Información a la última

00:07:02 · FINAL
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 2
23:50:03 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 3
23:45:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 2
23:32:03 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:24:03 · FINAL
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:22:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:15:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 1
22:41:02 · FINAL
UE Santa Coloma - FC Ordino 1 - 0
22:39:02 · FINAL
Cehegín Deportivo - CF Santomera 1 - 0
22:38:03 · FINAL
Arsenal FC - Liverpool FC 0 - 2
22:35:02 · Inicia el segundo tiempo.
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1
22:28:02 · FINAL
CF Igualada - CF Gavà 1 - 0
22:20:02 · En directo
Arsenal FC - Liverpool FC 0 - 2
22:19:03 · FINAL
Italia - Finlandia 3 - 3
22:19:03 · Descanso
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1
22:16:02 · FINAL
Yeclano Deportivo B - CD Cieza 0 - 1
21:52:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1
21:51:03 · Inicia el segundo tiempo.
UE Santa Coloma - FC Ordino 1 - 0

Partido entre Albania y Inglaterra

COPA MUNDIAL DE LA FIFA - UEFA / Eliminatorias - - Grupo I
domingo, 28 de marzo de 2021 a las 18:00
Actualizado a las 01:11:41

Albania

Inglaterra

escudo

0

2

escudo
PS J G E P F C DF
escudo 0
escudo 0

Visto en twitter

90
escudo
21:57:14 - New Year, New Wallpaper!   It’s time for a refresh, and with the @Lionesses and #ThreeLions both playing in big tou… Ver en twitter
17:00:02 - An @alzheimerssoc international. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇨🇭 The #ThreeLions will welcome Switzerland to @wembleystadium for their o… Ver en twitter
10:12:07 - "And Pickford wins it!" 👏   @JPickford1 made the decisive save as the #ThreeLions beat Switzerland to finish third… Ver en twitter
20:13:29 - Congratulations to @Lionesses @Mdawg1bright and @LucyBronze, who have both been named in the @FIFPRO Women"s… Ver en twitter
19:10:00 - Switzerland at @wembleystadium, you say? 🤔   @WayneRooney became the #ThreeLions’ all-time record goalscorer when w… Ver en twitter
3
escudo
09:10:00 - 🔥 Futbollisti i talentuar i Kombëtares shqiptare, Nedim Bajrami, vazhdon të tregojë një formë mjaft të mirë në Ital… Ver en twitter
20:28:12 - 🗓 Këtë të mërkurë janë zhvilluar edhe katër ndeshjet e fazës çerekfinale për grupmoshën U-19. 🔗 Lajmi i plotë: 👇 Ver en twitter
18:59:36 - 🗓 Java 16 Rezultatet dhe renditja e @Abissnet Superiore ✅ Ver en twitter
17:11:28 - ✅📚 Arbitrat dhe asistentët e Abissnet Superiore po zhvillojnë disa trajnime për të marrë çertifikimin si VAR dhe AV… Ver en twitter
15:03:17 - 🎂 Gëzuar Ditëlindjen Qazim Laçi 🤩 Familja e madhe e futbollit të uron më të mirat! 🥳 Ver en twitter
Página generada en 0.121 segundos