Fase por la permanencia

Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

08:32:18 - V sobotu hrajeme o důležité body v Liberci Utkání 28. kola české FORTUNA:LIGY ročníku FC Slovan Liberec - FK Mladá… Ver en twitter
41

21:27:16 - @LanoStepan Tahle anketa je po každém vyhraném zápase, od začátku sezony 🤷‍♂️
18:23:05 - ⚽ GOL KVĚTNA | Je tady další díl ankety o gól měsíce! Která branka se vám v květnu líbila nejvíc a pošlete ji do so… Ver en twitter
14:31:25 - 📊 STATISTIKY | V Sobotu nás v Ďolíčku čekají 🦘🦘. S @bohemians1905 máme bilanci 2️⃣4️⃣ ligových zápasů bez porážky a… Ver en twitter
08:55:45 - 📈 SPARŤAN ZÁPASU | Který hráč byl podle vás tím nejlepším v utkání proti Teplicím? 🗳️ Hlasovat na webu… Ver en twitter
23:38:22 - 📸 Z edice: „Fotky, ze kterých byste výsledek zápasu neodhadli.“ 🤔😅 #acsparta Ver en twitter
41

19:31:45 - @klappe19 @KuchyneZ @MBergman87 Snažili jsme se o to už minule a měli jsme připravené i technické řešení, ale bohuž… Ver en twitter
19:28:22 - @KuchyneZ @MBergman87 Máte-li zájem toto téma probrat do detailu, můžete napsat na mail fanousci@fcslovanliberec.cz… Ver en twitter
19:11:44 - @KuchyneZ @MBergman87 Minulý týden jsme na našem webu zveřejnili článek, kde bylo mimo jiné následující: ⤵️ Tuto o… Ver en twitter
18:48:48 - @KuchyneZ @MBergman87 Bylo by to předčasné. Čekáme, jestli ta čísla budou definitivní. Mohou se ještě měnit...
18:40:00 - @KuchyneZ @MBergman87 Několik dlouholetých permanentkářů (mimo Fanklub) se dostalo už na minulý domácí zápas, jen j… Ver en twitter
41

FK Jablonec

11:13:30 - Obránce Jan Krob byl po zápase s Libercem nešťastný nejen z výsledku, ale také z výkonu hlavně ve druhém poločasu.… Ver en twitter
41

15:51:29 - 🎙 ROZHOVOR | Včera nastoupil s kapitánskou páskou Daniel Krch. Přečtěte si s ním pozápasový rozhovor 🇳🇬 📰… Ver en twitter
13:30:28 - 📺 ROZHOVOR | Trenér Klusáček hodnotí utkání s @sfcopava a vysvětluje, proč nehráli Jindřišek, Bartek a další 🇳🇬… Ver en twitter
11:27:39 - 👑 HRÁČ UTKÁNÍ | Jediný gól včera vstřelil Matěj Pulkrab, čímž se stal mužem zápasu se ziskem 38 % hlasů 🇳🇬 #OPABOH Ver en twitter
10:46:46 - 📄ROZHOVOR | Daniel Krch: "Body jsou ohromně cenné." Celý rozhovor na VĎ: Ver en twitter Ver en twitter
22:09:24 - 💚 VÝHRA | Vezeme 3 body z Opavy 🇳🇬 #OPABOH Ver en twitter
41

SFC Opava

19:56:43 - ⏱ Doma jsme podlehli @bohemians1905 0️⃣:1️⃣. #OPABOH Ver en twitter
18:45:05 - ⏱ Poločas | Vyrovnaná první půle branku nenabídla. Dočkáme se po změně stran? 🤔 #OpavoPojdme #OPABOH Ver en twitter
17:00:44 - 👥 Sestava | Oproti utkání v Teplicích hlásíme v sestavě několik změn. 🔄 Zranění do hry nepustí Josefa Hnaníčka s Lu… Ver en twitter
41

21:47:44 - Ani ve třetím zápase po restartu @fortunaligacz jsme nezískali plný počet bodů. Po vyrovnaném průběhu v první půli… Ver en twitter
20:04:00 - KONEC | Dvě inkasované branky v druhé poločase rozhodly o naší prohře s @SK_Dynamo_CB 🙁 Ver en twitter
19:39:48 - Dynamo - Sigma 2:0 | V 79. minutě zajistil Českým Budějovicím dvougólové vedení Jiří Kladrubský 🙁
19:09:28 - Dynamo - Sigma 1:0 | V 50. minutě jdou České Budějovice do vedení díky brance Čavoše 🙁
18:52:33 - POLOČAS | Po první půli hrajeme s @SK_Dynamo_CB 0:0 ⚽️ Ver en twitter
41

FC Zlín

14:10:28 - 📊 PREVIEW | Ševce čeká poslední domácí ligový zápas v základní části FORTUNA:LIGY. Navíc hodně důležitý. Soupeřem… Ver en twitter
41

19:56:06 - Baník zasáhla smutná zpráva. Ve věku 73 let po dlouhé těžké nemoci zemřel bývalý brankář, trenér a hlavně dlouholet… Ver en twitter
15:06:00 - O víkendu se v Ostravě bude hrát Baník Cup týmů U12. Zahraniční účast zhatila pandemie, do boje jde osm družstev z… Ver en twitter
12:05:42 - Díky, že jste s námi! 💙👍🏻 Ver en twitter
10:07:52 - 📽 afterTALK / Plzeň (Adam Jánoš) ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
00:08:25 - 📷 Kompletní fotogalerie na našem Facebooku. ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
41

FK Teplice

21:48:39 - Ve druhém poločase už se skóre nezměnilo...#skláři #SPATEP #FORTUNALIGA Ver en twitter
20:49:24 - Po poločase je to bohužel na Spartě jednoznačná záležitost #skláři SPATEP #FORTUNALIGA Ver en twitter
19:05:06 - Na Spartu jdeme v této základní sestavě! #skláři #SPATEP #FORTUNALIGA Ver en twitter
41

14:21:03 - Ve statistice úspěšnosti přihrávek mezi hráči, kteří odehráli alespoň 15 zápasů, je Lukáš Hejda třetí nejlepší v li… Ver en twitter
14:20:52 - ℹ️ STATISTICKÉ OKÉNKO ℹ️ Viktoriáni ve včerejším utkání #OVAPLZ opět váleli ve statistice přihrávek 💪 Z celkových 6… Ver en twitter
12:44:33 - Viktoriáni, můžete hlasovat! ❤️💙 V anketě Ver en twitter Trenér měsíce můžete zvolit Adriana Guľu, v anket… Ver en twitter
11:00:33 - Honzovi Kopicovi je dnes 30 let! 🎂🎁 Přejeme všechno nejlepší k těmto kulatinám, hodně štěstí, zdraví a úspěchů, Kop… Ver en twitter
10:06:24 - Co říkáte na jízdu @fcviktorkaplzen a @bohemians1905? 🦘 Tabulka 👉 Ver en twitter Ver en twitter
41

22:47:47 - @KaluzikZdenek Vedoucí týmu Veliče Šumulikoski a tiskový mluvčí Marek Jurák jsou pozvaní k DK. Ver en twitter
22:43:23 - Obránce Michal Kadlec dostal od DK LFA za červenou kartu v Liberci trest na dva zápasy. Jeden si odpykal již proti… Ver en twitter
17:42:46 - Krásné dvacáté narozeniny dnes slaví odchovanec Slovácka Michal Kohút! 🎂 Hodně zdraví, štěstí a mnoho úspěchů, jak… Ver en twitter
13:37:23 - @FotbaloveN Marek Polášek 😉
23:22:20 - Dneska jsme nebyli sami! 🤗 Takhle slavili branku Vlasty Daníčka fanoušci za branami stadionu, kteří se domluvili,… Ver en twitter
41

15:39:43 - 🎙️ | Předzápasové #preview s Jindřichem Trpišovským, Patrikem Hellebrandem a Lukášem Provodem už i jako podcast! ☝️… Ver en twitter
13:55:14 - V květnu jsme brali 2 výhry se skórem 6:0! 💯 Jindřich Trpišovský a Nicolae Stanciu, který si připsal 1+3, jsou tak… Ver en twitter
13:34:49 - 📸 | Kompletní galerii z tréninku najdete na webu! 🤼 #slaplz 🖼️ GALERIE ➡️ Ver en twitter Ver en twitter
13:15:00 - 🎯 Pilování střelby před @fcviktorkaplzen! ⚔️ #slaplz Ver en twitter
13:06:14 - I na tréninku pod Jindřichem Trpišovským se najde čas na úsměvy! 😁 #slaplz Ver en twitter