Promoción Descenso

Clasificaciones generales

Últimos twits publicados...

2019-07-20 20:25:10
Šovakar Skonto stadionā "Riga" FC Virslīgas 22. kārtas spēlē pret BFC "Daugavpili" katrā no puslaikiem guva pa divi… https://t.co/LONP0B16XH
2019-07-20 19:07:21
⏯️ VIDEO: Spēles @RigaFC_Official - @BFC_Daugavpils (4:0) vārtu guvumi! ⚽️ Vyacheslav Sharpar (21"), Stefan Panic (… https://t.co/GnhAv3Qyzn
2019-07-20 18:54:51
2019-07-20 18:38:14
VĀĀĀRTI! Pēc Jorgosa Valerjanosa centrējuma ar galvu precīzi sit Kamils Bilinskis - 4:0! 🔥⚽️🦁🔝👌
2019-07-20 18:33:24
VĀĀĀRTI! Pēc stūra sitiena no vārtu priekšas bumbu tīklā raida Elvis Stuglis - 3:0! 👌⚽️🦁🔥🔝🇱🇻
2019-07-20 17:55:08
2019-07-20 17:43:30
VĀĀĀRTI! Stefans Paničs izcili sit ar galvu, un 41. minūtē rezultāts kļūst 2:0! ⚽️👌🦁🔝🔥
2019-07-20 17:24:09
VĀĀĀRTI! 21. minūtē Vjačeslavam Šarparam izcils sitiens no 25 metriem! 1:0! 🇱🇻👌🦁🔥🔝
2019-07-20 16:41:44
2019-07-20 09:57:39
Skarbais spēļu grafiks turpinās! Šovakar Riga FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas spēli. Pulksten 18:00 Skonto s… https://t.co/r6DFbAqK6t