Magazín Viktorián dnes s exkluzivním obsahem! 🙌 Mj. v něm najdete třeba rozhovor s klubovým prezidentem Tomášem Pac… https://t.co/BY2RPYZe2v
2019-05-26 08:00:00
MATCHDAY! ⚽️ Pojďme se rozloučit se sezonou 2018/2019! ❤️💙 🆚 @fcbanikostrava 🏟️ Doosan Arena 🏆 @fortunaligacz ⚔️… https://t.co/YHgGn9W7Rg
2019-05-25 18:51:47
2019-05-25 16:01:06
Juniorka v posledním utkání sezony podlehla @SKSigmaOlomouc 1:4. Jediný gól domácích vstřelil po asistenci… https://t.co/BbCbKD8aGF
2019-05-25 15:19:34
Zápas je u konce, @SKSigmaOlomouc vítězí nakonec 4:1 a díky tomu vyhrává poslední ročník Juniorské ligy. Jedinou br… https://t.co/3KjQztDSEV
2019-05-25 14:53:35
64’ Po pěkné akci viktoriáni snižují! Nákop Míky sklepl Vrba pro Štursu, který před brankou skvělým pasem našel vol… https://t.co/PJsjNvR05X
2019-05-25 14:48:44
59’ 3:0 pro @SKSigmaOlomouc, po úniku zleva prostřelil Nováka Tomáš Zlatohlávek.
2019-05-25 14:33:50
Do druhého poločasu posílá trenér Horváth hned tři nové hráče do pole – Václava Uzlíka, Lukáše Václavíka a Adama Vr… https://t.co/pQ1QUCNg6R
2019-05-25 14:18:33
Poločas je u konce, @SKSigmaOlomouc po něm vede 2:0 a kráčí za juniorským titulem.