Información a la última

11:16:03 · FINAL
CD Guadalajara - La Roda CF 3 - 0
00:07:02 · FINAL
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 2
23:50:03 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 3
23:45:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 3 - 2
23:32:03 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:24:03 · FINAL
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:22:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 2
23:15:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 2 - 1
22:41:02 · FINAL
UE Santa Coloma - FC Ordino 1 - 0
22:39:02 · FINAL
Cehegín Deportivo - CF Santomera 1 - 0
22:38:03 · FINAL
Arsenal FC - Liverpool FC 0 - 2
22:35:02 · Inicia el segundo tiempo.
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1
22:28:02 · FINAL
CF Igualada - CF Gavà 1 - 0
22:20:02 · En directo
Arsenal FC - Liverpool FC 0 - 2
22:19:03 · FINAL
Italia - Finlandia 3 - 3
22:19:03 · Descanso
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1
22:16:02 · FINAL
Yeclano Deportivo B - CD Cieza 0 - 1
21:52:02 · En directo
Athletic Club - FC Barcelona 1 - 1

Partido entre Albania y Andorra

COPA MUNDIAL DE LA FIFA - UEFA / Eliminatorias - - Grupo I
lunes, 15 de noviembre de 2021 a las 20:45
Actualizado a las 14:52:04

Albania

Andorra

escudo

1

0

escudo
PS J G E P F C DF
escudo 0
escudo 0

Visto en twitter

3
escudo
09:03:03 - 👏🏻“SofaScore” vlerësoi Marash Kumbullën 🇦🇱 me notën 7.8, si një nga lojtarët më të mirë në këtë ndeshje. Ver en twitter
22:15:15 - 📍 Aktiviteti u zhvillua në stadiumin “Elbasan Arena”, nën drejtimin e dy përgatitësve të arbitrave, Elton Kodra dhe… Ver en twitter
20:08:19 - ⚽️🇦🇱 Ndeshjet janë zhvilluar sot në Qendrën e Ekipeve Kombëtare në Kamëz dhe përballë janë vënë lojtarët e ftuar në… Ver en twitter
19:25:31 - ⚽️🇦🇱 Edhe Kombëtarja shqiptare U-16 do të zbresë në fushë këtë të premte, ku do të zhvillojë një seleksionim një di… Ver en twitter
16:06:15 - ✅ U zhvilluan ketë të enjte punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Shoqatës Rajonale të Futbollit Elbasan. 🌐 Lajm… Ver en twitter
5
escudo
15:41:50 - @Terearmengol @GibraltarFA Hola! La intenció inicial de la @Fedandfut era jugar més tard a la tarda, però per dispo… Ver en twitter
11:11:26 - ⚠️ 𝐀𝐌𝐈𝐒𝐓𝐎́𝐒 𝐒𝐄𝐋𝐄𝐂𝐂𝐈𝐎́ 𝐅𝐄𝐌𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 ⚽️ ✅ El 16 de febrer, la Selecció Femenina de futbol jugarà un partit amistós contr… Ver en twitter
10:55:01 - Tenim un altre partit de Copa simultani des del Centre d"Entrenament de la FAF: Restaurant Càmping Valira Rangers… Ver en twitter
10:50:02 - Bon dia! ⚽🇦🇩 😜👉 Obrim un diumenge de bojos amb un partit de bojos! @interescaldes 🆚 @uesantjulia 🖥️ A les 11h, pe… Ver en twitter
10:44:14 - 📺 EL RESUM 🏆 Preferent Femení, J15. ⚽️ENFAF Construccions Modernes - Igualada (1-2) Ver en twitter
Página generada en 0.122 segundos