Jan Matoušek v 65. minutě střílí třetí příbramský gól. Stav utkání 3:2.
Vojtěch Hadaščok v 56. minutě posílá Duklu opět do vedení 2:1.
Ibrahim Keita srovnává ve 34. minutě stav utkání na 1:1.

Bohemians Praha 1905

68" | 0:1 Janetzký posílá @sfcopava do vedení! #BOHOPA
41

1. FK Příbram

👾⚽️ KONEC // 3⃣:2⃣ Výhra nad @FKDuklaPraha zhořkla v závěru, zápas na Bohemce totiž skončil remízou. Čeká nás baráž… https://t.co/H53uxYJ7VW
⚽️GOOOOL // 3⃣:2⃣ 65. minuta Jan MATOUŠEK behěm pěti minut kope další penaltu a opět přesně!!! https://t.co/hy3nEokf8g
⚽️GOOOOL // 2⃣:2⃣ Honza MATOUŠEK byl faulován ve vápně a sám nařízenou penalty s přehledem proměnil. https://t.co/NAfKXraVLN
41

1. FC Slovácko

💬 Martin Svědík: "Do přípravy z hráčů, kteří jsou na hostování půjdou Vasilev s Tischlerem. U ostatní hráčů bych ch… https://t.co/NhXZvRuwvw
💬 Martin Svědík: "Filipa Vechetu jsme chtěli odměnit za jeho dosavadní práci a další jeho rozvoj budeme zvažovat. D… https://t.co/aGdDsTaRMb
💬 Martin Svědík: "Zvládli jsme nadstavbu se ctí." #SLOKAR
💬 Martin Svědík: "Chtěl bych poděkovat fanoušků, že se na to vydrželi dívat do konce. Zkoušeli jsme mužstvo namotiv… https://t.co/hQsbeATKBy
💬 František Straka: "Věděl jsem, s kým jdu do tohoto zápasu a proto přišla tahle sestava. Výkon mladých hráčů mě ne… https://t.co/ceuGnnvKE5