Información a la última

11:16:03 · FINAL
CD Guadalajara - La Roda CF 3 - 0
00:07:02 · FINAL
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 2
23:50:03 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 3
23:45:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 2
23:32:03 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:24:03 · FINAL
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:22:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:15:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 1
22:41:02 · FINAL
UE Santa Coloma - FC Ordino 1 - 0
22:39:02 · FINAL
Cehegín Deportivo - CF Santomera 1 - 0
22:38:03 · FINAL
Arsenal FC - Liverpool FC 0 - 2
22:35:02 · Inicia el segundo tiempo.
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1
22:28:02 · FINAL
CF Igualada - CF Gavà 1 - 0
22:20:02 · En directo
Arsenal FC - Liverpool FC 0 - 2
22:19:03 · FINAL
Italia - Finlandia 3 - 3
22:19:03 · Descanso
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1
22:16:02 · FINAL
Yeclano Deportivo B - CD Cieza 0 - 1
21:52:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1

Partido entre Turquía y Albania

CAMPEONATO EUROPEO DE LA UEFA - Ronda de Clasificación - Grupo H
viernes, 11 de octubre de 2019 a las 20:45
Actualizado a las 12:42:36

Turquía

Albania

escudo

1

0

escudo
PS J G E P F C DF
escudo 0
escudo 0

Visto en twitter

3
escudo
09:03:03 - 👏🏻“SofaScore” vlerësoi Marash Kumbullën 🇦🇱 me notën 7.8, si një nga lojtarët më të mirë në këtë ndeshje. Ver en twitter
22:15:15 - 📍 Aktiviteti u zhvillua në stadiumin “Elbasan Arena”, nën drejtimin e dy përgatitësve të arbitrave, Elton Kodra dhe… Ver en twitter
20:08:19 - ⚽️🇦🇱 Ndeshjet janë zhvilluar sot në Qendrën e Ekipeve Kombëtare në Kamëz dhe përballë janë vënë lojtarët e ftuar në… Ver en twitter
19:25:31 - ⚽️🇦🇱 Edhe Kombëtarja shqiptare U-16 do të zbresë në fushë këtë të premte, ku do të zhvillojë një seleksionim një di… Ver en twitter
16:06:15 - ✅ U zhvilluan ketë të enjte punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Shoqatës Rajonale të Futbollit Elbasan. 🌐 Lajm… Ver en twitter
188
escudo
14:11:44 - Ahmet Çalık"ın vefatı nedeniyle ertelenen Medipol Başakşehir ile İttifak Holding Konyaspor arasındaki Spor Toto Süp… Ver en twitter
12:55:05 - Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu 22. haftasındaki Çaykur Rizespor-Fraport TAV Antalyaspor maçının bugüne erte… Ver en twitter
12:43:01 - Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu müsabakalarının programı açıklandı. 8, 9 ve 10 Şubat tarihlerinde tarihlerinde oy… Ver en twitter
08:47:47 - Samsunspor futbol takımının 20 Ocak 1989’da Malatyaspor deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazasında yaşamını y… Ver en twitter
06:50:26 - TFF ile Kulüpler Birliği, Erişim Sağlayıcıları Birliği ve internet erişim sağlayıcıları ile internet ortamında yapı… Ver en twitter
Página generada en 0.125 segundos