3 23 13 7 2 4 26 16 10
7 19 13 5 4 4 23 18 5

últimos comentarios...

41

00:00:25 - Boleslavský trenér Weber měl radost z výhry ➡️ https://t.co/6lzQV6J6cu 🎥 https://t.co/zaIDZOmxUX #fkmb #fkmladaboleslav
19:09:07 - První podzimní výhra na soupeřově hřišti FC Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav 0:2 (0:1) ➡️ https://t.co/MZbRaIt9it… https://t.co/A19xPLRMJJ
17:21:55 - Po prvním poločase vedeme ve Zlíně o jednu branku #fkmb #fkmladaboleslav https://t.co/tG8p1eFS4r
15:40:44 - Dnes jdeme do boje v této sestavě Booooolkaaaaaaaa #fkmb #fkmladaboleslav https://t.co/YLQQbvmeSF
41

21:16:14 - 📰 KAYA | „Dal jsem gól, ale máme jen bod. Kdybychom vyhráli, byla by to po zápase dvojitá radost, ale takhle ne...“… https://t.co/y2i3OjetuZ
21:12:23 - 📺 TISKOVKA | „Zklamali jsme ve finální fázi.“ Trenér Václav Jílek po remíze v Teplicích. #acsparta ➡️… https://t.co/wUzFjdfZ4E
21:01:08 - 🎥 FRÝDEK | „To, jak jsme odehráli posledních deset minut, to je velké zklamání. Asi jsme se strachovali o výsledek.… https://t.co/Ac736BbqG4
20:55:53 - 📺 HEČA | „Dneska se mi podařilo něco chytit, ale bohužel, není to k ničemu. Dostaneme hloupý gól, kdy soupeř zkusí… https://t.co/IdwbAb7vP2
20:11:35 - ✍️ REPORTÁŽ | Sparta přišla o výhru v Teplicích v poslední minutě zápasu. Více se dozvíte v reportáži. #acspartahttps://t.co/HhZx9Rr525