Partido entre FC Prishtina y KF Trepça´89

Partido entre FC Prishtina y KF Trepça´89

PREMIER LEAGUE - Liguilla por el Título
miércoles, 15 de mayo a las 16:00
Actualizado a las 19:53:07

FC Prishtina

KF Trepça´89

escudo

3

0

escudo
El KF Trepça´89 perdió en casa contra el FC Prishtina por 0-2 correspondiente a la jornada 2 -ver-
PS J G E P F C DF
2 75 33 23 6 4 49 12 37
9 42 33 11 9 13 40 45 -5

últimos comentarios...

230

FC Prishtina

escudo
Shorti preliminar i UEL më 11 qershor Ndeshjet zhvillohen më 27 qershor dhe 4 korrik Prishtina edhe këtë edicion p… https://t.co/3XeNyrWkVw
Megjithatë, Prishtina sërish në Evropa Ligë Kjo do të jetë pjesëmarrja e tretë rresht Pas triumfit të sotëm në Kup… https://t.co/uvmNaEHDTJ