J 1 FC Viktoria Plzen 3 - 1 SK Sigma Olomouc D
Fase por la permanencia

Clasificaciones generales

Últimos twits publicados...

2019-08-19 14:57:51
MOL CUP | V 2. kole @MOL_Cup budeme hrát na hřišti FC Slovan Rosice hrající Moravskoslezskou fotbalovou ligu. Úředn… https://t.co/sWTqtKmUiC
2019-08-17 22:57:30
REPORTÁŽ | V 6. kole @fortunaligacz zavítala olomoucká Sigma na horkou půdu Ďolíčku, domácího stadionu Bohemians Pr… https://t.co/Q9YKM3ImZK
2019-08-17 21:28:55
2019-08-17 21:05:48
AKTUÁLNÍ STAV | Bohemka vyrovnává. V 72. minutě dává gól hlavičkou po rohovém kopu Lukáš Hůlka.
2019-08-17 20:55:15
AKTUÁLNÍ STAV | Bohemka snižuje na 1:2. Branku vstřelil v 62. minutě Jakub Podaný.
2019-08-17 20:54:06
2019-08-17 20:23:43
POLOČAS | Po prvním poločase vedeme na Bohemce 1:0. Zatím jediná branka utkání padla v 38. minutě, kdy si po centru… https://t.co/htRcYmkCDO
2019-08-17 20:16:32
GÓÓÓL | Na Bohemce vedeme 1:0 díky vlastní brance brankáře Fryštáka ⚽️✊ #sksigma https://t.co/t3fzb7gcYN