Información a la última

10:23:02 · FINAL
CD Mendi - Universidad Navarra 3 - 2
10:23:02 · FINAL
Gimnástico CD - River Melilla CF 2 - 3
00:19:02 · FINAL
CD Azkoyen - CA Cirbonero 0 - 3
23:43:02 · FINAL
SD Lagunak - CD Tudelano B 3 - 2
23:42:02 · FINAL
CD Zarramonza - CD Lourdes 1 - 0
23:32:03 · FINAL
FC Porto - FC Famalicão 3 - 1
23:26:02 · En directo
FC Porto - FC Famalicão 3 - 1
23:13:02 · En directo
FC Porto - FC Famalicão 3 - 0
22:56:02 · FINAL
Cercle Brugge KSV - SV Zulte Waregem 3 - 1
22:54:03 · En directo
Cercle Brugge KSV - SV Zulte Waregem 3 - 1
22:52:03 · FINAL
AD Alcorcón - CD Mirandés 0 - 0
22:49:03 · FINAL
Deportivo Alavés - FC Barcelona 0 - 1
22:48:02 · En directo
Cercle Brugge KSV - SV Zulte Waregem 2 - 1
22:43:03 · En directo
Deportivo Alavés - FC Barcelona 0 - 1
22:40:03 · Inicia el segundo tiempo.
FC Porto - FC Famalicão 2 - 0
22:39:03 · FINAL
AC Milan - Juventus FC 0 - 0
22:38:03 · FINAL
Paris Saint-Germain - Stade de Reims 4 - 0
22:23:02 · Descanso
FC Porto - FC Famalicão 2 - 0
22:20:02 · En directo
Paris Saint-Germain - Stade de Reims 4 - 0
22:13:02 · FINAL
CD Móstoles URJC - EFMO Boadilla 2 - 2

Partido entre Albania y Moldavia

CAMPEONATO EUROPEO DE LA UEFA - Ronda de Clasificación - Grupo H
martes, 11 de junio de 2019 a las 20:45
Actualizado a las 14:26:41

Albania

Moldavia

escudo

2

0

escudo
PS J G E P F C DF
escudo 0
escudo 0

Visto en twitter

129
escudo
19:34:53 - Artur #Ionita a fost integralist pentru @HellasVeronaFC în meciul de acasă cu @acffiorentina, scor 1-2, @SerieA_TIM
07:39:43 - Curteian şi Epureanu l-au votat pe Manuel Neuer la Balonul de Aur 2014 - Ver en twitter
09:52:33 - Moldova va juca în preliminarii cu Olanda, Italia și Bulgaria #fotbalfeminin #uefa Ver en twitter
14:51:48 - Alexandru Curteian despre înfrângerea cu Liechtenstein 0-1 #MDAvLIE #EURO2016 Ver en twitter
20:14:13 - Liechtenstein coach Rene Pauritsch happy to be here #MDAvLIE 0-1 #EURO2016 @EuroQualifiers @EURO2016 @UEFAcom Ver en twitter
3
escudo
14:59:24 - ✍🏻 Po i drejtohemi sot komunitetit të futbollit dhe opinionin pas letrës qesharake të shpërndarë nga Bashkia Tiranë… Ver en twitter
13:11:15 - 📸 Historia nëpërmjet fotove ⚽️🇦🇱 Shoqëria futbollistike Shkodra, në një foto të vitit të hershëm 1924. 😊 Në këtë… Ver en twitter
10:01:38 - 🌐🇦🇱 Trajneri i ekipit Kombëtar U-16, Agron Kërçova ka piketuar rreth 30 lojtarë të talentuar. Ver en twitter
20:14:17 - 🤩 Bëhu pjesë e një eksperience unike dhe historike! ✍🏻 Bëhu vullnetar në organizimin e finales madhështore… Ver en twitter
18:32:59 - 👇 Lexoni rezultatet dhe sfidat e radhës në lajm👇 Ver en twitter
Página generada en 0.647 segundos