Descenso

Clasificaciones generales

Últimos twits publicados...

2019-08-18 15:47:13
@PiastGliwiceSA @_Ekstraklasa_ ⚽️ #PIAWPŁ 1⃣:0⃣ | ⏱ 45" | Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0. Jedyną bramkę w pierw… https://t.co/bDuTPOel4m
2019-08-18 15:46:23
@PiastGliwiceSA @_Ekstraklasa_ ⚽️ #PIAWPŁ 1⃣:0⃣ | ⏱ 45" | Pierwsza część gry potrwa o co najmniej minutę dłużej.
2019-08-18 15:46:03
@PiastGliwiceSA @_Ekstraklasa_ ⚽️ #PIAWPŁ 1⃣:0⃣ | ⏱ 45" | Fatalne pudło Koruna z najbliższej odległości. Mamy sporo szczęścia!
2019-08-18 15:43:26
@PiastGliwiceSA @_Ekstraklasa_ ⚽️ #PIAWPŁ 1⃣:0⃣ | ⏱ 43" | Niezła zespołowa akcja naszej drużyny zakończona jednak n… https://t.co/HUT66Uoe6j
2019-08-18 15:41:14
@PiastGliwiceSA @_Ekstraklasa_ ⚽️ #PIAWPŁ 1⃣:0⃣ | ⏱ 40" | Płaskie dogranie Michalskiego w szesnastkę rywali, ale ob… https://t.co/M0CYv2HicC
2019-08-18 15:35:05
@PiastGliwiceSA @_Ekstraklasa_ ⚽️ #PIAWPŁ 1⃣:0⃣ | ⏱ 35" | Furman z wolnego wprost na głowę Urygi, który nieznacznie chybił!
2019-08-18 15:33:47
@PiastGliwiceSA @_Ekstraklasa_ ⚽️ #PIAWPŁ 1⃣:0⃣ | ⏱ 33" | Piast otwiera wynik spotkania. Strzelcem gola Parzyszek,… https://t.co/kCecqVh3Wd