Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

FC Viktoria Plzen

Hodnocení trenéra @10Horvi: „Čekal jsem, že to bude klidnější zápas, co se týče průběhu hry. Soupeř ale chtěl hrát… https://t.co/SOnxLiBFY4
2 kola – 6 bodů ✌️ Béčko pod vedením @10Horvi zvládlo i svůj domácí debut a po brance Bohumila Havla porazilo rezer… https://t.co/RR7D55acpv
Gól Bohumila Havla po skvělé práci Dušana Pince 💪👏 Béčko zatím vede nad @fkpribram B 1:0! #fcvpB https://t.co/d0jJEhbHm0
49" GÓL #fcvpB! 🙌 Viktoriáni se dostávají do vedení 1:0. Po výborné práci Dušana Pince skóruje přízemní střelou o tyč Bohumil Havel 👏
41

FK Teplice

Po skoro měsíci opět doma! 🆚 FC Viktoria Plzeň 📍 AGC Aréna Na Stínadlech 🕰 19:00 hod. 📰 https://t.co/mjCl5tOF7F… https://t.co/nroiW86IAi
📅⚠ Odložené utkání 4. kola, @FK_Teplice - @fkmladaboleslav, bude dohráno ve středu 18. září v 18 hodin.
41

SFC Opava

41

1. FC Slovácko

Aby to nebylo tak složité, dáme vám dvě možnosti:
❓Připravili jsme si pro vás malý kvíz 😁 O jakou situaci jde v následujícím obrázku? https://t.co/yjzxczThQn
Dnešní poslední utkání přineslo velké drama ⚔️ @bohemians1905 dokázali zvrátit stav zápasu na svou stranu až v posl… https://t.co/blEIXR5Do3
41

SK Sigma Olomouc

REPORTÁŽ | V 6. kole @fortunaligacz zavítala olomoucká Sigma na horkou půdu Ďolíčku, domácího stadionu Bohemians Pr… https://t.co/Q9YKM3ImZK
AKTUÁLNÍ STAV | Bohemka vyrovnává. V 72. minutě dává gól hlavičkou po rohovém kopu Lukáš Hůlka.
AKTUÁLNÍ STAV | Bohemka snižuje na 1:2. Branku vstřelil v 62. minutě Jakub Podaný.
41

FC Zlín

POLOČAS | V poslední minutě prvního poločasu poslal ševce poslal do jednobrankového vedení Tomáš Poznar!!! ⚽️ https://t.co/yoe5D07zpO

FC Baník Ostrava

ZÁKLADNÍ 1⃣1⃣ Tohle je základní sestava pro dnešní utkání! ✊ V nominaci na zápas scházejí zranění Patrizio Strona… https://t.co/b8JWLmpWfP
REPORT / Baník v MSFL znovu zahazoval šance. Ve Vyškově přišel o vítězství v nastaveném čase. ▶️… https://t.co/9gIvHUX7hC
41

SK Slavia Praha

📸 | Záběry z druhé půle! #SKSBtym 📝 Reportáž ze zápasu za malou chvíli na webu! https://t.co/uar94fMMMs
⏲️ KONEC | Slavia B 4:1 Vltavín #SKSBtym Sešívání poráží po brankách Michala Hoška, Jakuba Zeronika, Jiřího Janouš… https://t.co/ChdggraI2v
90" | Nastavuje se jedna minuta! #SKSBtym
87" | Dvojí střídání Slavie #SKSBtym ↩️ David Macháček ↪️ Matěj Vít ↩️ Farid Nabiyev ↪️ Michal Vaněk
41

AC Sparta Praha

B-TÝM ✍️ REPORTÁŽ | Obnovené béčko Sparty porazilo v prvním domácím zápase nové sezony ČFL po dvou brankách Prokopc… https://t.co/NQy3y9t648
B-TÝM | ⏱️ KONEC ZÁPASU Sparťanská rezerva porazila FK Králův Dvůr 4:1! #acsparta https://t.co/mqlV7DHIAg
@AdamHanzak Omlouváme se, měli jsme drobné potíže s připojením. V průběhu poločasové přestávky. Vše už je zase v pořádku.
POLOČAS | Sparťanská rezerva vede po poločase díky dvěma brankám Prokopce 2:0! I druhý poločas sledujte na… https://t.co/pw4D06WblB
41

FK Jablonec

MATCHDAY! Dnes od 17 hodin přivítáme na Střelnici FK Mladá Boleslav! 💪⚽️💚 ⏰ Stadion otevírá v 15:30 🦉 sovička Jize… https://t.co/rSgXJwbQvp
Rezerva @FKJablonec má první tři body do třetiligové tabulky ČFL. Dnes doma přehrála Jiskru Ústí nad Orlicí 4:1. Ví… https://t.co/naNPn8lghw
B-TÝM VÍTĚZNĚ! Naše rezerva v sobotu dopoledne porazila Ústí nad Orlicí 4:1! Dvě branky vstřelil Rozkovec, po jedné… https://t.co/cd0VtusMU1
41

Ceské Budejovice

@udcnarahio SEGUNDA GALICIA - Grupo 3 B, 1ª FASE:FERROL Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en… https://t.co/OFfy8Ca3Pf
@UdCebarca SEGUNDA GALICIA - Grupo 3 B, 1ª FASE:FERROL Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en… https://t.co/ka8NyhJRtQ
@cfmandia SEGUNDA GALICIA - Grupo 3 B, 1ª FASE:FERROL Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en… https://t.co/0Y6HaPyU2W
@CFVilarmaior SEGUNDA GALICIA - Grupo 3 A, 1ª FASE:FERROL Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en… https://t.co/p8BeygEokL
@GaliciaMugardos SEGUNDA GALICIA - Grupo 3 A, 1ª FASE:FERROL Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en… https://t.co/khU6kfJ6Ff
41

1. FK Príbram

⚽️⏱️ KONEC // 2⃣:0⃣ Domácí @1FCSlovacko vítězí v utkání 6. kola nad naším týmem po dvou brankách Petržely. #SLOPRI https://t.co/GMndayPUFk
1⃣ POPRVÉ // První ligový start ve své fotbalové kariéře si dnes připisuje Petr Janota (19 let) 👏 https://t.co/UKDLaLbzD8
41

FC Slovan Liberec

Poslechněte si, co před odjezdem do Karviné řekli kapitán Radim Breite a útočník Jan Kuchta:… https://t.co/KwHU8DWxPW
Vypukne to dnes v 17:00 tam v Karviné... #KARLIB Hoši bojovat! 💪 Hoši bodovat! ⚽️ https://t.co/aVqFeNToxC
Jsou za námi sobotní zápasy 1. kola 👌 V Liberci si soupeři body rozdělili, @SlaviaZeny si na úvod připsala vysoké v… https://t.co/ajWQcekOuI
A je to tady, dnes startuje 1. liga žen! @FCSlovanLiberec přivítá před polednem @FKDuklaPraha, odpoledne pak… https://t.co/r28KOX2glM