NK Celje

NK Maribor

1

3

En el partido de ida, correspondiente a la jornada 6 el NK Maribor y el NK Celje empataron 1-1 -ver-
PS J G E P F C DF
5 49 36 12 13 11 45 51 -6
1 78 36 23 9 4 82 34 48

últimos comentarios...

59

NK Celje

Varovanci Marka Gobca državni prvaki na vzhodu! VEČ na: https://t.co/2RQcVl3Zac #MojeMestoMojKlub #GremoCele 💛💙 https://t.co/KUta1ly8MK
Po končanem srečanju je na: https://t.co/rTauAvMSEi dvoboj z Muro in našo letošnjo sezono ocenil naš trener Dušan K… https://t.co/R8nD2B4kUu
..v 3. minuti nas je s svojim 1. golom v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije in drugim v karieri, popeljal… https://t.co/H0S8Ckgnqn
Konec srečanja v Fazaneriji. Remi, ki v kvalifikacije za Ligo Evropa pelje Muro. Čestitke murašem in srečno v Evrop… https://t.co/fjvp2xdyNX
..v 51. minuti izenačenje Mure na 1:1, strelec zadetka Amadej Maroša.. #MojeMestoMojKlub #TekmaLeta #GremoCele💛💙
59

NK Maribor

@lukazahovicc in nov mejnik. Po Štefanu Škaperju (1994, 1995) kot drugi v zgodovini @PrvaLigaSi 2x zapored najboljš… https://t.co/DqOn5jk5b0
Končne vijol"čne številke @PrvaLigaSi 2018/19: 78 točk, najmanj dobljenih (34) in največ (82) doseženih zadetkov. Z… https://t.co/aOaYuf5Gh2
Zaključek šampionskega prvenstva s porazom v dinamični tekmi številnih priložnosti: @NKDomzale 2 - @nkmaribor 1… https://t.co/3OoaFQUL1b
90+5" še zadnji poskus, Klinar s podajo v kazenski prostor, žoga je zadela Klemenčiča, ni označeno igranje z roko..… https://t.co/LORiOmcQWr
Še 5 minut igre in zaporedni napadi našega moštva, Dervišević je podal iz kota, Vrhovec najvišji v skoku, natančno… https://t.co/IeCCTpyGmh