11 10 9 3 1 5 11 17 -6

últimos comentarios...

41

Kouč @fkpribram Roman Nádvorník po výprasku od @fkmladaboleslav těžko hledal slova... https://t.co/mbjAAPevjd
🕛KONEC // Utkání proti Mladé Boleslavi nám hrubě nevyšlo a domů si vezeme vysokou porážku 😔 https://t.co/JfrzJ0jSVw
V 10. minutě jdou domácí do vedení. Penaltu po zákroku Treglera proměnil Mešanovič. #mblpri https://t.co/HcRoAhHMvV
41

FK Teplice

Reportáž z dnešního utkání v Liberci -> https://t.co/wyIntWXwEf #LIBTEP #FORTUNALIGA #skláři #glassboys
Z Liberce se vracíme s jednobodovým ziskem za remízu 1:1 #LIBTEP #FORTUNALIGA #skláři #glassboys https://t.co/X1CaO2Bkot
Na hřišti Slovanu Liberec vedeme 1:0 díky skvělému přímému kopu Petra Mareše #skláři #glassboys #LIBTEP #FORTUNALIGA https://t.co/mAs9yNbmWx