Koniec pierwszego obozu to odpowiedni czas na podsumowanie. Podsumowuje oczywiście trener Ricardo Sa Pinto 📺⚽️💥 cał… https://t.co/lBrcWoSc27
Ostatnie popołudnie w Troi było nieco inne od poprzednich, ale nie ma się co rozpisywać, zobaczcie sami 🏇🏼… https://t.co/5i6Q7ru0sp
Jak naprawić piłkarzy? Mamy od tego najlepszych fachowców. 👨🏼‍🔧⚽️🔝 Zapraszamy do pokoju naszych fizjoterapeutów, gd… https://t.co/EXwoeTn6gL
148

📺📺📺 60" || 1:1 || Wciąż remisowo z @FCHermannstadt, więc łapcie parę kadrów! #Belek2019 Tu LIVE 📺➡️… https://t.co/dePhyJRzfX
46" || 1:1 || Zaczęła się II połowa meczu z @FCHermannstadt. #Belek2019 Tu LIVE 📺➡️ https://t.co/WAezXabkCf
Przerwa || 1:1 || Po pierwszych 45 minutach remisujemy z @FCHermannstadt. #Belek2019 Tu LIVE 📺➡️… https://t.co/RXauQDD5oy
@JakubRzezniczak 🙏🤚!
34" || 1:1 || Wyrównanie. Po uderzeniu wolejem z ok. 16. metra, piłka kozłuje i wpada do bramki. #Belek2019 Tu LIV… https://t.co/ZlD32hF9Po