11:24:08 - ⚽🌟 ¡Conoce los horarios de las madridistas con sus selecciones! ⬇️
11:02:42 - 📅 ¡Tenemos calendario de la Fase de Grupos de la @UWCL! Visitaremos al Kharkiv el 6 de octubre en nuestro primer partido. #UWCL
13:23:59 - 💫 GRUPO B 💫 🇫🇷 @PSG_Feminines 🇮🇸 @BreidablikFC 🇪🇸 @realmadridfem 🇺🇦 @wfczh1 #UWCLdraw | @adidasfootball Ver en twitter
12:43:28 - ⚽🔀 ¿Quiénes serán nuestros rivales en la fase de grupos de la UEFA Women"s Champions League? #UWCLdraw | @adidasfootball
11:51:38 - 🔀❓ ¡Hoy conoceremos a nuestras rivales en la Fase de Grupos de la @UWCL! ⏰ 13:00 CEST 📺 #RMTV #UWCL
41
00:14:58 - 📺 VRBA | „Po druhém poločase jsme zklamaní, že jsme nezískali tři body. Na druhou stranu jsme bodovali. Doufám, že… Ver en twitter
00:11:19 - 📺 PAVELKA | „Ve druhém poločase jsme měli šance, takže remíza nás mrzí. Ale zas je to bod zvenku, který je cenný a… Ver en twitter
00:00:01 - 📺 ČELŮSTKA | „Byl to slušně odpracovaný výkon celého týmu. Dozadu jsme soupeři nedovolili šance, dopředu jsme si sa… Ver en twitter
23:47:22 - 📺 HARASLÍN | „Věděli jsme, v čem jsou silní, to se nám celý zápas dařilo eliminovat. V závěru trochu odpadli fyzick… Ver en twitter
23:39:22 - 🗣️ HLOŽEK | „Díval jsem se ještě ze záznamu na tu šanci v nastavení. Myslím si, že času jsem měl hodně. Vyčítám si,… Ver en twitter