Información a la última

11:16:03 · FINAL
CD Guadalajara - La Roda CF 3 - 0
00:07:02 · FINAL
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 2
23:50:03 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 3
23:45:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 2
23:32:03 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:24:03 · FINAL
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:22:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:15:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 1
22:41:02 · FINAL
UE Santa Coloma - FC Ordino 1 - 0
22:39:02 · FINAL
Cehegín Deportivo - CF Santomera 1 - 0
22:38:03 · FINAL
Arsenal FC - Liverpool FC 0 - 2
22:35:02 · Inicia el segundo tiempo.
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1
22:28:02 · FINAL
CF Igualada - CF Gavà 1 - 0
22:20:02 · En directo
Arsenal FC - Liverpool FC 0 - 2
22:19:03 · FINAL
Italia - Finlandia 3 - 3
22:19:03 · Descanso
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1
22:16:02 · FINAL
Yeclano Deportivo B - CD Cieza 0 - 1
21:52:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1

Partido entre Albania y Kazajistán

LIGA DE NACIONES DE LA UEFA - LIGA C - Liguilla - Grupo 4
domingo, 15 de noviembre de 2020 a las 18:00
Actualizado a las 16:20:15

Albania

Kazajistán

escudo

3

1

escudo
PS J G E P F C DF
escudo 0
escudo 0

Visto en twitter

3
escudo
09:03:03 - 👏🏻“SofaScore” vlerësoi Marash Kumbullën 🇦🇱 me notën 7.8, si një nga lojtarët më të mirë në këtë ndeshje. Ver en twitter
22:15:15 - 📍 Aktiviteti u zhvillua në stadiumin “Elbasan Arena”, nën drejtimin e dy përgatitësve të arbitrave, Elton Kodra dhe… Ver en twitter
20:08:19 - ⚽️🇦🇱 Ndeshjet janë zhvilluar sot në Qendrën e Ekipeve Kombëtare në Kamëz dhe përballë janë vënë lojtarët e ftuar në… Ver en twitter
19:25:31 - ⚽️🇦🇱 Edhe Kombëtarja shqiptare U-16 do të zbresë në fushë këtë të premte, ku do të zhvillojë një seleksionim një di… Ver en twitter
16:06:15 - ✅ U zhvilluan ketë të enjte punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Shoqatës Rajonale të Futbollit Elbasan. 🌐 Lajm… Ver en twitter
104
escudo
19:16:31 - 🔥 Еуропа чемпионатын тең нәтижемен бастадық! ⚽️ Келесі матч 24 қаңтар күні Финляндиямен болады. Алға, Қазақстан!… Ver en twitter
18:25:09 - ⏳ Үзіліс! Сенеміз, жігіттер! 💪🏻 #KFFTeam #БіздіңЖігіттер #uefaeuro 📸 @UEFAFutsal Ver en twitter
06:07:41 - #Matchday 🇰🇿Қазақстан - Словения 🇸🇮 🏆EURO2022 📆 20.01.2022 ⏱ 22:30 (елорда уақыты) 🏟 Martini Plaza 📺 Qazsport А… Ver en twitter
04:53:23 - 🇰🇿💪🏻 Ver en twitter
04:52:57 - 🚑 Лео жаттығуда жарақат алды және Еуропа чемпионатында ойнамайды 🔸Футзалдан Қазақстан құрамасының ойыншысы Еуропа… Ver en twitter
Página generada en 0.13 segundos