPLZ https://t.co/XGcS4W7roZ
Dorostenky zvládly první kolo sezony 2019/2020 a na hřišti @FCHradec vyhrály 3:2 👏 Všechny branky padly v první půl… https://t.co/OKKyng7THp
Dorost #fcvpU19 podlehl @FCHradec po penaltách. Základní hrací doba přinesla remízu 2:2, pokutové kopy pak výhru so… https://t.co/WwLTd6Kmk7
Další PH se loučí s Plzní... Stejně jako v mém případě však doufám, že to není sbohem, ale na shledanou! 😉 Děkuji m… https://t.co/QlnAIvVVUR
41

FK Mladá Boleslav

Marek Matějovský před utkáním 6. kola české FORTUNA:LIGY FK Jablonec - FK Mladá Boleslav, které se hraje v neděli 1… https://t.co/tYbLT2OFk9
41

SK Sigma Olomouc

REPORTÁŽ | V 6. kole @fortunaligacz zavítala olomoucká Sigma na horkou půdu Ďolíčku, domácího stadionu Bohemians Pr… https://t.co/Q9YKM3ImZK
AKTUÁLNÍ STAV | Bohemka vyrovnává. V 72. minutě dává gól hlavičkou po rohovém kopu Lukáš Hůlka.
AKTUÁLNÍ STAV | Bohemka snižuje na 1:2. Branku vstřelil v 62. minutě Jakub Podaný.
41

FC Zlín

POLOČAS | V poslední minutě prvního poločasu poslal ševce poslal do jednobrankového vedení Tomáš Poznar!!! ⚽️ https://t.co/yoe5D07zpO
41

SFC Opava

41

AC Sparta Praha

B-TÝM 1️⃣1️⃣ SESTAVA | Už v 10:15 začíná první domácí zápas béčka v nové sezoně ČFL a vy můžete sledovat 📺 komentov… https://t.co/nK4hKTJO6b
⚽ DNES HRAJE SPARTA! ⚽ 🆚 @fcbanikostrava 🏆 @fortunaligacz ⏰ 15:00 🏟️ Generali Arena 🚪 13:30 📺 @O2TVSportCZ 🎥 Previ… https://t.co/fPj8SID11O
🎫 PŘEDPRODEJ DO LIBERCE | Na stadionu Slovanu Liberec je 25. srpna k dispozici pro fanoušky Sparty 600 vstupenek do… https://t.co/VZ6CvzfLIM
📊 STATISTIKY | V neděli nás čeká zápas proti tradičnímu rivalovi @fcbanikostrava. Jen jednou v historii české ligy… https://t.co/oAgRZpD0JK
📺 PREVIEW | Přílet z Turecka, pár hodin spánku a hned na Letnou! Je tady tradiční 🎥 preview. 🎤 Rozhovory s Michalem… https://t.co/Wn8xxvIE1Z
41

1. FC Slovácko

Aby to nebylo tak složité, dáme vám dvě možnosti:
❓Připravili jsme si pro vás malý kvíz 😁 O jakou situaci jde v následujícím obrázku? https://t.co/yjzxczThQn
Dnešní poslední utkání přineslo velké drama ⚔️ @bohemians1905 dokázali zvrátit stav zápasu na svou stranu až v posl… https://t.co/blEIXR5Do3
Martin Svědík: Musíme vycházet z možností klubu. Je možné, že někdo přijde, ale zase by musel někdo odejít. Šašinka… https://t.co/EgTDIacovg
41

FC Baník Ostrava

REPORT / Baník v MSFL znovu zahazoval šance. Ve Vyškově přišel o vítězství v nastaveném čase. ▶️… https://t.co/9gIvHUX7hC
Po zranění kotníku se dnes ve Vyškově v dresu béčka vrátil na trávníky záložník @LalkovicMilan10. 👍 https://t.co/JqgLiFA3KI
⏱ MSFL: Vyškov 🆚 Baník B 1:1 ⚫️ 90.+2. Hanuš 🔵 38. Lokša
41

FK Teplice

Po skoro měsíci opět doma! 🆚 FC Viktoria Plzeň 📍 AGC Aréna Na Stínadlech 🕰 19:00 hod. 📰 https://t.co/mjCl5tOF7F… https://t.co/nroiW86IAi
📅⚠ Odložené utkání 4. kola, @FK_Teplice - @fkmladaboleslav, bude dohráno ve středu 18. září v 18 hodin.
41

FC Slovan Liberec

Poslechněte si, co před odjezdem do Karviné řekli kapitán Radim Breite a útočník Jan Kuchta:… https://t.co/KwHU8DWxPW
Vypukne to dnes v 17:00 tam v Karviné... #KARLIB Hoši bojovat! 💪 Hoši bodovat! ⚽️ https://t.co/aVqFeNToxC
Jsou za námi sobotní zápasy 1. kola 👌 V Liberci si soupeři body rozdělili, @SlaviaZeny si na úvod připsala vysoké v… https://t.co/ajWQcekOuI
A je to tady, dnes startuje 1. liga žen! @FCSlovanLiberec přivítá před polednem @FKDuklaPraha, odpoledne pak… https://t.co/r28KOX2glM
41

Bohemians Praha 1905

Na dobrou noc přinášíme radost z kabiny po famózním obratu s @SKSigmaOlomouc 💚🔥😍 #BOHOLO https://t.co/wrBGKap5MY
41

SK Slavia Praha

👥 B-tým | Sešívání nastoupí proti Vltavínu v následující sestavě ⤵️ Markovič - Hošek, Vincour, Švec, Kosek - Mach… https://t.co/nzgEWG7IDx
DNES HRAJE SLAVISTICKÉ BÉČKO! #SKSBtym 🆚 Loko Vltavín 🏆 2. kolo, ČFL skupina A 🕖 10:15 🏟️ Xaverov ℹ️… https://t.co/RiA8qjMPgT
KONEC | Slavia 8:0 Plzeň Slávistky si na úvod ligy zastřílely a přejely @fcviktorkaplzen 8:0! S výhrou pomohla hatt… https://t.co/rXfeCQcyoi
🎙️ | Trenér Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci hodnotil výkony svých svěřenců po výhře v Českých Budějovicíc… https://t.co/KX5vL2Q9cx
Dorost #SKSU19 porazil Příbram 4:0. ⚽️ Adam Toula ⚽️ Alex Bárta ⚽️ vl. ⚽️ Martin Šubert (Příbram od 32. min. v dese… https://t.co/jOIvpiFe5G
41

1. FK Príbram

⚽️⏱️ KONEC // 2⃣:0⃣ Domácí @1FCSlovacko vítězí v utkání 6. kola nad naším týmem po dvou brankách Petržely. #SLOPRI https://t.co/GMndayPUFk
1⃣ POPRVÉ // První ligový start ve své fotbalové kariéře si dnes připisuje Petr Janota (19 let) 👏 https://t.co/UKDLaLbzD8